Farlar değişti ancak akşam farkettim ki ince çizikler ve sanki çok az yine aynı şekilde lekelenme var gibi ben mi yanlış görüyorum yoksa çok mu titizim karar sizin;

Yarın tekrardan servise maille fotoğrafları atarım nitekim bu takılan farında garantisi 2 yıl aracın garantisi bitse bile farların garantisi devam eder.

@pegasus

İlk fotoğrafta sorun yok ancak ikinci fotoğrafta dikkatli bakınca yeni fardada çokta az olsa var gibi

17343002_1346785278704408_652197007316012242_n.jpg

17353086_1346785292037740_2848030192375028898_n.jpg

Hayırlı olsun hocam merceklerinde sıkıntı yoksa çok canınızı sıkmayını kılcal çizikler elbet olucak.bu arada farların üretim tarih nedir yeni seri farmı takıldı acaba size

Üretim tarihi fardamı yazıyor faturadamı bakıyım yarın

Hocam hayırlı olsun yeni farlar öncelikle aynı sorun bende de var ama üşendiğimden gidemedim servise öncelik le far değişince aydınlatma performansı değiştimi çok merak ediyorum yani sadece görsel yada kozmetik bi sıkıntı mı ? Şimdiden teşekkürler . Bide garanti ile ilgili bildiğiniz husus yanlış değişen parça garantisi ürün garantisi kadardır arabanın garantisi bitince o da biter ama garanti dısı bi değişim olsaydı yada garanti bittikten sonra parayla almış olsaydın garantisi o gün başlardı 

@İlker34 Aydınlatma aynı gibi çok farketmedim far ayarı düzgün sıkıntı yok dediğiniz mantıklı zaten garanti kapsamında değiştiği için aracın garantisi bitince bitebilir ama sorun yok iyi niyet garantisi var olmadı garanti uzatırız

Herkese merhaba cümlemize kazasız belasız yollar.Ben forumda yeniyim 2016 Golf 7 1.2 tsi dsg aracım var.Aracın sis farları buğulanıyor ve damla damla su gibi duruyor.Servise götürdum baktılar ve olabilir dediler bu konudaki engin bilgili üstadlara danışmak istiyorum.Servis doğrumu söylüyor.Servis İstanbul altur wv servisi.

Normaldie hocam dert rtmeyin. siz yinede bir resim ekleyin net olarak bilgi verelim

Herkese merhaba cümlemize kazasız belasız yollar.Ben forumda yeniyim 2016 Golf 7 1.2 tsi dsg aracım var.Aracın sis farları buğulanıyor ve damla damla su gibi duruyor.Servise götürdum baktılar ve olabilir dediler bu konudaki engin bilgili üstadlara danışmak istiyorum.Servis doğrumu söylüyor.Servis İstanbul altur wv servisi.
Peki hocam ilerleyen günlerde resim eklerim.Teşekkür ederim ilginiz için.

Farlar değişti ancak akşam farkettim ki ince çizikler ve sanki çok az yine aynı şekilde lekelenme var gibi ben mi yanlış görüyorum yoksa çok mu titizim karar sizin;
Yarın tekrardan servise maille fotoğrafları atarım nitekim bu takılan farında garantisi 2 yıl aracın garantisi bitse bile farların garantisi devam eder.
Hocam servis elemanı bana özellikle söyledi bunu bana. Tekrar lekelenme olursa ve garanti biterse değişim olmaz diye. Garanti bütündür. Parçaların ayrı ayrı tarihli garantisi olmaz dedi bana. Paylaşmak istedim.

Evet öyleymiş ama para verip değiştirdiğimiz parçaların garantisi dediğim gibi takıldığı andan itibaren 2 yıl.

Hocam servis elemanı bana özellikle söyledi bunu bana. Tekrar lekelenme olursa ve garanti biterse değişim olmaz diye. Garanti bütündür. Parçaların ayrı ayrı tarihli garantisi olmaz dedi bana. Paylaşmak istedim.
uzatilmis garantisi olanlar icin devam eder hocam. arac garanti suresince yine garanti altındadır farlar.

Merhaba Arkadaşlar,

dün merceklerdeki bulutlanma ile ilgili aracı servise götürdüm, yetkili arkadaş oldukça şaşırdı ve fotoğraflarını çekip gerekli işlemlere başladı, ilerleyen saatlerde arayıp yeni far seti sipariş ettiklerini, mevcut farları söküp inceleyeceklerini , herhangi bir hasar yok ise değiştireceklerini belirttiler.

Garantisi biten araçlara ilişkin gelişme var mı diye takipteyim.

Geri
Üst Alt