Hocam paylaşımınız için teşekkür ederim., bu arada aracınızın üretim tarihini bizimle paylaşırsanız tam olucak (ruhsatta yazan ilk muhayene geçerlilik tarihinden 3 yıl öncesi) aracın üretim tarihidir?
Hocam üretim tarihi Haziran 2015.

Merhaba Arkadaşlar,

31 Mart trafiğe çıkışlı aracım için 20 Mart tarihine servis randevusu bulabildim, inşallah sorun çıkmaz ve farları yenilerler :)  daha önceki yazımda çok takmamak gerek demiştim ama giderek daha kötü bir hal almaya başladığından, son şansımı değerlendirmek istedim. gelişmeleri paylaşacağım.

saygılarımla
Nadir hocam şuan ki farlarınızın parça kodunu çekerek bizimle paylaşabilirmisiniz? sağ farın etiketi motordaki boşluktan hafif eğilerek gözükebilir bir data oluşturarak eski farların ve yeni güncellenmiş farların parça kodunu öğrenerek bir data oluşturmaya çalışıyoruz., Uled 'li bi-xenon plus farların (sorunlu olan) parça kodunu bilmiyoruz da eğer yapabilirseniz çok makbule geçer..

Nadir hocam şuan ki farlarınızın parça kodunu çekerek bizimle paylaşabilirmisiniz? sağ farın etiketi motordaki boşluktan hafif eğilerek gözükebilir bir data oluşturarak eski farların ve yeni güncellenmiş farların parça kodunu öğrenerek bir data oluşturmaya çalışıyoruz., Uled 'li bi-xenon plus farların (sorunlu olan) parça kodunu bilmiyoruz da eğer yapabilirseniz çok makbule geçer..
daha önce çekmiştim, SOL 5G1 941 751 -SAĞ 5G1 941 752 ikiside 21.02.15 üretimi

saygılarımla

daha önce çekmiştim, SOL 5G1 941 751 -SAĞ 5G1 941 752 ikiside 21.02.15 üretimi

saygılarımla
Teşekkürler hocam., bu arada aracınızın üretim tarihi nedir hocam (ruhsatta yazan ilk muhayene geçerlilik tarihinden 3 yıl öncesi) üretim tarihi dir..

Teşekkürler hocam., 31 mart'ta trafige çıktığına göre sizin araç fabrikadan şimşek hızıyla gelmiş sanırım :)
Ne demek hocam, aynen dediğiniz gibi oldu ve bende bu kadar çabuk geleceğini beklemiyordum, ST ilave opsiyonlardan dolayı sürenin dahada uzayacağını belirtmişti ama tam tersi oldu. 09.02.2015 te sipariş geçildiğinide belirtmek isterim.

Saygıdeğer Hocalarım, Bu başlığı okuduğum zaman dikkat etmemiştim fakat bugün aklıma geldi aşağıdaki fotoları çektim, Bir fark var mı yok açıkçası anladım :)  Yorum sizlerin. Ayrıca cam içerisindeki buğulanma benzeri iz akşama araca baktığımda seyir zevkimi bozmuyor değil, 

20170302_185733.jpg

20170308_185719.jpg

20170308_185727.jpg

20170308_185728.jpg

20170308_185744.jpg
@forzaGilles@Ender Hocam ve diğer dostlarım burada bir problem varmıdır, Okudukça aklıma takılan tek topic forumdaki. Desteklerinizi ve değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Hocam suan icin cok bisey görünmüyor şeffaflık ne kadar coksa o kadar iyidir. sanki hafiften bir şeffaflık kaybı varmış gibiresimden anladığım kadarı ile. Aklinizda soru isareti kalsin istemiyorsaniz Garanti dahilinde servise bir gösterin derim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@forzaGilles@Ender Hocam ve diğer dostlarım burada bir problem varmıdır, Okudukça aklıma takılan tek topic forumdaki. Desteklerinizi ve değerli yorumlarınızı bekliyorum.
Hocam var mı yok mu emin olamadım., bi fotoğrafta san ki var gibi diğerinde yok gibi duruyor., Fotoğrafı çekerken misal sol farı çekecekseniz farın dış köşe çapraz kısmına konumlanıp ve merceğin hafif üst sağ köşe kısmından (yani merceği tam karşıdan değilde., endirek olarak biraz açılı olarak çekerseniz ve netleştirmeyi/odaklamayı merceğe yaparsanız) net bir yorum yapabiliriz., lekeler ilk aşamada süt dökülmüşte izi kalmış gibi bir görüntüye benzer daha ileri seviyelerde çok daha kötü bir hal alarak aşşağıda paylaştığım resimdeki gibi iris benzeri bir hal alıyor..

a786cd085db63361dcf174756696a0a3.jpg

Bende ki degisim sonrasi u Led farlarin resimleri dostlar
a839af0e73e014482e6f604a715d0da6.jpg

94b7fd1cf279e5e3af16194bf900d4fe.jpg

okinci resim tam net olmasada ayni uretim tarihlerine sahip

Hocam paylaşımınız için teşekkür ederim., bu arada aracınızın üretim tarihini bizimle paylaşırsanız tam olucak (ruhsatta yazan ilk muhayene geçerlilik tarihinden 3 yıl öncesi) aracın üretim tarihidir?

@Ender hocamın aracı da Uled kendisi de mavişinin :)   "üretim tarihini" paylaşırsa mutluluk duyarım., ve tabii @mandufla Deniz hocamı da unutmayalım kendisine de paylaşımı için teşekkür edelim ve deniz hocamdan da üretim tarihini isteyelim

Bu şekilde yavaş yavaş bir databank oluşturup konunun ilk mesajına ekleyerek neden bu foruma Golf Tutkusu denildiğini bir kez daha kanıtlarcasına "farkımınızı" belli edeceğimizi ve referans sayılabilecek bir konu oluşturabileceğimizi düşünüyorum... Selamlar
ilk muayene tarihi 23/09/2018. Ben aracı 14/10/2015 de teslim aldım hocam.

Sabah bıraktım servise sözde farlar sökülecekmiş temizlenecekmiş falan fotoğraflarını bana mail olarak atın dedi servis danışmanı benim anlamadığım servisler neden her ilde farklı prosedürden takılıyor acaba? Burada bir kaç arkadaşı hiç uğraştırmadan değiştirmişlerdi farı söküp uğraşıp sonrada bu sökülmüş demesinlerde :D far sökülmesi için tamponda sökülüyormu malum takıntılıyız eğer öyleyse alırken bi 50 defa bakıyım sağına soluna.

Sabah bıraktım servise sözde farlar sökülecekmiş temizlenecekmiş falan fotoğraflarını bana mail olarak atın dedi servis danışmanı benim anlamadığım servisler neden her ilde farklı prosedürden takılıyor acaba? Burada bir kaç arkadaşı hiç uğraştırmadan değiştirmişlerdi farı söküp uğraşıp sonrada bu sökülmüş demesinlerde :D far sökülmesi için tamponda sökülüyormu malum takıntılıyız eğer öyleyse alırken bi 50 defa bakıyım sağına soluna.
farın sökülmesi için tamponun sökülmesi gerekiyor..

benim plakayı verebilirsin baksınları sistemden benım yenı degişti farlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt