2017 Makyajli Golf Siparisleri

mumkun hocam. St daha fazla opsiyon eklemek istemiyor. Eklemezse başka bayiden sipariş vereceğinizi söyleyin.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
Yusuf Üstad, r-line sipariş veriyorum, 18 ince sadece "Singapore" ve "Marseille" modelleri siapriş verilebiliyormuş sanırım.. Ama r line siapriş etmeseydim de, dediğini başka bir st den de sorguladım, edilemiyor cevabı aldım..

.............

Volkswagen, R-Line için sipariş alımına başladı. Alman marka aynı zamanda alıcılara 17" ve 18" çapında "Singapore" ve "Marseille" jant modelleri arasından seçme şansı sunuyor.

Kaynak: Volkswagen

Yusuf Üstad, r-line sipariş veriyorum, 18 ince sadece "Singapore" ve "Marseille" modelleri siapriş verilebiliyormuş sanırım.. Ama r line siapriş etmeseydim de, dediğini başka bir st den de sorguladım, edilemiyor cevabı aldım..
.............
Volkswagen, R-Line için sipariş alımına başladı. Alman marka aynı zamanda alıcılara 17" ve 18" çapında "Singapore" ve "Marseille" jant modelleri arasından seçme şansı sunuyor.
Kaynak: Volkswagen

bu 2 model sadece r line ile seçilebilecek modellerdir diye düşünüyorum. Murat hocama danışmak lazım.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Hayırlı olsun hocam

Tam da aklımdaki siparişi vermişsiniz. Güzel kombinasyon :)  Tek fark koltuk renk seçimi. ben olsam Titan siyahı veriridim. Benim aracın koltuk döşemesi  bej renkte, 17 aylık temiz kullandım ama şimdi olsa titan siyahı alırdım. Gereksiz bir seçim yok, her opsiyonun bir fonksiyonu var. 

Gule güle kullanın :)
Şuan bu donanım bu fiyata olsa düşünmeden gider sıfır golf alırdım. İçim gitti resmen listeyi görünce.

Geri
Üst Alt