Jump to content

mmartins

Üye
 • İçerik sayısı

  229
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

mmartins Hakkında

 • Derece
  İstikrarlı Üye

Bilgiler

 • İsim
  Murat
 • Yaşadığım Yer
  İzmir

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. mmartins

  Aracı P konumunda terk ediniz uyarısı

  @Receps 2 sene boyunca bu hatayi alarak kullandım ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım . Vwnin sorunu çözmesini bekledik..6 ay önce Mikro şalter takıldı ve hata bi daha tekrarlamadı..
 2. frene basılı halde aracı çalıştırıyorsunuz aksi halde zaten çalışmaz... ayak frendeyken el frenini manuel indirip aracın hareket etmesi gerekir... araç çalıştıktan sonra frenden ayağınızı çekip gaza bastığınız anda otomatik olarak el freni iner ve araç haraket eder.. bu normal sıralama.... bu şekilde araç hareket etmiyorsa anormal bi durum olduğu kesin.. mekatronik ile beyin arasında komut karmaşası olabilir..inşallah daha basit bi çözümü vardır..
 3. mmartins

  Garanti Uzatma ?

  2016 mart ayında 1600 tl ye 2 yıl olarak uzatmıştım.. mikro şalter ve akü değişimi yapıldı. ayrıca servo fren devre dışı uyarısı üzerine geçen ay avkum sensörü değişti... sadece akü 1300 fatura ettiler ve hemen hemen benim uzatılmış garantiye ödediğim ücreti akü ile amorti etmiş oldum..1 yıl için 2400 değermi orası tartışılır ama aracınızın aküsü değişmediyse bu süre zarfında büyük ihtimal akü masrafınız olacak uzatılmış garantiden değişim yaparsınız yarı ücreti amorti edilmiş olur...karar sizin
 4. @Savatage sebang aküm bu haziran ayında 3 yıl 3 ay sonunda bitti..start stop u hep devre dışı bırakmama rağmen..
 5. aynı hatayı aldıktan ertesi sabah aracı zor çalıştırdım. bence fazla beklemeyin. servise götürün. benim uzatılmış garanti kapsamında değişim yapmıştı servis...
 6. mmartins

  Aşırı yakma problemi

  tdi ve tsi motor arasında şehir içi çok bi fark yok diye biliyorum..
 7. mmartins

  Anket CAM TAVAN ederi

  Bin lira fazla vermem
 8. mmartins

  Burçlar yağlanmalı mı

  @Muhammed 1.5 sene önce yağlattım gacur gucur ötüyodu kasislerde. o günden bu yana ses yok garantisi devam ettiği için ücret talep etmediler..
 9. İzmir vosmer bu bilgiyi 4 5 ay önce verdi..burada paylaşmıştım..2016 sonrası iyi niyet garantisi diye bi durum yok..fakat doğuş oto ve bayi desteğinin süreceği belirtiliyor..
 10. rampada geç yükseltmesi normal.... yığılmaması için geç yükseltiyor, 1. viteste o yığılma benimde canımı sıkan bi konu servis normal olduğunu söylüyor..
 11. mmartins

  ALINIK: GOLF 7

  @tuqcan1 90 bin tl fiyat vermesi zaten başlı başına bi şüphe sebebiymis..boya olmasa 95 bandının üzerinde fiyat verirdi muhtemelen. Hayırlısı olsun
 12. @Tracy299 hayırlı olsun kaça verdiniz aracınızı
 13. mmartins

  UZATILMIŞ GARANTİ DEVİR İŞLEMİ

  @Okan Şen sigorta kimin üstüne ise onun dilekçe yazması gerekir aksi takdirde devir yapmaz vdf.. satıcı iade almadıysa muhtemelen unutmuştur yada iptal durumunda ücret alacağını bilmiyor olabilir..ama size devretmek istediğine dair bi dilekçe olmadan işlem kesis edeceklerini sanmam
 14. mmartins

  UZATILMIŞ GARANTİ DEVİR İŞLEMİ

  @Okan Şen aracı satın alırken satıcıyla konuştunuzmu ??size devredecekmiydi.. eğer o şekilde konuşmadıysanız. kendisi iptal edip kalan kısmın ücretini geri almıştır.. vw artık sıfır alımı dışında sonradan garanti uzatmayı bitirdi şeklinde biliyorum. önceden yapıyorlardı fakat sonradan yapılan garanti uzatımında baya yüksek ücret çıkarıyolar..
 15. mmartins

  Aracı P konumunda terk ediniz uyarısı

  @Vastek vites kolu mekanizması değişmiyor artık.. Mikro şalter takılıyor. Önce vites mekanizması değişimi yaptilar sorun tekrarladığı için vites kolu mekanizması değişimini durdurdular..şuan mikrosalter degisimi yapiyolar..
×
×
 • Yeni Oluştur...