@NEWANCE sonucta u led yok her ne kadar lekelensede ne kadar güzel durabilir sat sen o arabayı

Benim durum da bu şekilde, bu arada konu bu değil ama şu sinir bozucu taş izleri olduğunu düşündüğüm küçük noktacıklar nasıl gider :)  

sağmercek.JPG

solmercek.JPG

taşizleri.JPG

Benim durum da bu şekilde, bu arada konu bu değil ama şu sinir bozucu taş izleri olduğunu düşündüğüm küçük noktacıklar nasıl gider [emoji4] 
/monthly_2016_12/585171a40f908_samercek.thumb.JPG.20c97fc082a506300b5efcd6905bbb95.JPG
/monthly_2016_12/solmercek.thumb.JPG.6a0b0bfc4e1aa3f4bbc5a6a15638cd9c.JPG
/monthly_2016_12/585171e8bd920_taizleri.thumb.JPG.2df26dab08ffdc1545468987298cd0d5.JPG
Hocam taş sorununun çözümünü bilemiyorum. Ancak farlarıniz güzel görünüyor. Ben bi leke göremedim açıkçası. Belki de daha yakından bakıldığında vardır. Ama yolladiginiz fotolarda leke göremedim ben hocam.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@forzaGilles ali hocam bir yıl oldu değiştireli ama yine aynısından beter oldu benim farlar bakalım 2.şansıma ne çıkıcak merakla servise gidicem

Bu kadar kısa sürede böyle sorunlar olması çok entrasan gerçekten, vw mk7 nin kronik sorunları arasında bence bu konu.

bugün servise götürdüm , tamponu farı söktüler . incelemeye aldılar , değişim kararı verip siparişi bile geçtiler. umarım sorunsuz seriden gelir.

bu başlığı görmesem aydınlatma bariz azalmadığı sürece farlara bakmazdım. geceleri de çok sık kullanmam aracı.

o yüzden başlık sahibine ve @MSE hocama yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
bugün servise götürdüm , tamponu farı söktüler . incelemeye aldılar , değişim kararı verip siparişi bile geçtiler. umarım sorunsuz seriden gelir.

bu başlığı görmesem aydınlatma bariz azalmadığı sürece farlara bakmazdım. geceleri de çok sık kullanmam aracı.

o yüzden başlık sahibine ve @MSE hocama yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Hocam farların değişmesine çok sevindim. Umarım sorunu giderilmiş farlarla değiştirirler. Değişim yapıldıktan sonra yeni farların parça numarasını buradan paylaşabilirseniz çok sevinirim.
Hayırlı olsun.

@MSE

tabi atarım hocam

ben beklerken siparişi bile geçmişlerdi , ben "farlar 2015 te revize edilmiş benim farların seri numarasından değil de sipariş ekranından geçseydiniz dedim". o biraz şaşkınlıkla karşıladı revize mi edilmiş dedi , şasi numarasından geçtim dedi bilmiyorum nasıl bir far gelecek ?

2016 modellerde bu sorunu yaşayan var mı ? 

@mandufla hocam farların etiketleri şu şekilde istemiştiniz.garanti bitmesine 2 ay kala gidicem bende değişime.şimdi değiştirsem büyük ihtimalle tekrarlıcak ne kadar geç o kadar iyi ?

image.jpeg

image.jpeg

Merhabalar, salı günü farlarım kontol edildi, perşembe değişim kararı verildi. Bugün (cmtsi) garanti dahilinde '' bedelsiz '' değiştirildi. Öncelikle bu konuda uyaran forumdaşlara teşekkürler..

You tube da 2015 orijinli xenon farların sorunlu olduğuna ve de almanya dahilinde '' geri çağırma'' ya tabi tutulduğuna dair videolar mevcut. Arızalı ve de değişim sonrası farlarıımın ve buna ait parça kodları vs. görsellerini paylaşıyorum. Yeni tip farların alt kutuplarında tarafında ucu yukarı bakan üç adet üçgen şekilli çentik var, resimlere dikkatlice bakınca görebilirsiniz. Ayrıca imalat tarihleri Kasım 2016. Servis danışmanım, farların arızalı ve de stokta bulunan eski seriden değil, yeni üretim ve de Doğuş ana depodan yeni sipariş geçilen son seriden olduğunu söyledi. Resimlerde bunun ispatı. Umarım tekrar sorun yaşamam. Herkese iyi pazarlar şimdiden..

arızalı Sağ.JPG

arızalı sol.JPG

yeni sağ.JPG

yeni sağğ.JPG

yeni sol.JPG

yeni sağ serial.JPG

değişim serial.jpg

değişim bedel.JPG

Geri
Üst Alt