Aracı P konumunda terk ediniz uyarısı

Biraz önce aynı arıza bende de geldi. Tatilde yakaladı bir de bizi. Kara kara düşünürlen forumda bu arızanın kronik olduğunu farkettim. Araç 2014 polo 1.2 tsi dsg. Garanti bende de bitti Altur Wv ye soracağım araç servis bakımlı inşaAllah bizi de iyi niyet garantisine dahil ederler.

Arkadaşlar aynı sorun benim başıma geldi.. bu kronik bi problem  bütün dsg lerde çıkabiliyor.. servis garantiye girmeyeceğini söyledi.. neyse ki sonra çözdüm.. bilgi almak isteyen arkadaşıma yardımcı olurum.. 0506 972 03 91
Garantiye giriyor arkadaşlar dert etmeyin. Garantiye girmez diyene de buradaki yazışmaları gösterebilirsiniz. Normal garantiye giriyor- Uzatılmış garantiye giriyor - iyi niyet garantisini de giriyor garantiye girmez diyen yalan söylemiş maalesef. İyi niyet garantisinde işçilik isteyebilirler inat edin ne kadar az verirseniz o kadar iyidir. Hiç vermeyedebilirsiniz ;)

Arkadaşlar 

Aracı yaptırdım vites mekanizması değişti vs.

İkili ilişkiler + iyi niyet = 0TL

arkadaşlar merhaba... 1 sene aralıkla geçenlerde tekrar aldığım bu hata sonucu biraz önce vosmer bornovayla görüştüm.. aracımın garantisi bitti. uzatılmış garantim var. garanti bitmeden hata ile ilgili kayıt açtırmıştım.. görüşmede konuyu açar açmaz p.tesi getirin vites mekanızmasını değiştirelim dediler. yazışma yapacaklarını ve herhangibir ücret çıkmayacağı söylendi. sanırım servisler artık bu konuda direk değişime gidiyorlar..eskisi gibi arızanın fotosunu alın. bekleyin güncelleme gelecek şeklinde söylemlere girmiyorlar..salı bırakacam aracı bir gün süreceği söylendi bakalım gelişmeleri yazarım.sağlıcakla kalın.

Arkadaşlar 
Aracı yaptırdım vites mekanizması değişti vs.
İkili ilişkiler + iyi niyet = 0TL
Mekanizma değiştikten sonra güncellemede yapıyorlarmı hocam?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mekanizma değiştikten sonra güncellemede yapıyorlarmı hocam?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bana güncelleme yapıldığı söylenmişti ama arkadaşın dediği gibi evraklarda yazmıyordu. motor ve vites için güncelleme yaptık demişlerdi.

@Terms garantisi devam ediyor mu.emsal olma açısından evrakları tlf no versem gönderebilirmisiniz. veya plaka paylaşabilirmisiniz.

Merhaba arkadaşlar,

Bu konu benim için önemli bir problemdi. İlk hatayı yaklaşık üç yıl önce aldım servise bunu bildirdiğimde  Şu an için değişim veya tamirat yapılmıyor konuyla ilgili çalışmalar devam ediyor bunu parça değişim olmadan yazılımla çözmenin yoluna bakıyorlar dediler. bir yıl geçtikten sonra çalışmalarını tamamladılar yazılım ile bu işi çözememişler parça değişim verdiler dediler. Benim aracı bilgisayara bağladılar hata verdiği halde bilgisayarda hata kaydı çıkmadı bu yüzden değişim yapamayız dediler. Tartıştık ama kurallar gereği bunu ıspatlayamayacakları için kabul etmediler. Ne garip VW gibi bi firma hangi araçlarında bu hatanın olduğunu bilmiyor. Emisyon skandalına karışan firma bildiği birşeyi gizlemez mi bence gizler.  

Neyse bu hatayı benden video veya resimle göstermeme istediler. Aksiyon kamera aldım direksiyona bağladım 3 ay sonra bu ilginç hatayı kayıt ettim servise gittim. Bu defa video ile gidince herhalde onlarda bilgisayarda hatayı görmüşler 😁

Vites kolu mekanizmasını değiştirdiler. O günden beri çok şükür o saçma hata yok. 

Merhaba arkadaşlar,

Bu konu benim için önemli bir problemdi. İlk hatayı yaklaşık üç yıl önce aldım servise bunu bildirdiğimde  Şu an için değişim veya tamirat yapılmıyor konuyla ilgili çalışmalar devam ediyor bunu parça değişim olmadan yazılımla çözmenin yoluna bakıyorlar dediler. bir yıl geçtikten sonra çalışmalarını tamamladılar yazılım ile bu işi çözememişler parça değişim verdiler dediler. Benim aracı bilgisayara bağladılar hata verdiği halde bilgisayarda hata kaydı çıkmadı bu yüzden değişim yapamayız dediler. Tartıştık ama kurallar gereği bunu ıspatlayamayacakları için kabul etmediler. Ne garip VW gibi bi firma hangi araçlarında bu hatanın olduğunu bilmiyor. Emisyon skandalına karışan firma bildiği birşeyi gizlemez mi bence gizler.  

Neyse bu hatayı benden video veya resimle göstermeme istediler. Aksiyon kamera aldım direksiyona bağladım 3 ay sonra bu ilginç hatayı kayıt ettim servise gittim. Bu defa video ile gidince herhalde onlarda bilgisayarda hatayı görmüşler 😁

Vites kolu mekanizmasını değiştirdiler. O günden beri çok şükür o saçma hata yok. 
her servis farklı birisi her şeyi kullanıcıya atıyor., diğeri daha ılımlı olabiliyor., bu gibi durumlarda doğuş merkez ile görüşünce genel de olumlu sonuçlar alınıyor

@Terms garantisi devam ediyor mu.emsal olma açısından evrakları tlf no versem gönderebilirmisiniz. veya plaka paylaşabilirmisiniz.
Bu dediklerinizi cidden vereceğimi düşünerek mi talep ettiniz yoksa ya tutarsa mı dediniz?

İstediğiniz bilgileri vermem için birdaha vw ye gitmemem lazım!

Biz de an itibariyle bugün aldık hatayı.60000 bakımına bırakırız artık herhangi bir sıkıntı yaratmıyor.
Araç 2015 Golf Tdi Dsg Comfortline 52500 kmde

@zgrdrsn arkadaşlar kronik bi arıza yoklayın bakın internette başına gelen çok tüm bakımları serviste yaparsanız iyi niyet garantisinden faydalanabilirsiniz diyor servisteki elemanlar. iyide kardeşim dsg şanzımanın 7 yıl garantisi var neden para ödiyelim alırken zaten biz fazladan para ödüyoruz bu şanzımana arızasınıda bi zahmet gidersinler.durmadan şikayet edelim kendi markalarına ve şanzumanlarına bu kadar hasar vermek nasıl işlerine gelir anlamıyorum.

Bu dediklerinizi cidden vereceğimi düşünerek mi talep ettiniz yoksa ya tutarsa mı dediniz?

İstediğiniz bilgileri vermem için birdaha vw ye gitmemem lazım!
Bilgi paylaşmayacaksan burda ne işin var bas git

Geri
Üst Alt