İşte Benim Golf'üm

@Culture33 benim sattığım aracım normal Highline idi r line değil ama doğuş oto da bir iki defa r line gördüm içi gerçekten efsane ama dış r line paket için üzerine para vermeleri lazım o fiberler nedir allah aşkına apaçi gibi, sevende vardır saygı duyarım ama ben dış aksamda en fazla krom ayna kapağı ve durban seviyorum gerisi abartılı gibi.

@Culture33 benim sattığım aracım normal Highline idi r line değil ama doğuş oto da bir iki defa r line gördüm içi gerçekten efsane ama dış r line paket için üzerine para vermeleri lazım o fiberler nedir allah aşkına apaçi gibi, sevende vardır saygı duyarım ama ben dış aksamda en fazla krom ayna kapağı ve durban seviyorum gerisi abartılı gibi.
Apaçi gibi dedikten sonra saygı duymanız mümkün değil. Size kalırsa benim orjinal R züppe işi oluyor 😂 19 jant delikli fren diskleri. 

Golf için hiçbir orjinal aksesuar apaçi işi değil. Tabi bu da benim düşüncem. 

Yalnız orjinal rline golfün hiçbir parçası fiber değil.Oem plastik fiber işi sanayide olur 3.sınıf çakma tampon marşbiyellerle karıştırmayalım orjinal parçayı.

Talihsiz bir yorum olmuş.

@yusuf @Negatiwe @driver_can Sevgili arkadaşlar bana öyle geliyor demek istedim aslında o sebeple sevenine kullananına elbette saygı duyuyorum, şöyle anlatayım eski subarularda şu arkada olan spoiler gibi bana hitap etmiyor, çok temiz olan ve çok beğendiğim bir golf 7 yi sadece arka bagaj kapağında spoiler var diye almamıştım, içim rahat alamamıştım.

dış R lineda da tamponlar güzel duruyor. dediğiniz gibi 18" durban olupta sport süspansiyonlar ile duruşuna diyecek yok. ama 18" 40 yanak olduğu için konfor olayını bitiriyor e tabi yolların durumu iyise diyecek bi şey yok. iç r line da direksiyon koltuklar, döşemeye de diyecek yok tabi.

Araç güzel valla, ben alırken de iç dış R line paket dedikleri bir tuhaf araç vardı. tuhaf dememdeki sebep, aracın sadece ön-arka tampon, marşpiel,  arka camın yan parçaları ve R line logosu vardı janrtlar 17" dijon jant, tek J farlar, direksiyon klasik highline direksiyonu vardı. almak için bi sebep bulamadım açıkçası. fabrikasyon olarak 18" durban olsa alınır diyecektim ama o dahi yoktu.
Valla hocam, her araç isteğe göre toplandığı için sizin gördüğünüz İç-dış R-Line paket farklı olabilir. Benim berlinde gördüğüm R-Line paketlerde mesela hayalet gösterge var. Ama ben baştan istememiştim hayalet ekran. 

Onun dışında bi arkadaş karbon fiber falan demiş ,bendeki araçtaki iç kapılarda piano Black fiber karışımı bir olay var gayette hoş duruyor. Araçtaki tüm parçalar orjinal sonradan takılma hiç Birşey yok (kendi aracımdan bahsediyorum) Apaçi demişsiniz de valla bende siz apaçi arabası görmemişsiniz.  

Valla hocam, her araç isteğe göre toplandığı için sizin gördüğünüz İç-dış R-Line paket farklı olabilir. Benim berlinde gördüğüm R-Line paketlerde mesela hayalet gösterge var. Ama ben baştan istememiştim hayalet ekran. 

Onun dışında bi arkadaş karbon fiber falan demiş ,bendeki araçtaki iç kapılarda piano Black fiber karışımı bir olay var gayette hoş duruyor. Araçtaki tüm parçalar orjinal sonradan takılma hiç Birşey yok (kendi aracımdan bahsediyorum) Apaçi demişsiniz de valla bende siz apaçi arabası görmemişsiniz.  
@Recep Gül hocam karıştırmışsınız, apaçi diyen ben değildim. ben r line paketini çok severim. yazımda da belirttiğim gibi, jantlar 18" durban ve Adaptif far olsaydı o aracı alacaktım. r paketin duruşu daha sport ve agresif.

Geri
Üst Alt