Gündüz farını LED yapmak için ampul tavsiyesi

@MSE

Benim fikrim elektronik ürünlerde insanın biraz şansı olacak yoksa gerisi yalan :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

KabileReisi dedi:
@MSE

Bana göre fikrim elektronik ürünlerde insanın biraz şansı olacak yoksa gerisi yalan :D
Hadi o zaman hayırlısı [emoji2]

Sent from my iPhone using Tapatalk

KabileReisi dedi:
@MSE aynen hocam hayırlısı :)

@theGenius  sağol Hüseyin senin araç kadar olmasada idare eder :D
Allah aşkına hocam arabalarımızın plakalarını değişseler anlayabilir miyiz sanki bu benim arabam değil diye. Tıpkısının aynısı işte :)

Hocalarım son durum olarak parkları beyaz yapmak için güvenilir bir satıcınız veya linkiniz varsa alırım bir dal :)

Merhaba arkadaslar u led olanlara oluyor mu

mandufla dedi:
Hocalarım son durum olarak parkları beyaz yapmak için güvenilir bir satıcınız veya linkiniz varsa alırım bir dal :)
Deniz hocam @theGenius Hüseyin kardeşimiz size bu konuda yardımcı olabilir diye düşünüyorum :)

mandufla dedi:
Deniz hocam @theGenius Hüseyin kardeşimiz size bu konuda yardımcı olabilir diye düşünüyorum :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
theGenius dedi:
Hocam biz @KabileReisi Mehmet hocamla beraber bu linkten aldık memnunuz.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-vw-golf-7-cc-xenon-rengi-gunduz-fari-led-ampulu-pw24w-243750348/detay

@MSE

Hüseyin hocam teşekkür ederim. Bir şey daha sormak istiyorum. Geri Vites lambaları da parklarla aynı mı?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mandufla dedi:
Hocam biz @KabileReisi Mehmet hocamla beraber bu linkten aldık memnunuz.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-vw-golf-7-cc-xenon-rengi-gunduz-fari-led-ampulu-pw24w-243750348/detay

@MSE

Hüseyin hocam teşekkür ederim. Bir şey daha sormak istiyorum. Geri Vites lambaları da parklarla aynı mı?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hayır değil hocam. Sizin arabanız highline mı ?

Geri
Üst Alt