Jump to content

helsing

Üye
 • İçerik sayısı

  79
 • Katılım

 • Son ziyaret

2 Takipçiler

helsing Hakkında

 • Derece
  Er
 • Doğum Günü 26-04-1986

Converted

 • İsim
  salih
 • Yaşadığım Yer
  bursa

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Kardeşim tali yoldan çıkarken aynı yola karşıdan dar açıyla giren araçtan kaçmak için sağa kırınca direksiyonu fotoğraflarda görünen hasar oluştu.Servis yolunu seçersem büyük ihtimal çamurluk ve kapıyı değiştirirler ve hasarı şişirirler.Yol gösterirseniz sevinirim.
 2. helsing

  Ayna kapağı montajı ve folyo uygulamaları

  Bugün kaplama yaptırdım ayna kapaklarına.Fikir vermesi açısından paylaşıyorum.Sadece zamanla atabilir diye bir düşüncem var sonrasında kapak almak daha mantıklı olabilir.
 3. helsing

  Araç içi kamera

  @mcgyver Çok teferuatlı bir iş değil aslında sadece bir kere montaj yapıp çakmaklığa taktığınız andan itibaren ihtiyaç olmadığı sürece hiç ellemenize gerek yok.Sürekli kayıt yapıp hafıza kartı dolunca en eskiden itibaren silmeye başlıyor.
 4. helsing

  Araç içi kamera

  Viofo A119 kamerasını 2 yıla yakındır kullanıyorum.Gece çekimi videosunu da yükledim fikir vermesi açısından.Bu arada Bi-xenon farların virajlarda nasıl direksiyonla döndüğünü açıkca görebiliriz:)
 5. helsing

  Adaptif Şasi kontrolü "DCC" ve Sürüş profili seçme (PDD)

  Konuyu okudum ama bulamadım. Eco modda dsg kendini boşa alıyor ve ekranda boşta yazısı çıkıyor. Peki Sürüş profili seçme opsiyonu olmayan araçlarda da gaza basmadığımızda anlık yakıt tüketimi 0.00lt gözüküyor. Bu ikisi arasında fark nedir?En azından yakıt anlamında.
 6. helsing

  ANA KONU

  Fırsat bulursam duba ve benzeri şeylerle park esnasında frene basmadan araçtan bekleyeceğim bu işi tabi video çekmeliyim.Belki diğer sitedeki araç sahiplerininde bilmediği bir özelliği açıklığa kavuşturmuş oluruz:)
 7. helsing

  ANA KONU

  Anlatmak istediğim araç park esnasında arkadaki araca çok yaklaştığım zaman fren yapıp durdurdu aracı.Yani front asisst'in çalışma alanı ön tarafta olmadı.Arkadaki park sensörleri görevini yaptı.Belki 22.haftadan itibaren golflere gelen bu özellik belkide önceden araçlarda vardı front asisstle birlikte alınan.Tahmin yürütüyorum.
 8. helsing

  ANA KONU

  Yalnız aracım 2013 model:) O zaman galiba park assits ile alakalı bir durum bu.
 9. helsing

  ANA KONU

  Forumda okumuştum ama bulamadım. Bugün aracı park asisst ile otomatik park ederken engele geldğimdedalgınlıktan frene basmadım.Araç kendi frene sert bir şekilde basıp aracı durdurdu.Bunu yeni golfler sadece park sensörleri ile yapıyor diye biliyorum.Fikri olan var mı?
 10. helsing

  Golf 7 Bi-Xenon Mercek Arızası

  Keşke markasına baksaydın
 11. helsing

  F1 Vites Kulakçıkları

  Bugün farkettim bir şeyi:)Vitesi F1 ile vites değiştirip seyir halindeyken gazdan ayağınızı kestiğinizde vites müdahale etmeden kendi küçülüyor.
 12. helsing

  Cam Filmi Yeniden Yasaklandı

  Geçen aylarda ön camımdaki filmi polis durdurup söktürdü.Camda yapışkanı temizlemek 2günümü aldı.Jilet ve sabunlu su ile çıkarabilirsiniz. Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
 13. helsing

  Keyless Entry Anahtarsız Giriş Ve Çalıştırma (4F2)

  Yeni reklamda arka kapıdan açılıyor anahtarsız giriş ile.Bildiğim ve aracımda da olana göre sadece ön kapılarda geçerli.Yeni golfte gerçekten böylemi yoksa bunu reklamda atlamış olabilirler mi? Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
 14. helsing

  Golf 7'de Fren Sistemleri

  Konu olarak buranın uygun olduğunu düşündüm.Aracım dsg ve ayağımı frene pedalına basıp aracımı starr tuşundan çalıştıracapım zaman frenler hiç basılamayacak kadar sert oluyor.Çalıştığı gibi yumuşuyor pedal.Bu bir sorun olabilir mi? Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
 15. helsing

  Golf 7 icin paspas önerileri

  Biraz pahalı 267tl Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
×