2017 Makyajli Golf Siparisleri

Bugün bayi aradığımda sadece dsg ellerinde olduğunu manuel araç olmadığını ne zaman geleceğini bilmediklerini söylediler. 2-3 ay sonrası için bile belirsizlik var araç konusunda, haziran ayında araç almak için nasıl yol izlemeliyim üstatlarım ? Golf almak istiyorum ama bu belirsizlik biraz garip  

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yakında bizim makyajsiz golf7 icin hayalet gösterge 3bin seviyelerine iner .. 

Bugun konya gokmen otomotivde tsi dsg highline araca 122bin dediler yeni kasanin far grubunu ben kendi adima sevmedim ya ama konsoldaki ekran hos olmus hayalet gostergeyede cok dijital geldiginden isinamadim 

dijital gösterge navigasyon varsa gerçekten çok kullanışlı. kuzenime aldığımız Passat highline araçta çok güzel bir kombinasyon olmuştu. açıkçası kullanırken insan etkileniyor.

Bugün bayi aradığımda sadece dsg ellerinde olduğunu manuel araç olmadığını ne zaman geleceğini bilmediklerini söylediler. 2-3 ay sonrası için bile belirsizlik var araç konusunda, haziran ayında araç almak için nasıl yol izlemeliyim üstatlarım ? Golf almak istiyorum ama bu belirsizlik biraz garip  
Degerli Hocam

Yanıt basit:

Başka bayileri de aramalısınız.

Bulamazsanız bana özelden yazınız. 

Off offf 120 bin . Bu arabalar 2013 ye en full diye dizel dsg highline 74 bin e alınmıştı. Sanroof falan vardı ve yorumlarda golfe o paralar verilir mi ne yaptınız mı diyordu herkes. Şimdi o paraya golf un hiç bi modeli alınmıyor . Her halde bi üç yıl sonra golfün hiç bir modeli 120 dem aşağı olmaz.

Ben 2013 tr 1.2 tsi comfortline Manuel'i 2.000 tl lik opsiyonla 50.700 e aldım. 50.700 nere 90.000 tl ler nere. Bi active info display koyduk mu araca mis gibi olur benim araç :) :)  8 lik  ekranı ilk başlarda beğenmedim ama çıplak  gözle görünce hakkaten olmuş bu dedirtti yani . Ama ön tampon eskisi daha oturaklı  Duruyo. 

Euro Kuru sabit kalırsa fiyatlar değişmez :)  sizin aldığınız zamanki euro kuru ile şimdiki kuru karşılaştırırsanız fark odur. buda normal.

Değerli hocam ilgiliniz için çok teşekkür ederim. Elbette sizin değerli yorumlarınız ve yardımlarınızdan faydanlanmak isterim 

istanbuldaki bütün bayileri aradım genel olarak dsg şanzıman olduğunu Nisan da o da belki siparişler verilmeye başlanacağını bildirdiler o da belirsiz tabi ki :)

Euro Kuru sabit kalırsa fiyatlar değişmez :)  sizin aldığınız zamanki euro kuru ile şimdiki kuru karşılaştırırsanız fark odur. buda normal.
Sadece Euro zammı yok hocam aldığım zaman 1,2 tsi 2000 tl lik opsiyonla 19.000 Euro'ya denk geliyordu benim araç şimdi opsiyonsun 21.500 Euro .heleki üst dilim ötv ye girilirse fark artıyor. ( 2013 ye Euro 2,66 tl bugün 3.99 tl)

18 mart'ta showroomlarda olacak demişlerdi ama maltepe erel 1 adet highline donanımlı yeni golf'ü görücüye çıkarmış.isterseniz gidip görebilirsiniz

iç tarafta 8'' büyüklükteki ekran gayet güzel gözüküyor.keza hayalet göstergeler de öyle ama bence hayalet göstergeyi aracı kullandıktan sonra değerlendirmek lazım

krom egsoz çıkışları arka görünüme çok güzel bir hava katmış.comfortline donanımda da varmış bu özellik.

Ön ve arla farlar ve dinamik arka sinyaller güzel duruyordu. Şansa ordayken kontak açıldı bu söylediklerimi gözlemleme şansım oldu

Dış görünüm olarak hoşuma gitmeyen taraf jantlardı.Madem makyaj yapıldı farklı bir tasarım tercih edilebilirdi.

IMG_0313.JPG

Bluemotion logosuda kalkmis sanirim bagajlardan

18 mart'ta showroomlarda olacak demişlerdi ama maltepe erel 1 adet highline donanımlı yeni golf'ü görücüye çıkarmış.isterseniz gidip görebilirsiniz

iç tarafta 8'' büyüklükteki ekran gayet güzel gözüküyor.keza hayalet göstergeler de öyle ama bence hayalet göstergeyi aracı kullandıktan sonra değerlendirmek lazım

krom egsoz çıkışları arka görünüme çok güzel bir hava katmış.comfortline donanımda da varmış bu özellik.

Ön ve arla farlar ve dinamik arka sinyaller güzel duruyordu. Şansa ordayken kontak açıldı bu söylediklerimi gözlemleme şansım oldu

Dış görünüm olarak hoşuma gitmeyen taraf jantlardı.Madem makyaj yapıldı farklı bir tasarım tercih edilebilirdi.

Ekli dosyayı görüntüle 10166
Hocam bu araca ne kadar istediler? 

Ben daha çok 1.0 motoru merak ediyorum..1.2 motordan çok farkı var mı acaba? Düşük devirlerde torku daha iyiymiş diye okudum...

Erel Saraçoğlu'nda bugün 1.0 comfortline gördüm, ekran 6.5 olmuş bluetooth, usb artık standart, hita jant dover'dan iyi duruyor, ön farlar gündüz led li ama çok hoşuma gitmedi, mfa ekranı da renkli olmuş

WhatsApp Image 2017-03-14 at 20.38.22.jpeg

WhatsApp Image 2017-03-14 at 20.38.29.jpeg

İşten eve dönerken kenarda park etmiş Comfortline olduğunu düşündüğüm makyajlı golfü gördüm ve sizler için fotoğrafladım. Jantlar "Hita" sanırım.

Yollarda baya görmeye başladım artık buralarda.

Sevgilerle...

facelift_golf.jpg

Hocam bu araca ne kadar istediler? 

Ben daha çok 1.0 motoru merak ediyorum..1.2 motordan çok farkı var mı acaba? Düşük devirlerde torku daha iyiymiş diye okudum...

Yanlış hatırlamıyosam 120 bin civarı bir fiyatı vardı. Highline donanıma ek  sunroof gibi bikaç özellik daha eklenmişti

Motor da 1.4 TSI BMT 125 PS DSG

Geri
Üst Alt