ANA KONU

hocam sürüş konfor pakedi ile seçerseniz, comfortline araçlarda 2016 model yılında ön arka park sensörü standart olduğu için, aynı highline araç durban jant aldığında olduğu gibi araçta bulunmayan aksesuarlar kısmında nasıl dijon jantların fiyatı düşüyorsa, bu da aynı şekilde gerçekleşiyor.

yani sürüş konfor pakedi 1520 lira vergiler dahil 

sadece ön arka park sensörü 1450 lira vergiler dahil 

1520-1450 = 70 lira gibi bir fark ile alınabilir.

Ama cahil st ler opsiyon listesinden 8T6 kodlu hız sabitleyici opsiyonunu işaretliyorlar, bu vergiler dahil tam 522 lira. 
@fcsrn duy bunları eren

sanırım ben aracı aldığım için şuan bu haklarımın hepsini kaybettim kıymetli dostlar @yusuf @silvershadow @enpisagor @fcsrn
ne yazık ki öyle hocam, çünkü bu durumda yapılacak işlem direksiyonun tuş takımının komple değişimi ve kodlanması şeklinde bu nedenle fiyat biraz yüksek, servisten fiyat almış mıydınız?

hocam sürüş konfor pakedi ile seçerseniz, comfortline araçlarda 2016 model yılında ön arka park sensörü standart olduğu için, aynı highline araç durban jant aldığında olduğu gibi araçta bulunmayan aksesuarlar kısmında nasıl dijon jantların fiyatı düşüyorsa, bu da aynı şekilde gerçekleşiyor.

yani sürüş konfor pakedi 1520 lira vergiler dahil 

sadece ön arka park sensörü 1450 lira vergiler dahil 

1520-1450 = 70 lira gibi bir fark ile alınabilir.

Ama cahil st ler opsiyon listesinden 8T6 kodlu hız sabitleyici opsiyonunu işaretliyorlar, bu vergiler dahil tam 522 lira. 
Değerli Can Hocam

Satış fiyatı tutardan düşülecek fiyat ile maalesef aynı değil ve bu fark 70 lira değil de 222 TL anlamına geliyor. 

ne yazık ki öyle hocam, çünkü bu durumda yapılacak işlem direksiyonun tuş takımının komple değişimi ve kodlanması şeklinde bu nedenle fiyat biraz yüksek, servisten fiyat almış mıydınız?
hocam fiyat almadım ama benimle ilgilenen satış danışmanını aradım bana 1000liradan aşağıya takmazlar dedi. ender elektronikte taktırmamı tavsiye etti. ender elektronikle görüştüm işçilik dahil 1.255lira fiyat verdi. gerçekten bu paralarla bir ay bir aile geçindirenler var. Biraz israf gibi geldi bana. Alırken akıl etseydim keşke ancak böyle kaliteli seviyeli insanların olduğu bi forumu aracı alınca keşfettim :)

hocam fiyat almadım ama benimle ilgilenen satış danışmanını aradım bana 1000liradan aşağıya takmazlar dedi. ender elektronikte taktırmamı tavsiye etti. ender elektronikle görüştüm işçilik dahil 1.255lira fiyat verdi. gerçekten bu paralarla bir ay bir aile geçindirenler var. Biraz israf gibi geldi bana. Alırken akıl etseydim keşke ancak böyle kaliteli seviyeli insanların olduğu bi forumu aracı alınca keşfettim :)
Değerli hocam servise sormanızda fayda var çünkü bir arkadaşım teyp kodunu bilmediği için sıkıntı yaşamış servis çok para ister diye ender elektronikten yardım almak istemişti istenen fiyat 100 lira idi, ama benim ısrarım ile servise sorduk, sonuç olarak, servis 50 lira istedi :D

@silvershadow

Murat hocam, demek ki doğuşun kandırması var, ben 2016 yılı opsiyon listesi fiyatlarına göre hesaplarımı sundum.

iyi geceler arkadaşlar. ben de aracımı önümüzdeki hafta teslim alıcam. hız sabitleyici fiyatı 222,43 tl. ben 1.2 tsi comfotlıne dsg tungsten gri sürüş konfor ve ışık görüş paketli aracı 78750 tlye aldım.tekrardan herkese iyi geceler.

@silvershadow @yusuf @fcsrn @enpisagor 

Değerli Dostlar inşAllah ben satış danışmanını sıkıştırıp bu işi 222liraya halledebilirim. Çok ilgili biriydi ve oradaki puanı en yüksek danışmandı. Beni daha doğuş otodan arayacaklar görüşümü almak için. Bunuda koz olarak kullanabilirim :)  Acaba sonradan taktıran oldumu serviste ne kadar istediler bilsem iyi olurdu. Bu arada aracımı Balıkesir Yağcı Otomotivden aldım.

Değerli Dostlar inşAllah ben satış danışmanını sıkıştırıp bu işi 222liraya halledebilirim. Çok ilgili biriydi ve oradaki puanı en yüksek danışmandı. Beni daha doğuş otodan arayacaklar görüşümü almak için. Bunuda koz olarak kullanabilirim :)  Acaba sonradan taktıran oldumu serviste ne kadar istediler bilsem iyi olurdu. Bu arada aracımı Balıkesir Yağcı Otomotivden aldım.
Hocam malesef biraz zor 222 liraya ama şansınızı deneyin. Memnuniyet için aradıklarında söyleyin "Bana hız sabitleyicinin 220 lira olduğundan bahsetselerdi kesinlikle ekletirdim." diye. Belki bişey yaparlar. 

Hocam o paraya çok zor. Çünkü tuş takımı değişecek. Belki şöyle olur. Çıkan tuş takımını 200 tl civarı fiyata satarsınız. 600 civarı bir fiyata yaparsalar cebinizden 400 tl çıkar ;)

@silvershadow

Murat hocam, demek ki doğuşun kandırması var, ben 2016 yılı opsiyon listesi fiyatlarına göre hesaplarımı sundum.
Değerli Can Hocam

Aynı kandırmaca Bi-Xenon Basic farları Gündüz U Ledli Bi-Xenon farları farkı için de geçerlidir. 

ACT motorlu alınca 1.605 TL fark ödenirken

Başka diğer bir modelde alınca 1.680 TL fark ödeniyor. 

Geri
Üst Alt