ANA KONU

hocam ilk kademe kaldırdığınızda 3 snye bekleyip silme durumu varya onun hızını ayarlıyorsunuz, şu an piyasada olan tüm araçlarda vardır bu özellik, 

@fcsrn

hocam aldığım led stoplar araca olmadı malesef yuvaya giriyor ama tutmuyor vazgeçtim bende :)  sana haber verecektim

https://tr.aliexpress.com/item/2x-Red-T20-3156-W21W-4014-92-LED-Tail-Brake-Stop-Daytime-Running-Lights-Turn-Signal/32730608882.html?spm=2114.13010608.0.0.P1hrCs

söktüğüm ampulde w21w yazıyordu buda öyleydi ama olmadı
Hadi ya, olsa çok güzel olacaktı halbuki. Ama kısmet ne yapalım, ampul arayışına devam o halde. :)

golfün ampül konusundaki takıntılarına uyuz oluyorum içine dokun ama dışında  :)  halojende halojen :)  diyor. plakalıklardaki ledler patladı hep gece sürdüğümden sonra 2 takım başka marka taktım onlarda hafif sarılık var. gerçi ben ön aydınlatmadan memnunum , şirketin mercedes e350 si vardı virajları filan kendi dönenlerden ben onunla halojen arasında büyük bir aydınlatma farkı göremedim , led tabiki iyi bir teknoloji ama sarı ışık hem gözü yormuyor uzun yolda hemde kör nokta bırakmıyor beyaz aydınlatma resmen gölge oyunu gibi birde yağmur kar yağıyorsa felaket, bilmiyorum golfün u led kullanmadım onu yargılamak haksızlık olur kullanmadan. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar 5.0 Composition Color ekranda car play tuşuna basınca anlık yakıt tüketimi çıkıyor mu ? bir sürüş konforlorunda hiç biri etkin değil gibi bir yazı çıkıyor bu ne demek ? akşama foto atacağım çekmeyi unuttu.

Car playi bir türlü çözemedim detaylı anlatacak var mı ? Araç giderken Konfor tüketicileri açık değil demek nedir ?  Bu arada anlık yakıt tüketimi composition color 5 ekrandan göremiyor muyuz ? Uzun süreli başlangıçtan itibaren ve yakıt aldıktan sonra var ancak anlık tüketim yok.

IMG_3292.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
Car playi bir türlü çözemedim detaylı anlatacak var mı ? Araç giderken Konfor tüketicileri açık değil demek nedir ?  Bu arada anlık yakıt tüketimi composition color 5 ekrandan göremiyor muyuz ? Uzun süreli başlangıçtan itibaren ve yakıt aldıktan sonra var ancak anlık tüketim yok.
Konfor tüketicileri ; Klima, koltuk ısıtma , cam resistansı vb gibi fonksiyonların çalışması sonucu ne kadar tüketim yaptıklarını gösterir

Ekli dosyayı görüntüle 7737
Hocam burası konfor tüketicilerini gösteren ekran. Sol alttaki araç resmine tıklayarak diğer ekranlara geçiş yapabilirsiniz.

Aklıma geldikçe soruyorum, şimdi sıra geldi lastiklere.. 17 jant ön arka ne kadar hava vuruyoruz, lastik basıncı için bilg. üzerinde set ile ayar kaydettim herhangi bir şey olduğunda uyarı verir herhalde :)

Aklıma geldikçe soruyorum, şimdi sıra geldi lastiklere.. 17 jant ön arka ne kadar hava vuruyoruz, lastik basıncı için bilg. üzerinde set ile ayar kaydettim herhangi bir şey olduğunda uyarı verir herhalde :)
Şehir içi 32-34 arası ideal bence. Uzun yolda 38 falan basarsınız ;)

Car playi bir türlü çözemedim detaylı anlatacak var mı ? Araç giderken Konfor tüketicileri açık değil demek nedir ?  Bu arada anlık yakıt tüketimi composition color 5 ekrandan göremiyor muyuz ? Uzun süreli başlangıçtan itibaren ve yakıt aldıktan sonra var ancak anlık tüketim yok./monthly_2016_11/IMG_3292.thumb.JPG.4088dea6c3b36108bee1f97193df1250.JPG
Anlık tüketim orda yok 5 liklerde CarPlay yok anlık tüketim göstergeden takip edebilirsiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Carplay dediğim apllecar play bu arada :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt