Tabi hocam bu aklıma daha güzel fikir getirdi. Konusunu açıp notunu alacağım. Kim garantiden hangi işi yaptırdı. Plakası nedir. Böyle bir veritabanı lazım ;)  eminim çok kişinin işine yarayacak.
işe yaramaz mı şimdi servise gideceksın garantiye almamak ıcın kıvranacaklar (para koparmak için) elımızde en azından bir kanıt oldugu zaman kaçacak yerlerı olmaz 

Kimi düdükleriz diye düşünüyorlar. Ben de gidip ilkinde söktürdüm, farlarin biri dışarıda duruyordu diğerine göre. Dedim bende inicem aşağıya bakıcam, bu denli büyük hata nasıl oluyor diye, kızdım biraz. Beyefendi can güvenliği, iş kuralları vs'den ötürü çalışan harici inemiyor dedi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
o kadar far ayarı yaptılar takarken denediler , bir Allahın kulu görmedi herhalde o kadar çiziği.

eminim o servisten çıktıktan sonra görseydim böyle teslim etmedik diyeceklerdi. 

3. kere sökülecek tampon .

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba Hocalarım. Bugün fırsatını bulup içimi kemiren bu durumu bende kontrol ettim. Bende de durum bu değiştirme için erken mi ağustos 2015 çıkış uzatmalı garanti. 20161223_184559.jpg20161223_184628.jpg

20161223_184559.jpg

Merhaba Hocalarım. Bugün fırsatını bulup içimi kemiren bu durumu bende kontrol ettim. Bende de durum bu değiştirme için erken mi ağustos 2015 çıkış uzatmalı garanti. 
img%5D%5Bimg%5D
/monthly_2016_12/20161223_184559.thumb.jpg.fe2520880da125969e29062119ea9c78.jpg/monthly_2016_12/20161223_184628.thumb.jpg.bb2ba546365867dd0ad4d17c9972a45e.jpg

/monthly_2016_12/20161223_184559.thumb.jpg.ebb961cbb8655be824e0a7f80edc9b8a.jpg
Hocam sende ekibe katıldın. Voltrani oluşturacaz. Değişim tayfa hazır kıta garanti bitmeden değişim bekliyor. :)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dün aradılar tekrar, yeni farlar gelmiş.

bugün gittim taktılar, servis danışmanı aşağı çagırdı beni . 10 kişi arabanın başında müdüründen formenine hepsi . foto falan çekiyorlardı.

yeni gelenler çok daha beter çiziklerle gelmiş , onu göstermek için çağırmışlar. yine özürler, kusura bakmayınlar vesaire.

almanya dan mı böyle çizik içinde geldiklerini yoksa doğuş depodan gelişte mi çizildiğini araştıracaklarmış.

farlar içten çizikti yine , koruyucu ile geliyor gösterdiler. sevkiyatta olması mümkün değil bence. Arap saçına döndü anlayacağınız.

dün aradılar tekrar, yeni farlar gelmiş.
bugün gittim taktılar, servis danışmanı aşağı çagırdı beni . 10 kişi arabanın başında müdüründen formenine hepsi . foto falan çekiyorlardı.
yeni gelenler çok daha beter çiziklerle gelmiş , onu göstermek için çağırmışlar. yine özürler, kusura bakmayınlar vesaire.
almanya dan mı böyle çizik içinde geldiklerini yoksa doğuş depodan gelişte mi çizildiğini araştıracaklarmış.
farlar içten çizikti yine , koruyucu ile geliyor gösterdiler. sevkiyatta olması mümkün değil bence. Arap saçına döndü anlayacağınız.

Hocam geçmiş olsun hakkaten. Değişimi kabul ettirmek dert, gelen farların sorunsuz gelmesi ayrı dert valla. Bende değiştirecem. Yaşadıklarınızi paylaşmaniz bizim için de büyük nimet. Teşekkür ederim kendi adıma.

Merhabalar, farların çizik olduğunu görünce neden sizi çağarıyorlar, arayıp söylemek yerine? Değişik bunlar.

farları da araçlara takmadan deneyemiyorlar mı anlamadım , 4. kez sökülecek tampon.

Farlar içten çizik derken örnek resim varmı arkadaşlar ?

farları da araçlara takmadan deneyemiyorlar mı anlamadım , 4. kez sökülecek tampon.
Hocam tamponun sökülmesi sorun değil kendi başınıza bile sökebilirsiniz.
Cidden akıllıya ihtiyaç var şu VW servislerinde.

Arkadaşlar herkese merhaba,

Far ile ilgili sorunları okudum fakat net cevabımı bulamadığım için deneyimli arkadaşlara sormak istiyorum. Benim farlarımda aracı ilk aldığım günden buyana resimlerde kırmızı halka içine aldığım görüntü var. Araç almadan önce başka bir bayide araç bakarken resmini çekmiştim. O araçtada aynı görüntü olduğunu gördüm. Far resimleri benim araca ait. Beyaz olan sıfır araç. Sizce bir problem var mı? Merceklere baktığımda çok anlayamıyorum fakat gözümle net gördüğüm şu görüntü beni rahatsız ediyor. Diğer xenon farlı araçlara baktığımda farlarında böyle bir leke yok. Şimdiden çok teşekkürler.

IMG_9706.JPG

IMG_9707.JPG

IMG_9709.JPG

IMG_9710.JPG

Sizinki de başlıyor hocam yavaş yavaş, yakın zaman da bir randevu alıp gösteriniz.
Hocam far camları üzerindeki bu gölgeler mercekteki problemden mi kaynaklanıyor sizce?
Yani ben bugüne kadar far caminin açısı ile alakalı bir gölge olduğunu düşünmüştüm hep. [emoji15]

@mandufla

ilk baslarda bende normal diye dusunuyodum ama sanirim normal degil. Diger xenon lu araclarin camlarinda leke yok. mercekte leke olmasa camdada yansimasi olmaz sanki mantiken? Bakalim dogusu arayip fotolarla mail atayim diyorum. 

Arkadaşlar herkese merhaba,

Far ile ilgili sorunları okudum fakat net cevabımı bulamadığım için deneyimli arkadaşlara sormak istiyorum. Benim farlarımda aracı ilk aldığım günden buyana resimlerde kırmızı halka içine aldığım görüntü var. Araç almadan önce başka bir bayide araç bakarken resmini çekmiştim. O araçtada aynı görüntü olduğunu gördüm. Far resimleri benim araca ait. Beyaz olan sıfır araç. Sizce bir problem var mı? Merceklere baktığımda çok anlayamıyorum fakat gözümle net gördüğüm şu görüntü beni rahatsız ediyor. Diğer xenon farlı araçlara baktığımda farlarında böyle bir leke yok. Şimdiden çok teşekkürler.

Ekli dosyayı görüntüle 8523

Ekli dosyayı görüntüle 8524

Ekli dosyayı görüntüle 8525

Ekli dosyayı görüntüle 8526
Bana kalırsa bu sorun değil gibi. Işığın dağılımı var orada sadece. Başka modellere camları hafif kirli iken bakmak lazım.

Geri
Üst Alt