ANA KONU

Geçenlerde konusu geçmişti nerdeydi bulamadım burdan tazıyorum.Benim torpido kilitli tipten bende yeni farkettim[emoji2][emoji2]

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar aracın 3.anahtarı nerde oluyordu bugün bineyimde alıyım onu ordan çalınmaya karşı önlem olsun

arkadaşlar aracın 3.anahtarı nerde oluyordu bugün bineyimde alıyım onu ordan çalınmaya karşı önlem olsun
O yalnızca Audi'lerde var diye biliyorum hocam. Deniz anahtarı olarak geçtiğini hatırlıyorum. Plastik bişey. Suya o anahtar ile girebiliyorsunuz. 

@MSE VAG grup bu işi belli olmaz ben yinede kurcalayım :D

Birde arabayı teslim alırken Volkswagenim diye bir yerden bayan geldi anahtarlık verdi.Yuvarlak birşey ama neye yaradığını çözemedim anlam veremedim

Bazen kendi çapında ötüp ötüp duruyor 

bana anlatırmısınız

Esenyurt dogustayim.Bir isteğiniz var mı ?  :mad:

1479289532921-2096389642.jpg

@fcsrn erencim 2 servis ustasi 1 satis temsilcisine sordum araci gormedim bilmiyorum cevabini aldim. 8D  bizim bildiklerimizin çeyreği bilgiye sahip personelden beklenen performans tabi sasirmadim

@fcsrn erencim 2 servis ustasi 1 satis temsilcisine sordum araci gormedim bilmiyorum cevabini aldim. 8D  bizim bildiklerimizin çeyreği bilgiye sahip personelden beklenen performans tabi sasirmadim
Ben Turkcell e hazır kart almaya gittim satış temsilcisinin bile bilmediği paketi kendime sattım :D  kız hiçbir soruma cevap veremedi arkadaş diyor bir ara kız müşteri sen satış temsilcisi sandım :)

VW deki satışcılarıda epey zorladım sorduğum sorularla boş vatandaş olmadığımı anladılar

Arkadaşlar aracı kilitlemeyi unuttuğumuzda belli bi süre sonra otomatik kilitleniyor mu ? Bugün kitlemedim başında 2-3 dk bekledim ama kilitlenmedi. Emin olmak için genede bi sormak istedim.

Arkadaşlar aracı kilitlemeyi unuttuğumuzda belli bi süre sonra otomatik kilitleniyor mu ? Bugün kitlemedim başında 2-3 dk bekledim ama kilitlenmedi. Emin olmak için genede bi sormak istedim.
O şekilde bir kilitleme özelliği yok! Kapıyı anahtardan açtınız 30 sn içerisinde kapılarınızı fiziki olarak açmaz iseniz geri kilitler. Ya da bagajı açtınız anahtardan alacağınızı alıp kapattınız otomatik kilitler onun dışında unutma da kilitleme özelliği yok. Tabi bu bilgi anahtarlı olanlar için geçerli anahtarsız giriş sistemine sahip olanlardaki durum nedir tam olarak bilmediğimden açıklama yazma cür'etinde bulunmak saflık olur. 

Pn3zZ5.png

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-hatasiz,boyasiz-15bin-km-de-turkiye-deki-en-temiz-gti-358834531/detay/

Takip ettiğim bir ilandı. Birden 6000 TL fiyat düşürdü.

Aracımı bu haftasonu ilana koyacağım arkadaşlar. Linki yine ilk buradan yayınlayacağım. Kafayı GTI a fena taktım şu an. Sıfır hayal, 2. el mantıklı şu an benim için.

Böyle bir araçta bu kilometrede, bu opsiyonlarla ben 120.000 TL bütçe ayırıyordum. 120.000 altı şahane olurdu. Şu an bu fiyat benim için inanılmaz.

Tabi tramer ve servis kontrolünü mutlaka yaptırmak lazım.

Beni beklemez muhtemelen ama ben kendi aracımı satılığa çıkarıyorum bu haftasonu..

Geri
Üst Alt