2017 Makyajli Golf Siparisleri

Merhabalar, uzun süredir forumu takip etmekteyim ama yazmak bugüne nasip oldu. Bende makyajlı 1.4 125 Highline DSG indium grisi ile aranıza katılmış bulunuyorum. Aracım teslim edilmek için hazır ama iş nedenli yurt dışına çıktığım için teslim alamadım henüz, inşallah 1 hafta sonra fotoğrafları sizler ile paylaşacağım.

Merhabalar, uzun süredir forumu takip etmekteyim ama yazmak bugüne nasip oldu. Bende makyajlı 1.4 125 Highline DSG indium grisi ile aranıza katılmış bulunuyorum. Aracım teslim edilmek için hazır ama iş nedenli yurt dışına çıktığım için teslim alamadım henüz, inşallah 1 hafta sonra fotoğrafları sizler ile paylaşacağım.
Değerli Hocam;

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Aracınızı güzel günlerde kullanmanızı dilerim 

merhabalar arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım üye oldum. bende normal golf 7 aracımı geçen hafta sattım dolu bi araçtı memnundum dizeldi yanlız araştırdım yeni araç almak için ancak makyajlı golf beğendim bende şimdi bende indiyum grisi sipariş verdim 1.4 150 beygirlik özel bir araç sipariş ettim opsiyonlu R line paketli olucak 2 3 ay gibi sürücek bu bekleme araç elime ulaştığında sizlere resimleri paylaşıcağım. tek sıkıntım renk kafamı karıştırmıştı ama canlı indiyum grisini beğendim önceki golfüm beyazdı birazda koyu bir renk alayim dedim busefer. herkese tekrardan hayırlı günler.

merhabalar arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım üye oldum. bende normal golf 7 aracımı geçen hafta sattım dolu bi araçtı memnundum dizeldi yanlız araştırdım yeni araç almak için ancak makyajlı golf beğendim bende şimdi bende indiyum grisi sipariş verdim 1.4 150 beygirlik özel bir araç sipariş ettim opsiyonlu R line paketli olucak 2 3 ay gibi sürücek bu bekleme araç elime ulaştığında sizlere resimleri paylaşıcağım. tek sıkıntım renk kafamı karıştırmıştı ama canlı indiyum grisini beğendim önceki golfüm beyazdı birazda koyu bir renk alayim dedim busefer. herkese tekrardan hayırlı günler.
Aracınız şimdiden hayırlı olsun hocam.

Değerli Emrah Hocam

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz. 

Gule gule kullanin hocam , indiyum grisi VW nin instagram hesabinda bir golf videosunda vardi sanirim 

@kou91

@Rexterr

@emrahay7 

aramıza Hoşgeldiniz Hocam. Araçlarınız hayırlı olsun inşallah.  :'(

Arkadaşlar hepinize tek tek teşekkür ediyorum güzel dilekleriniz için bende aranıza katılmaktan memnun oldum inşlh daha güzel araçlar sizlerede nasip olur :)) ben şuan bekliyorum tabi 3 aylık zaman biraz zor geçicektir ama inanıyorum beklediğime değecek inşlh.☺️

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar. Fotoğraflar için biraz geç oldu. Sonunda döndüm ve aracıma kavuştum. Kısa zaman içinde @mahmut0382 hocamın yanına gidip gtecniq csl + exo uygulamamızı yapacağız. Arabaya daha binmeden bu forum ve kullanıcıları sayesinde çok şey öğrendim. Hepinizin eline, yüreğine sağlık. 

Not: plakayı kapatan gördüğüm için, bende kapattım. Çirkin görüntü için affola :)  

IMG-20170413-WA0002-01.jpeg

IMG-20170413-WA0007-01.jpeg

Merhabalar. Fotoğraflar için biraz geç oldu. Sonunda döndüm ve aracıma kavuştum. Kısa zaman içinde [mention=2601]mahmut0382[/mention] hocamın yanına gidip gtecniq csl + exo uygulamamızı yapacağız. Arabaya daha binmeden bu forum ve kullanıcıları sayesinde çok şey öğrendim. Hepinizin eline, yüreğine sağlık. 
Not: plakayı kapatan gördüğüm için, bende kapattım. Çirkin görüntü için affola [emoji4] 
/monthly_2017_04/IMG-20170413-WA0002-01.thumb.jpeg.83f889a522033ca8c021301ae5d7331a.jpeg
/monthly_2017_04/IMG-20170413-WA0007-01.jpeg.683d254a2d19abcda293365b47994ef4.jpeg
Renk cok hoş gerçekten. Hayırlı olsun.

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın kazasız belasız....

Geri
Üst Alt