Golf 7 Krom Pedal Seti

@martı eğer tutmazsa dediğinizi yapacam. Ben önce üst sağ köşeyi taktım 

merhaba arkadaşlar;

Bu ürün nasıldır, Türkiye'den alıp taktıran var mı?

ALiexpress 3-4 haftayı buluyor...

pedal.jpg

Gaz pedalını takmanın en kolay yolu, pedalı saran plastik kısmı içerden hafif ıslatıp pedalın alt kısmından geçirdikten sonra yukarı doğru ittirmek. İlk etapta ben de baya uğraştım; önce sağını geçirdim olmadı, solunu geçirdim olmadı, sonra dediğim gibi denedim 10sn sürmedi takmam. Boşuna çırpınmışım dedim kendi kendime. 🙂 Ayak dayama için de bence kesinlikle parça sökme zahmetine girilmesine gerek yok, hem kollarınızı hem o plastik kısmı esneterek halledebilirsiniz. 🙂

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben ayak dayamasız şekilde dsg aracım için 2 pedal olarak sipariş vermek istiyorum.Çok mu zayıf olur.Açıkçası sök tak ile uğraşmak zahmetli geliyor.
Baba  takmasın çok kolay  5 dakka   ayak dayamayıda taktır  o guzel gözterıyor . pedalları 

ayak dayamayı  takarken  kaput  açama  kolunu  sokme  gerek  yok ,zorlayınca  malzemeler  esnıyor. takılıyor

n11  den almıştım 140 tl ye  baya  kaliteli 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@doganersin ali express de artık gümrük vergisi var dediler hemen hemen aynı paraya gelecekti hem de beklemek istemedim

arkadaşlar  aliexpressten beklemek istemiyorum   ama  n11 de yada farklı bir yerde  129 TL altında satan varmı bu pedal setini ? 

Geri
Üst Alt