Golf 7 Satılıp Ne Alınmalı?

Golf 7 Satılıp Ne Alınmalı?

• Kullanılan toplam oy
    147
Yani bayiilerden 2. el araç alınmaz mı hocam?

Bu arada %60'lık ÖTV'nin sınırı olan araç baz fiyatı 70 000 TL sanırım şuan. İlerleyen aylarda bu sınırı yukarı çekerlerse araç fiyatlarında bir düşüş olabilir mi?
Geleceği öngörmek çokta akıllıca olmaz ki yeni dünya düzeninde bütün yatırımlar artık günlük ve saattlik seviyelere geldi.lakin referandum ve yazın gelişi satışları arttırız ama bayilerin bu fiyatlarla istedikleri seviyelerde satacaklarını düşünmüyorum.ikinci el piyasası canlancaktır.

Kesinlikle yeni tiguan comfortline tsi dsg + cam tavan ( mumkunse highline tabi super olur) kesinlikle metalik renk, 28 sene akliniza baska arac takilmadan kullanabilirsiniz. Dsg 6 ileri oldugu icinde kesinlikle sorun cikarmaz aldim kullandim ve bazi sebeplerden dolayi geri verip golf aldim o ayri ama kesinlikle alinmasi gereken arac :('  (r line fln olursa kimse neden bu araba diye bile soramaz bence)  s=bigstar

Kesinlikle yeni tiguan comfortline tsi dsg + cam tavan ( mumkunse highline tabi super olur) kesinlikle metalik renk, 28 sene akliniza baska arac takilmadan kullanabilirsiniz. Dsg 6 ileri oldugu icinde kesinlikle sorun cikarmaz aldim kullandim ve bazi sebeplerden dolayi geri verip golf aldim o ayri ama kesinlikle alinmasi gereken arac:(' (r line fln olursa kimse neden bu araba diye bile soramaz bence) 
Hocam tiguanin iç kalitesi golften bile kötü geldi bana ama 2.0 tdi 240 bg 4 motion olursa. Why not diyebilirim.
Böyle araçlar trafikte kaldırımlara çıkabildiği için avantajlı. Eşim için alırdım.

golfü satsam alacağım tek araba BMW 3.20 ied olur sıfır veya 2-3 yaşında. Çocukluk hayalim ölmeden bineyim şu melete :)

Bunun haricinde elektrikli araçların çoğalmasını beklerim galiba, Batarya kirası , şarj istasyonu, şarj süresi gibi sorunlar 5 yıl içinde çözülecekitir umarım.

Tabi talep çok olunca devlet bir çelme atarmı bu işe bilemem.

golfü satsam alacağım tek araba BMW 3.20 ied olur sıfır veya 2-3 yaşında. Çocukluk hayalim ölmeden bineyim şu melete :)

Bunun haricinde elektrikli araçların çoğalmasını beklerim galiba, Batarya kirası , şarj istasyonu, şarj süresi gibi sorunlar 5 yıl içinde çözülecekitir umarım.

Tabi talep çok olunca devlet bir çelme atarmı bu işe bilemem.
Bu kadar olur. Ben de şuan 320i ED'nin inceleme videosunu izliyordum youtube'dan :)  Artık üretilmiyor ama araç.

318i sedan var onun yerine başlangıç fiyatı da 187 000 TL.

Yok ya ben ne yapıp edip Bmw alıcam sanırım.

Bu kadar olur. Ben de şuan 320i ED'nin inceleme videosunu izliyordum youtube'dan :)  Artık üretilmiyor ama araç.

318i sedan var onun yerine başlangıç fiyatı da 187 000 TL.

