Golf 7 Satılıp Ne Alınmalı?

Golf 7 Satılıp Ne Alınmalı?

• Kullanılan toplam oy
    147
üç seçenek var sayın hocam;

1. Bmw 3.20 ied 40th Year Edition

2. Bmw 3.20 ied m plus

3. Bmw 3.20 ied luxury line 

çak geç  :('

Zevkler elbette kişiye göre değişir fakat şunu söylemeliyim ki A serisi "şahsi görüşüm" dış görünüşünü bir kenara bırakırsak pek çok yönden kötü diyebileceğimiz bir makine, görebileceğiniz en kötü görüş açılarına ve kör noktalara sahip araçlardan bir tanesi., A5 hakkında gerekli yorumu @silvershadow Üstadımız fazlasıyla yapmış.,

İmkanlar elveriyorsa F30 320i Efficient Dynamics Luxury Line Plus (imperial blue)

M spor direksiyon ve M logolu kapışı eşiği kaplamaları

Değerli hocam siz şimdi ne yapın biliyo musunuz yakınınızda bi mersedes bayisi varsa direk oraya gidin ve A serisinden birini (180 ya da 200) inceleyin. Ama bu incelemeyi yaparken forumda premium araçalara laf eden arkadaşlar gibi incelemeyin dolu paket olan amg yi inceleyin ve sonrasında konuşalım. Mersedesler genel olarak iç kalitede aynı ancak dış kabukta farklılaşıyor. (Jant-far vs vs) Bakın mesela mersedes en ucuz aracıdan en pahalı aracına kadar nappa deri direksiyonu kullanmaktadır. Ben bmw sahibiyim ama benim aracımda güzel gözüken m direksiyon yok örneğin. Her ne kadar bmw sahibi olsamda mersedesin kalitesi tartışılmaz mersedes mersedestir araçları dolu gelir ve bmw ile farkıda iç malzemesindeki kalitedir. Mersedesin dışını siz dizayn edersiniz. Eğer sizin mantığında düşünürsek hiç araba alamayız
duygularima.tercuman oldun yiaaa [emoji110]

şu an dsg caddyi ve benzinli cla sahibiyim.caddyi iş için kullanıyordum ve şimdi satıyorum,yerine makyajlı golf siparişi verdim.

şu mercedes yok e den başlar yok bmw 5 den başlar şu şehir efsanesi laflarını hiç sevmiyorum tamamen kedi ciğer meselesi gibi geliyo bana.mercedes e yede bmw 5 de o kadar para verince bırakında bazı şeyler olsun...zaten arabaya okadar para bağlıyacak insan gidip ne a ne c ne 1 ne de3 serisine bakmaz.tamamen bütce meselesi bence...

cla ya gelecek olursak eğer araçla ilgili merak ettikleriniz varsa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım . 

clanın eksileride artılarıda var. mesela arkası diğer araçlara göre dar mı evet dar.c ve 3 kasanın alt segmentinde konumlandırılmış 4 kapılı spor bi coupe araç.ancak yol tutuş çok iyi.mercedesin güvenli sürüş eğitiminde aracın limitlerini görünce cla yı bikez daha sevdim.

c serisi ve 3 serisi herikiside güzel makine golften sonra üst segment araç alınacaksa ve bütce uygunsa alınabilir...

hocam cla hakkinda bi konu acip biraz bilgi verebilir misiniz. ici bana cok dar gelmisti dis tipi hic hosuma gitmemisti. surus dinamikleri nasildir. yakit durumu nasildir. ortada saat var mi? torpidosu c serisinin ki kadar kullanissiz mi

Değerli hocam siz şimdi ne yapın biliyo musunuz yakınınızda bi mersedes bayisi varsa direk oraya gidin ve A serisinden birini (180 ya da 200) inceleyin. Ama bu incelemeyi yaparken forumda premium araçalara laf eden arkadaşlar gibi incelemeyin dolu paket olan amg yi inceleyin ve sonrasında konuşalım. Mersedesler genel olarak iç kalitede aynı ancak dış kabukta farklılaşıyor. (Jant-far vs vs) Bakın mesela mersedes en ucuz aracıdan en pahalı aracına kadar nappa deri direksiyonu kullanmaktadır. Ben bmw sahibiyim ama benim aracımda güzel gözüken m direksiyon yok örneğin. Her ne kadar bmw sahibi olsamda mersedesin kalitesi tartışılmaz mersedes mersedestir araçları dolu gelir ve bmw ile farkıda iç malzemesindeki kalitedir. Mersedesin dışını siz dizayn edersiniz. Eğer sizin mantığında düşünürsek hiç araba alamayız
Kıymetli arkadaşım, dikkat ederseniz Mercedesin belirttiğim modellerinin hepsi önden çekişli, arkadan itişli olsa idi Mercedesten saymıyorum diye bir cümle kullanmazdım, zamanında ailemizde Mercesdeste BMW de kullandığımızdan bana önden çekişli Premium araçlar hep eksik gelmiştir. Ne demek istediğimi anladığınızı değerlendiriyorum.

saygılarımla

Moderatör tarafında düzenlendi:
Audi A3 ve Passat başabaş gidiyor :)

Bugün audi A3 sedan 1.0 tfs dynamic için 123,000 TL fiyat aldım.

