Jump to content

gkhn

Üye
 • İçerik sayısı

  100
 • Katılım

 • Son ziyaret

gkhn Hakkında

 • Derece
  Er

Profile Information

 • İlgi Alanlarım
  2015 Golf 1.4 TSİ 125 Highline

Bilgiler

 • İsim
  Gökhan
 • Yaşadığım Yer
  Ankara

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. gkhn

  Ankara LLumar cam filmi kampanyası - Emr Garage

  Llumar haricinde orijinal 3M marka cam filmi mevcut mu, varsa hangi serisi mevcut ve 5 cam için fiyatınız nedir ?
 2. gkhn

  Cam filmi hakkında

  Yakala.co uygulamasında Llumar atr serisi için aşağıdaki şekilde bir kampanya var, nedir ne değildir firmayla görüşülebilir;
 3. 3 hafta önce Brk Detailing’de boya koruma uygulaması yaptırdım. Memnun kaldım.
 4. gkhn

  GOLF 7.5 mu, Leon xcellence 2018 Mi ?

  Hayırlı olsun, geçen sene bu zamanlar 2015 Golf 1.4 TSI Highline'dan sıfır km 2017 Seat Leon 1.4 TSI FR'a geçtim. Golf elbette iyidir ancak fiyat/performans olarak özellikle makyajlı kasa Leon, yapılan yenilik ve iyileştirmelerle başarılı bir araç olmuş. Şu ana kadar Golfüme göre eksikliğini hissettiğim herhangi bir husus olmadı.
 5. gkhn

  2018 R line golf aldım

  Bir kaç saat önce bakım için gittiğim Ankara doğuş etimesgutta çektim. Bilgi olması için paylaşıyorum.
 6. gkhn

  Güncel Bakım Masrafları

  Peki Hocam; Castrol Edge professional LL serisi, Mobil 1 esp formula, Motul ve Liqui moly 5w-30 serisi kıyaslamasında aralarında bariz bir fark söz konusu mudur, sıralama nasıl olmalı?
 7. gkhn

  Güncel Bakım Masrafları

  Arkadaşlar, ilk bakım için araç menüsünde yağ bakımına 800 km kaldı diyor yani 15 bin km’yi baz alıyor. Periyodik bakım için ise 30 bin km’yi baz alıyor. İstesek servis ilk bakımda sadece yağ bakımı yapar mı?
 8. gkhn

  Güncel Bakım Masrafları

  Castrol yağ ile ilgili Castrol’e gönderdiğim maile gelen cevap; İyi günler, aracımın bakımı için castrol tam sentetik yağ kullanmak istiyorum. 1-Castrol Edge Titanium Fst 5W-30 LL yağ ile 2-Castrol Edge Professional Titanium Fst Longlife III 5W-30 yağ arasında teknik anlamda ve spesifikasyon olarak herhangi bir fark var mı, varsa ne tür bir farklılık söz konusudur? Gökhan Bey merhaba, Aracınız Volkswagen motoruna sahip ise iki ürünümüz de VW 504.00/507.00 benzinli ve diesel onaylarına sahiptir. Aracınızı yetkili servise götürüyorsanız Professional serisi ürünlerle değişim yapılmaktadır. Eğer garanti kapsamında değil ve dışarıdan uygun bir yağ kullanmak isterseniz Castrol EDGE 5W-30 LL ürünümüzü de tercih edebilirsiniz. Professional serisi ürünler garanti kapsamında ve fabrikadan yeni çıkan araçlar için özellikle mikrofiltrasyondan geçirilmekte ve optik partikül ölçümü ile dolumu yapılan her hacimi takip edilmektedir. Kararınızı servis veya garanti durumuna göre şekillendirebilirsiniz. İyi günler dileriz. -———————— Öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim. Anladığım kadarıyla iki ürün arasında küçük teknik farklılıklar haricinde kayda değer bir fark bulunmamakta. Bahsettiğiniz gibi aracım vw grubu motoruna sahip. İkinci sorum ise; malum yetkili servisler yağ bakımında Castrol proffesional long life serisini varil olarak kullanıyor ve varil açıldıktan sonra yağ uzun müddet havayla temas eder şekilde kalıyor. Bunun haricinde aynı yağın 1 litrelik ambalajda satılanı da mecvut. Bu durumda yağ bakımında özellikle 1 litrelik kapalı ambalajlı yağı tercih etmek gerekir mi? Servisler tarafından açık şekilde kullanılan varil yağda, havayla teması sonucu teknik açıdan herhangi bir farklılık olma ihtimali var mı? Gökhan Bey merhaba, Aslında belirtmek istediğim iki ürünün farklı formülasyon ve üretim prosesleri ile üretildikleri ve farklı amaçlarla kullanıldıklarıdır. Yetkili servisten çıksa da aracınız yine ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir ürün bulunmaktadır. Varil ile alınan ürünler özel pompalar sayesinde gerekli miktarda çekildikleri için hava ile temas olmuyor. Variller hava almadığı için de herhangi bir oksidasyon riski bulunmuyor. Ancak varil veya 4 l plastik ambalaj uzun süre hava alırsa (1 seneden fazla süre) oksitlenmeye başlayabilir. Bilgilerinize sunarım,
 9. gkhn

  225-40-18 Lastik Tavsiyesine İhtiyacım var...

  forzaGilles Hocam, golften sonra hali hazırda fabrikasyon 18 jantlı ve spor süspansiyona sahip 2017 Seat Leon FR kullanıyorum. Kapı etiket değerindeki konfor değerine uygun olarak geneli şehiriçi olmak üzere önler 32, arkalar 30 psi olarak kullanıyorum. Lastikler bridgestone potenza S001. Şu an için konfor ve performans olarak çok memnunum. Yazdıklarınızdan sonra aracımın 18 jant olmasından kaynaklı tereddütte kaldım. Kapı etiketi bu şekilde; golfle leon arasındaki ağırlık farkından olsa gerek aynı ebatta hava basıncında farklılık var.
 10. gkhn

  GOLFTUTKUSU ÜCRETSİZ VAG-COM NOKTALARI

  Arkadaşlar gizli özellik konusunda Ankara’da yardımcı olabilecek üyemiz var mıdır ?
 11. gkhn

  11. 11 n11 indirimiyle golf

  Dün görüştüm bayiyle ışık görüş paketli araca %2 bayi ve % 3 zubizu indirimiyle 123 bin gibi fiyat veriyorlar. Yani %50 ötv bedelli araç bulmak mümkün. Bu durumda n11 fiyatıyla arasında 10 bin liralık bir fark oluyor.
 12. gkhn

  11. 11 n11 indirimiyle golf

  Murat Hocam, şayet satış anında yakalayabilirsek N11’den bu fiyata almak mantıklı mı sizce, alma gibi bir niyetim var? Bir süre kullanıp satıp F30 BMW almayı düşünüyorum.
 13. gkhn

  İlk bakim

  Bakım fiyatı 705 TL...İki gün önce 30 bin bakımı için Aydoğanlara gittim, yağı kendim götürdüm 366 TL ödedim.. yağı mobil 1 esp 5w-30 olarak 130 TL'ye kendim aldım. Yağ dışarıdan geldiği için servis bu durumu yağ bakımı olarak değerlendirmiyormuş, müşteri yağı kendi getirdi diye not düşüyorlar..
 14. gkhn

  Direksiyondan Gelen 'çıt' Sesi

  Hocam araç garanti kapsamında mıydı?
 15. Bu sorunu yaşayan tecrübe eden çözen var mı? Ses bu şekilde;
×