Yok ya ben ne yapıp edip Bmw alıcam sanırım.
hocam muadil bir şeyi illaki çıkar :)  1.6 benzinli otomatik helal süt emmiş bir BMW olsun yeter. Belki ansolak arkadaşımız sıkılır, onun arabasını alırız . :)

suv alacaktım , hep onlara baktım ama BMW hayalim artık üst seviyelerde

Moderatör tarafında düzenlendi:
Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam muadil bir şeyi illaki çıkar [emoji4] 1.6 benzinli otomatik helal süt emmiş bir BMW olsun yeter. Belki ansolak arkadaşımız sıkılır, onun arabasını alırız [emoji4]
Hocam inanın daha önce böyle birşey yaşamadım araç konusunda. İşe gidip gelirken kullanıyorum arada ama evdeyken anahtar bana ben anahtara bakıyorum resmen.
Golfü alırkende sıfır almama rağmen böyle heyecan uyandırmamıştı. 1.6 motor ve şanzıman kombinasyonu günümüz şartları içinde (Türkiye) tartışmasız çok önde. Sürüş kalitesi ve hissi ise mutlaka sürmeniz gerekiyor en az bir 100 km. Gaza dokunup ibrenin 200 e hemen gelmesi ve hala kesilmemesi de zf 8 in bir hüneri olarak görüyorum. Etrafta mutlaka daha iyi motorlara sahip daha iyi giden araçlar vardır ama 1.6 hacimde bunu başarması ve gerçekten 2.0 bir motor gibi hissettirmesi çok büyük bir başarı.

150 000 TL'ye sıfır km 1 serisi almaktansa en fazla 15-20 bin km'deki bir 3 serisini almak daha mantıklı gibi sanki :)
yani hocam 1 serisi açıkcası hiç beğenemedim bmw diyesim gelmiyor nedense o kasaya, İkinci el temizini bulmak o kadar zorki, o kadar zorki allah alanın yardımcısı olsun, 3 defa aldım hepsinde aleni kazıklandım, BMW hayalimi hep bu ötelemiştir. Bakalım kısmet,nasip golfümün hala yeni kokusu üzerinde 

yani hocam 1 serisi açıkcası hiç beğenemedim bmw diyesim gelmiyor nedense o kasaya, İkinci el temizini bulmak o kadar zorki, o kadar zorki allah alanın yardımcısı olsun, 3 defa aldım hepsinde aleni kazıklandım, BMW hayalimi hep bu ötelemiştir. Bakalım kısmet,nasip golfümün hala yeni kokusu üzerinde 
Üzüldüm hocam sizin adınıza 3 defa 1 serisi mi aldınız?

Honda Civic RS veya Mazda 3 serisi olabilir ama tercihimi Volvo'dan yana kullandım.

Hocam inanın daha önce böyle birşey yaşamadım araç konusunda. İşe gidip gelirken kullanıyorum arada ama evdeyken anahtar bana ben anahtara bakıyorum resmen.
Golfü alırkende sıfır almama rağmen böyle heyecan uyandırmamıştı. 1.6 motor ve şanzıman kombinasyonu günümüz şartları içinde (Türkiye) tartışmasız çok önde. Sürüş kalitesi ve hissi ise mutlaka sürmeniz gerekiyor en az bir 100 km. Gaza dokunup ibrenin 200 e hemen gelmesi ve hala kesilmemesi de zf 8 in bir hüneri olarak görüyorum. Etrafta mutlaka daha iyi motorlara sahip daha iyi giden araçlar vardır ama 1.6 hacimde bunu başarması ve gerçekten 2.0 bir motor gibi hissettirmesi çok büyük bir başarı.
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-3.sahibinden-temiz-bmw-409975582/detay

hocam bu aracın dizeli vardı babamda 3 yaşındaydı, 1 sene kullandık galiba (ne gözyaşı dökmüştüm satılırken) sunroof elle çevirmeli telefon gibi açılıyordu. Yanılmıyorsam efsane passat, boraların türkiyeye ilk girdikleri zamanlardı, Teknoloji aldı başını gitti ama bu araba hep aklımda kalmıştır. 

Şu yazınızı okuyunca bile hani açık galeri olsa yola düşsem, üstad golfün üzerine ne istersin diyeceğim. 

Hani model yükseltmek isterseniz haberimiz olsun :)

Geri
Üst Alt