Jump to content

helsing

Üye
 • İçerik sayısı

  83
 • Katılım

 • Son ziyaret

2 Takipçiler

helsing Hakkında

 • Derece
  Er
 • Doğum Günü 26-04-1986

Bilgiler

 • İsim
  salih
 • Yaşadığım Yer
  bursa

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. helsing

  Golf 7,5 kişisel eklenti önerileri

  Kayan tip sinyal için kodlama gerekiyor mu yoksa tak çalıştır prensibiyle sorunsuz çalışıyor mu?Bir de nereden aldığınızı paylaşırsanız sevinirim.
 2. helsing

  Güncel Bakım Masrafları

  1.4 tai 140bg aracım 72000 km’de bakım fiyatları aşağıdaki gibi.
 3. helsing

  ANA KONU

  Balataları değiştiriken araç altını incelediğimde dikkatimi yeşil parça çekti.Bunun ne olduğu konusunda fikri olan var mı acaba?
 4. helsing

  225-45 -17 lastik secimi

  Uzun araştırma sonucu seçimi yaptım:) Yük ve hız endeksinde yazılarınızda belirttiğiniz gibi seçme fırsatım olmadı ellerinde başka lastik olmadığı için.Şu an eskisine göre sessiz ve virajlarda güvenli hissettiryor.Uzun deneyimleri paylaşırım.
 5. Kardeşim tali yoldan çıkarken aynı yola karşıdan dar açıyla giren araçtan kaçmak için sağa kırınca direksiyonu fotoğraflarda görünen hasar oluştu.Servis yolunu seçersem büyük ihtimal çamurluk ve kapıyı değiştirirler ve hasarı şişirirler.Yol gösterirseniz sevinirim.
 6. helsing

  Ayna kapağı montajı ve folyo uygulamaları

  Bugün kaplama yaptırdım ayna kapaklarına.Fikir vermesi açısından paylaşıyorum.Sadece zamanla atabilir diye bir düşüncem var sonrasında kapak almak daha mantıklı olabilir.
 7. helsing

  Araç içi kamera

  @mcgyver Çok teferuatlı bir iş değil aslında sadece bir kere montaj yapıp çakmaklığa taktığınız andan itibaren ihtiyaç olmadığı sürece hiç ellemenize gerek yok.Sürekli kayıt yapıp hafıza kartı dolunca en eskiden itibaren silmeye başlıyor.
 8. helsing

  Araç içi kamera

  Viofo A119 kamerasını 2 yıla yakındır kullanıyorum.Gece çekimi videosunu da yükledim fikir vermesi açısından.Bu arada Bi-xenon farların virajlarda nasıl direksiyonla döndüğünü açıkca görebiliriz:)
 9. helsing

  Adaptif Şasi kontrolü "DCC" ve Sürüş profili seçme (PDD)

  Konuyu okudum ama bulamadım. Eco modda dsg kendini boşa alıyor ve ekranda boşta yazısı çıkıyor. Peki Sürüş profili seçme opsiyonu olmayan araçlarda da gaza basmadığımızda anlık yakıt tüketimi 0.00lt gözüküyor. Bu ikisi arasında fark nedir?En azından yakıt anlamında.
 10. helsing

  ANA KONU

  Fırsat bulursam duba ve benzeri şeylerle park esnasında frene basmadan araçtan bekleyeceğim bu işi tabi video çekmeliyim.Belki diğer sitedeki araç sahiplerininde bilmediği bir özelliği açıklığa kavuşturmuş oluruz:)
 11. helsing

  ANA KONU

  Anlatmak istediğim araç park esnasında arkadaki araca çok yaklaştığım zaman fren yapıp durdurdu aracı.Yani front asisst'in çalışma alanı ön tarafta olmadı.Arkadaki park sensörleri görevini yaptı.Belki 22.haftadan itibaren golflere gelen bu özellik belkide önceden araçlarda vardı front asisstle birlikte alınan.Tahmin yürütüyorum.
 12. helsing

  ANA KONU

  Yalnız aracım 2013 model:) O zaman galiba park assits ile alakalı bir durum bu.
 13. helsing

  ANA KONU

  Forumda okumuştum ama bulamadım. Bugün aracı park asisst ile otomatik park ederken engele geldğimdedalgınlıktan frene basmadım.Araç kendi frene sert bir şekilde basıp aracı durdurdu.Bunu yeni golfler sadece park sensörleri ile yapıyor diye biliyorum.Fikri olan var mı?
 14. helsing

  Golf 7 Bi-Xenon Mercek Arızası

  Keşke markasına baksaydın
 15. helsing

  F1 Vites Kulakçıkları

  Bugün farkettim bir şeyi:)Vitesi F1 ile vites değiştirip seyir halindeyken gazdan ayağınızı kestiğinizde vites müdahale etmeden kendi küçülüyor.
×