2017 Makyajli Golf Siparisleri

Yanlış hatırlamıyosam 120 bin civarı bir fiyatı vardı. Highline donanıma ek  sunroof gibi bikaç özellik daha eklenmişti

Motor da 1.4 TSI BMT 125 PS DSG
120k çok ama çok para..Üstelik bildiğimiz 125PS lik motor...1.0 da highline yok..Kafamıza göre doldursak acaba güzel bir araç ne kadara çıkar.. 1.0 ların Dsg leri Nisan sonu gelecek dediler bana..

Gerçekten  çok yüksek hemde tampon far ve görsel medya ekipmanlarından başka değişim olmamış 1.4 125 lik tsi motora sahip bir araç için 120 bin tl ciddi fahiş bir fiyat!!!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gerçekten  çok yüksek hemde tampon far ve görsel medya ekipmanlarından başka değişim olmamış 1.4 125 lik tsi motora sahip bir araç için 120 bin tl ciddi fahiş bir fiyat!!!
Acaba 1.0 lık bir dsg bir  comfortline'ı cam tavan,ego koltuk,hayalet ekran ve xenon ile doldurursak kaç paraya gelir? Cuma günü soracağım..

Arkadaşlar makyajlı kasa 1.4 tsi dsg comfortline siparişi verdim sipariş formunda hız sabitleyici park sensörleri ile beraber standart donanım olarak yazıyor. Bildiğimiz kadarıyla comfortline da bu donanım yok. Makyajsız kasadan kalmış bilgiler desem öyle de değil bir bonus beklentisine girmeli miyim girmemeli miyim sizce:)

Arkadaşlar makyajlı kasa 1.4 tsi dsg comfortline siparişi verdim sipariş formunda hız sabitleyici park sensörleri ile beraber standart donanım olarak yazıyor. Bildiğimiz kadarıyla comfortline da bu donanım yok. Makyajsız kasadan kalmış bilgiler desem öyle de değil bir bonus beklentisine girmeli miyim girmemeli miyim sizce:)
Siz yine iyice sorun teyit alın araç gelince kötü bir sürpriz olmasın çünkü comfortline ın standart donanım listesinde hız sabitleyici görünmüyor. Ön arka park sensörleri var.

Bu hita jantlar golf 6 kantları değil mi ? 
/monthly_2017_03/IMG_0549.JPG.42c7a0107673da905300240386ec5669.JPG
Durban küçüğü bence

Merhaba hocam hangi bayi sizden sipariş aldı öğrenebilir miyim ??

Hocam ben de sipariş vereceğim ama sipariş kapalı diyor İstanbul'daki bayiler teşekkür ediyorum bilgilendirdiğiniz için 

Merhaba üstadlarım ben de yıllar sonra bir GOLF almanın Sevincini yaşamaktayım ?  Araçı 1.4 tsi dsg opsiyonlu modeli en yakın zaman da sizle fotoğrafları paylaşacağım herkese iyi forumlar 

Merhaba üstadlarım ben de yıllar sonra bir GOLF almanın Sevincini yaşamaktayım ?  Araçı 1.4 tsi dsg opsiyonlu modeli en yakın zaman da sizle fotoğrafları paylaşacağım herkese iyi forumlar 
Değerli Hocam 

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz 

Hayirli olsun hocam  :('

Hayirli olsun guzel gunlerde kullanin ins, fotolari bekliyoruz :)  

Geri
Üst Alt