Golf 7 Satılıp Ne Alınmalı?

Golf 7 Satılıp Ne Alınmalı?

• Kullanılan toplam oy
    147
2. el araç almayı düşünüyor musunuz peki? Bir de sonraki araçtan beklentiniz ne ? Daha mı hızlı olsun? Daha mı konforlu olsun? 
2. el düşünmüyorum çünkü güvenemiyorum.

Araçtan beklentim: otomatik vites olsun, donanımlı olsun, konforlu olsun.

Audi A3 1.0 tfsi nasıl sizce hocam?
1.0 motor bence yetersiz. tamam testini yaparız ama 1.0 motor nedir Allah aşkına :)

ha 2.el almayacaksanız audi a3 bence golften iyi. alın hocam.

Moderatör tarafında düzenlendi:
C segmenti istiyorsanız

A200
1.18 makyajlı ve dolu
Düşük km 2015-2016 garantili bulunabilir

D segmenti

3.16 luxury yada msport

Fakat düşük km ve yüksek model yılı zor.

Zaten passat A4 fln yada C serisi hiç önermiyorum w204 kasa ve yenisi w205 daha kötü olmuş.
A serisini mi herkes kötülüyor hocam sebebini anlamış değilim. 

1.0 motor bence yetersiz. tamam testini yaparız ama 1.0 motor nedir Allah aşkına :)

ha 2.el almayacaksanız audi a3 bence golften iyi. alın hocam.
Audi a3 1.0 tfsi mı? 1.2 tsi'dan sonra üzmesin. 

Keşke 1.4 tfsi getirselermiş. 

A serisini mi herkes kötülüyor hocam sebebini anlamış değilim. 
407220632 ilan no da 2016 model 18.500 km de bir araç. C segmenti alacak olsam şahsen direk tercih ederdim A serisini.

55d376362b217926516a402d33786ef0.jpg

a5f83e3e80fedfb9ebaee9a053cf5d83.jpg

8cc9c3729adcc1dde3f7343cda390b33.jpg

1.4 tfsi zaten var ve getiriyorlar dostum., 1.0 motora bağımlı değilsiniz..
Satış temsilcisi artık 1.4 motor gelmeyecek dedi.

Bir de satış temsilisi arkadaş Audi A3'te usb ile müzik dinleyemezsiniz dedi. bu doğru mu?

BMW 1 serisini düşünmeyin hocam, Golften sonra huzur vermez. Kafa ütüler.

BMW 1 serisini düşünmeyin hocam, Golften sonra huzur vermez. Kafa ütüler.
Hocam dizeli sessiz golften bariz.
Benzinlisi de Çok iyi gidiyor biraz sesli ama 2 aracıda kullanan @Kimi_emd Semih hocamı çağıralım o daha iyi karşılaştırma yapar zannımca.

Hocam dizeli sessiz golften bariz.
Benzinlisi de Çok iyi gidiyor biraz sesli ama 2 aracıda kullanan @Kimi_emd Semih hocamı çağıralım o daha iyi karşılaştırma yapar zannımca.
Hocam ses için benim dinlemem lazım :)

Golfte alternatif olacak aracın golften daha iyi olması gerekmezmi. Burada bahsedilen  mazda ve volvonun golften hangi konuda üstün olduğunu anlamadım ayrıca mazda türkiye pazarında dağıtım, servis, pazarlama konularında yıllar geçmesine rağmen sorunlarını hala çözememiş ve türk tüketicisine gereken asgari ilgiyi bile göstermemektedir . Şahsen ben golften sonra mercedes bmw veya audi dışında başka bir araç düşünmem. :)))

Golfte alternatif olacak aracın golften daha iyi olması gerekmezmi. Burada bahsedilen  mazda ve volvonun golften hangi konuda üstün olduğunu anlamadım ayrıca mazda türkiye pazarında dağıtım, servis, pazarlama konularında yıllar geçmesine rağmen sorunlarını hala çözememiş ve türk tüketicisine gereken asgari ilgiyi bile göstermemektedir . Şahsen ben golften sonra mercedes bmw veya audi dışında başka bir araç düşünmem. 
))
Volvo da düşünebilirsiniz hocam.

Merhaba arkadaşlar,

benim bu konudaki görüşüm biraz daha farklı olacak, satış sonrası servis ve işçilik bakımından hangi markalar daha iyi iş çıkartıyorsa o markalar arasından seçim yapmak gerektiğini düşünüyorum, VW Golf sahibiyim aracımı çok seviyorum ama satış sonrasından hiç memnun değilim, adamlar değiştirdiği parçayı adam gibi yerine takamıyor, taksa bile ayarını yapamıyor.. bu gibi sebeplerden ötürü kesinlikle ama kesinlikle satış sonrasının kalitesine güvenebileceğiniz araçlara yönelmek gerekiyor, nasip olur ise bundan sonraki aracımın Mercedes olmasını istiyorum (sırf satış sonrasının kalitesi nedeni ile)

saygılarımla 

Geri
Üst Alt