Evetttt Farlar değişti yenileri on numara beş yıldız. Daha önce değiştiren arkadaşlara sormuştum aydınlatmada fark oldumu diye. Yok dediler ama var hemde çok var . Lekelenme yaşayan hemen gitsin değiştirsin . Bide salıncak burçlarım değişti ki sormayın araba yağ gibi kayıyor .artık değişim yapıyor vw  yağsızlık sadece ses değil esneme yada yaylanma da da zorluk çıkartıyor değişince mis gibi oldu valla onu da tavsiye ederim ilk önce yapmadı danışman para istedi bende doğuşa yazdım araba serviste danışman para istedi diye hemen beş dakikada aradılar beni ilgilendiler sabahı da bölge sorumlusu hanımefendi aradı sadece yağlamıyoruz yenileriyle değiştiriyoruz bunu disbirütör karşılıyor dede canıma minnet ben ödemeyeyim de kim karşılarsa karşılasın dedim teşekkür ettim şimdi de keyfini süürüyorum tavsiye ederim hemen yaptırın pişman olmazsınız bide yağlama 45 tl +kdv  
Forumda yeni nesil merceklerden bahsediliyordu.Siz servise bu yönde bir bilgi verdinizmi yeni farlardan istiyorum şeklinde.Aracınız serviste kaldı mı?

Kalmaz mı 3 gün hemde eğer bi sorunun çözümü için yeni bir ürün yaptılar ise söylemeye gerek kalmadan onu takarlar kavrama için başımdan geçmişti böyle bir olay ama yeni yada eski belirtmedim onlar ne verdiler bilemiyorum ama aydınlatma mükemmel 

arkadaşlar konuyu okuyunca bende işkirlendim akşam bi foto çektim. ufak tefek benekler var ama büyük leke yok gibi bi baksanız değştirsemmi .. ?

IMG_20170605_221626.jpg

IMG_20170605_221643.jpg

Benimkinde lekeler gayet net. Garanti sürem bittiğinden dolayı servisle görüştüp durumu izah ettim fotoları çekildi vs  1350tl maliyet çıktı. Sizce nasıl?

Benimkinde lekeler gayet net. Garanti sürem bittiğinden dolayı servisle görüştüp durumu izah ettim fotoları çekildi vs  1350tl maliyet çıktı. Sizce nasıl?
Bence gayet makul, lekeler ciddi şekilde asap bozucu ve gece farların aydınlatmasında kayıp yaşanıyorsa, değiştirebilirsiniz.

Merhaba Arkadaşlar,

garantiden değişen farların ayarı bir türlü istediğim gibi olmadı, değişmeden önceki halini mumla arar oldum, İstanbul Anadolu yakasında önerebileceğiniz bir usta var mı? kendim yapmaya çalışıyorum ama işi bilmeyince daha kötü oluyor :)

saygılarımla

Merhaba Arkadaşlar,

garantiden değişen farların ayarı bir türlü istediğim gibi olmadı, değişmeden önceki halini mumla arar oldum, İstanbul Anadolu yakasında önerebileceğiniz bir usta var mı? kendim yapmaya çalışıyorum ama işi bilmeyince daha kötü oluyor :)

saygılarımla
Mümkünse servislere ayarlatın derim hocam.

Değişilen farda aynı çıktı benim garantide bitti üzerine bir bardak suyu içtim

Değişilen farda aynı çıktı benim garantide bitti üzerine bir bardak suyu içtim
Değişim yapılan ürünlerin de servis nezdinde 2 yıl garantisi vardır bu zamanı aşmadıysa tekrardan servisden işlem yapabilirsiniz Hocam selamlar.

Mümkünse servislere ayarlatın derim hocam.
Ender Hocam, far ayarı için tam 3 defa işimden erken çıkarak servise gittim, her defasında eksik iş yapıldı, açıkçası bu saatten sonra çok gerekmedikçe servise gitmek istemiyorum. Piyasada çok daha iyi ustalar olacağını düşünüyorum ama bulamıyorum :)

saygılarımla

Değişim yapılan ürünlerin de servis nezdinde 2 yıl garantisi vardır bu zamanı aşmadıysa tekrardan servisden işlem yapabilirsiniz Hocam selamlar.
O konu maalesef öyle değilmiş, parası ile satın aldığınız parçaların garantisi var, garantiden değişen parçaların garantisi, araç garantisi ne zaman bitiyorsa, o zaman bitiyormuş. Erel oto ve Maslak Doğuş bu şekilde belirtmişti.

Geri
Üst Alt