Arkadaşlar benim farlar değişti 18.01.2017 üretimli geldi yeni farlar. ama tekrar lekelenme olacak gibi geliyor  yeni farlarda güvenmiyorum. 25 mayısta garanti doluyor iyi niyet garantiside pek işe yaramayacak gibi duruyor.

buda değişen parça kodları

Adsız.jpg

Arkadaşlar benim farlar değişti 18.01.2017 üretimli geldi yeni farlar. ama tekrar lekelenme olacak gibi geliyor  yeni farlarda güvenmiyorum. 25 mayısta garanti doluyor iyi niyet garantiside pek işe yaramayacak gibi duruyor.

buda değişen parça kodları

Ekli dosyayı görüntüle 10330
şuanki farlarda herhangi birşey varmı hocam,lekelenme olacak gibi demişsiniz.

Benim yeni farlardada var çok belli değil ama ileride yine aynı olacak.

bu kronık bır sorun garantı varken ıyı değişimde problem cıkarmıyorlar hemen değişim yapiyolar peki garanti bitince ne olacak ??

bunu babayiğidin biri vw almanya ile görüşümesi iyi olur sattıkları malın arkasında dururlar en azından

Servisle görüştüm getirin bakarız yine dediler sabah mesala hafif nem vardı özellikle farları açtım baktım çok dikkatli bakınca o yuvarlak leke var yine ama tabi eski far kadar değil servisede söyledim akşam daha çok belli diye.

Arkadaşlar iyi niyet garantisi de işe yaramıyor. Ben gittim aracımın ki için önceki mesajlarda var zaten 4200 liradan 2600 e düştüler. Bu sorunu Vw Almanya'ya yazmak gerek. Almanca bilen arkadaş var mı acaba. Ama Doğuştaki bayanın söylediğine göre Üretici bu farlardaki lekelerin görüşü etkilemediğini söylediğini belirtti. Benim aracımda açık ve net belli gece görüşü etkiliyor. Zaten biraz daha zorlarlarsa makyajlının farlarını alırım :)

Genelde bu sorunsala dair foto paylaşımı yaptığımız için, benim araçta da var mı acaba deyip şüpheye düşen arkadaşlara yardımcı olması açısından youtube video linklerini veriyorum.  Sorun '' merceklerin süt değmiş gibi lekelenmesi / buğulanması '' şeklinde geçiyor . Garantinin dolması ve ikinci el araç alanların yaşadığı sıkıntılar da yorumlarda mevcut. Bizden bir farkları yok anlayacağınız. Forum ve yöneticilere  tekrar teşekkürler bu konuda farkındalık yarattıkları için.. 

Merhaba arkadaşlar, az önce servis ile görüştüm, sol farın dışında çizik olduğu için garanti sorun çıkarmış, sizlerin değişen farlarında herhangi bir çizik yada taş izi gibi bir şey var mıydı?

otoparkta komşum manevra yaparken sürtmüştü ama çizikler derin değildi. MT farda herhangi bir hasar olmadığını belirtmiş şuan haber bekliyoruz, sizce değişim olur mu?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam farla ilgili sorundan dolayi degisim yapacaklarini sanmiyorum. Sayet sorun Mercekte ise degisim yapilabilir.

Hocam farla ilgili sorundan dolayi degisim yapacaklarini sanmiyorum. Sayet sorun Mercekte ise degisim yapilabilir.
mercekteki lekelenmeden dolayı servise götürmüştüm, servis hemen garantiden değişim için işlem başlattı ama farın dış camındaki çizikten dolayı sorun çıkarmış, yoksa değişimi hemen yapacaklarmış.

Moderatör tarafında düzenlendi:
sanırım bu problem kronik bir sıkıntısı golf 7lerin. döşemeler gibi. aydınlatmada sorun yoksa lekelenmenin çok fazla sıkıntı edileceğini sanmıyorum ama vw türkiyenin bu sorun için tüketicileri uyarmaması da ayrı çakallık doğuş tarafından.

mercekteki lekelenmeden dolayı servise götürmüştüm, servis hemen garantiden değişim için işlem başlattı ama farın dış camındaki çizikten dolayı sorun çıkarmış, yoksa değişimi hemen yapacaklarmış.
O zaman sadece merceği değişmelerini söyleyin hocam. Mecbur değişecekler farı komple. Böyle saçma şey mi olur.

Geri
Üst Alt