Golf 7 Satılıp Ne Alınmalı?

Golf 7 Satılıp Ne Alınmalı?

• Kullanılan toplam oy
    147
Listedeki hiçbir aracın Golften sonra vaybe dedirteceğini sanmam. Şahsım adına 140 bin param olsaydı 2. el 520i alırdım. Biraz cüsseli olması dışında her yönden çok iyi bir araç

Ben c sınıfındaki diğer aracların Golfteki konfor (süspansiyonun sessiz çalışması, yumuşaklık ve yol tutuş dengesi) seviyesini yakalayamayacağını düşünüyorum.V40 ve A serisinin konfor olarak iyi olmadığını ve yoldaki bozuklukları kabine çok ilettiğini biliyorum.1 serisi sportif, suspansiyon da güzel.Fakat hem pahalı, hem kabin içi bence çok hoş değil golften sonra.Golf gibi premium sınıfa göz kırpıp, hiçbir disiplinde sınıf altına düşmeyen araç bence piyasada yok.Tek sıkıntısı piyasada fazla olması ve kendinizi böyle bir ortamda çok özel hissedemiyor olmanızdır belki de.

geçen gün bende ölylesine bir dolaştım volvo bmw filan sonra dedim ki iyiki golf almışım  :'(  bizim sınıfta golf üzerinde araç yok baylar istediğiniz yönden bakın birinin şekli güzel koltuk mesafesi dar biri çirkin ama performans var falan filan şükür bizde hepsi var :)  

Uzun bir süreden sonra merhaba.Geçen sene aracı sattım ama hala yolda bir 7 görsem bakıyorum..Makyajlı kasa güzel ama 7 si olan birinin aracı sorunlu veye yüksek kilometreli değil ise değiştirmesine bence gerek yok.Hanımla hayalimiz olan 4 odalı evi alırsam ki en az 2 sene diyorum.Sonrası sağlık olsun Golf 8 olur...

1 aylik golf 1.4 tsi dsg comfortline kullanicisiyim, esim senin araci bana ver dediginden yeni arac almayi dusunuyorum, iki golf olmasin diye aklimda golf disi tek arac olan v40 arastirdim, surdum. Surus konforu, arka koltuk diz bas mesafesi, arac surucusu on konsol kullanim kolayligi, bagaj hacmi, yakit tuketimi, ikinici el piyasa bana gore golf onde. V40 guvenlikte onde.

Golf sınıfının en iyisi olduğu için satıp A3, V40 vs almak mantıklı değil. Bütçe yetersiz ve yer sorunu varsa c sınıfı hiçbir sedan Golf kadar kaliteli iç mekana sahip değil. Bir üst segmente, D sınıfına geçmek lazım. D sınıfında passat öne çıkıyor fakat premium için şartlar zorlanmalı :)

@progress Türkiye'de Volvo her zaman zarar ettirir., müşteri kitlesi olarak çok az bir topluluğa hitap ettiğinden satmasıda zor oluyor., kaliteli araba ama ülkemizde durum bu..! Golf'ten sonra A3, 1 serisi ile zaman kaybetmektense D segmentine terfi etmek en mantıklısı olurdu.! Bir üst segmente geçince fiyat artacağından ve bu fiyat farkını en aza indirmek için de ilk önce Skoda Superb 'e bakardım., Superb hakikaten sportif, yakışıklı ve kaliteli araba., bütçe uygunsa elbette alternatifler de çoğalır..

Diğer sectim çünkü performans, sürüş dinamiği ve üst sınıf olması hasebiyle BMW 3.20D F30 diyorum 

Geri
Üst Alt