Ama Audi A3'te USB girişinden sadece telefon şarj edilebiliyor. USB ile müzik dinlenemiyor dedi satış temsilcisi. Bu da çok can sıkıcı.

Audi A3 ve Passat başabaş gidiyor :)

Bugün audi A3 sedan 1.0 tfs dynamic için 123,000 TL fiyat aldım.

Ama Audi A3'te USB girişinden sadece telefon şarj edilebiliyor. USB ile müzik dinlenemiyor dedi satış temsilcisi. Bu da çok can sıkıcı.
Oy hakkım varsa oyumu Passat tan yana kullanıyorum.

Neticede bir üst segment ve en baz modeli bile bizim Comfortline donanımına yakın.

Oy hakkım varsa oyumu Passat tan yana kullanıyorum.

Neticede bir üst segment ve en baz modeli bile bizim Comfortline donanımına yakın.
Değerli hocam;

Şuan 1.4 tsi comfortline DSG passat'ı ciddi ciddi düşünüyorum. :)

Comfortline Passat ile Highline'ı karşılaştırdım hocam, highline'da olup comfortline'da olmayan "ambiyans aydınlatma" dışında keşke şu da olsaydı diyebileceğim bir donanım yok Highline'da. 

Halojen farları gayet iyi bence Vw grubunun. Hem Led farlarda buğulanma sorunu oluyormuş sanırım.

Değerli hocam;

Şuan 1.4 tsi comfortline DSG passat'ı ciddi ciddi düşünüyorum. :)

Comfortline Passat ile Highline'ı karşılaştırdım hocam, highline'da olup comfortline'da olmayan "ambiyans aydınlatma" dışında keşke şu da olsaydı diyebileceğim bir donanım yok Highline'da. 

Halojen farları gayet iyi bence Vw grubunun. Hem Led farlarda buğulanma sorunu oluyormuş sanırım.
Almaya niyetiniz kesinleştiğinde bizden de teklif almayı unutmayın Değerli Hocam. 

Karar vermeden önce sizin aldığınız tekliflerle karşılaştırmanızı öneririm.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Almaya niyetiniz kesinleştiğinde bizden de teklif almayı unutmayın Değerli Hocam. 

Karar vermeden önce sizin aldığınız tekliflerle karşılaştırmanızı öneririm.
Değerli hocam;

Siz tanıdık bayilerden güzel indirimler alabiliyorsunuz sanırım.

Bu sene içinde almayı düşünüyorum kısmet olursa ve muhakkak sizi de haberdar edip sizden de teklif alacağım hocam.

Çok teşekkür ederim ilgi ve alakanız için.

Değerli hocam;

Siz tanıdık bayilerden güzel indirimler alabiliyorsunuz sanırım.

Bu sene içinde almayı düşünüyorum kısmet olursa ve muhakkak sizi de haberdar edip sizden de teklif alacağım hocam.

Çok teşekkür ederim ilgi ve alakanız için.
Değerli Hocam

Sanırım birikim veya zamanlama bakımından bekliyorsunuz.

Bayilerde kalan 2016 modeller size hemen aldırabilir belki :)

Alacağınız zaman düşündüğünüz konfigürasyon nasıl olacak?

1.4 TSI DSG Comfortline donanımda buraya kadar tamam.

Özellikle bir renk tercihi olacak mı ?

Aradığınız cam tavan vb. Olmazsa olmaz bir opsiyonel donanım olacak mı?

Değerli Hocam

Sanırım birikim veya zamanlama bakımından bekliyorsunuz.

Bayilerde kalan 2016 modeller size hemen aldırabilir belki :)

Alacağınız zaman düşündüğünüz konfigürasyon nasıl olacak?

1.4 TSI DSG Comfortline donanımda buraya kadar tamam.

Özellikle bir renk tercihi olacak mı ?

Aradığınız cam tavan vb. Olmazsa olmaz bir opsiyonel donanım olacak mı?
Evet Değerli hocam bi miktar borcum var onu da bikaç aya kapatıp almayı düşünüyorum passat'ı Vdf desteğiyle de biraz.

Olmazsa olmazlarım:

- Aracın içi/koltukları kesinlikle bej rengi veya muadili olsun.

- Beyaz, gri ya da mavi renk tercihimdir. 

- Cam tavan olsa iyi olur, olmasa da sorun yok. Eskişehir gibi 8 ay kış mevsiminin yaşandığı şehirlerde cam tavanı ne zaman kullanacağız ki :)

- Kesinlikle analog gösterge istiyorum. Hayalet göstergeler bana güven vermiyor. 

Şu zamlardan önce Mercedes c 180 düşünüyordum hem sınıf farkı hemde yıllardır Polo ve Golf dizel benzinliye geçiyimde kışın rahat edeyim modundaydım Kayseri'de yaşarken ancak İzmir'e geldim burada dizelden devam ederim tabikide c 180 fiyat olarak artınca şu an için aklımda birşey yok nedense her arabanın yeri ayrı ama Golf'u satsam bile özleyeceğimi düşünüyorum yaş 26-27 ken scirocco diyordum yaş ilerleyince fikirler ve ihtiyaçlar değişiyor.

Geri
Üst Alt