ANA KONU

iyi geceler arkadaşlar. ben de aracımı önümüzdeki hafta teslim alıcam. hız sabitleyici fiyatı 222,43 tl. ben 1.2 tsi comfotlıne dsg tungsten gri sürüş konfor ve ışık görüş paketli aracı 78750 tlye aldım.tekrardan herkese iyi geceler.
Değerli Hocam 

Hızlı yanıtınız ve doğrulamanız için teşekkür ederim 

@silvershadow @yusuf @fcsrn @enpisagor 

Değerli Dostlar inşAllah ben satış danışmanını sıkıştırıp bu işi 222liraya halledebilirim. Çok ilgili biriydi ve oradaki puanı en yüksek danışmandı. Beni daha doğuş otodan arayacaklar görüşümü almak için. Bunuda koz olarak kullanabilirim :)  Acaba sonradan taktıran oldumu serviste ne kadar istediler bilsem iyi olurdu. Bu arada aracımı Balıkesir Yağcı Otomotivden aldım.
Bu sadece fabrikasyon montajı ve sipariş esnasında eklenmişse ödenecek farktır.

Aracınız üretime planlandı ise maalesef bunda değişiklik yapmak mümkün değildir. 

Ancak cesur bir ST ise elindeki CC olan bir araçla sizinkini değiştirebilir. 

Bu sadece fabrikasyon montajı ve sipariş esnasında eklenmişse ödenecek farktır.

Aracınız üretime planlandı ise maalesef bunda değişiklik yapmak mümkün değildir. 

Ancak cesur bir ST ise elindeki CC olan bir araçla sizinkini değiştirebilir. 
Hocam öyle bi satış danışmanı var mıdır ya :)  Şahsen ben düşünemiyorum :)

Beni beklemez muhtemelen ama ben kendi aracımı satılığa çıkarıyorum bu haftasonu..
Değerli Göktuğ Hocam 

Alana da satana da hayırlı olsun. 

Umarım kısa zamanda satılacaktır. Sizin kadar arabasına düşkün birinden araç almak şanstır.  Bunu fark edecek ve sizi tercih etmelerini sağlayacak bir çok detay bulunuyor aracınızda. İlanda açıklama kısmına bunları vermek yeter de artar zaten Allah vergisi yeteneğiniz ve bunun ürünü pek çok güzel  fotoğrafınız da var.

Kararınız hayırlı olsun 

Değerli Göktuğ Hocam 

Alana da satana da hayırlı olsun. 

Umarım kısa zamanda satılacaktır. Sizin kadar arabasına düşkün birinden araç almak şanstır.  Bunu fark edecek ve sizi tercih etmelerini sağlayacak bir çok detay bulunuyor aracınızda. İlanda açıklama kısmına bunları vermek yeter de artar zaten Allah vergisi yeteneğiniz ve bunun ürünü pek çok güzel  fotoğrafınız da var.

Kararınız hayırlı olsun 
Çok teşekkür ederim Murat Abi s=aşk

Arkadaşlar comfortline aracımda bulunan standart ön farları ve arka stopları highline araçlarda standart olarak gelen far/stop grubuyla değiştirmek istiyorum.

Maliyeti ne kadar olur ve nereden bulabilirim ?

Arkadaşlar comfortline aracımda bulunan standart ön farları ve arka stopları highline araçlarda standart olarak gelen far/stop grubuyla değiştirmek istiyorum.

Maliyeti ne kadar olur ve nereden bulabilirim ?
Değerli Hocam 

Highline araçlarda Basic Bi-Xenon  farlar bulunur.

Ancak bunu yaptirmak için yapacağınız masrafa değmesi için Gündüz U Ledli Bi-Xenon farları yaptırırsanız  daha makul ve mantıklı.

Manuel yükseklik ayarı iptal edilecek ve otomatik yükseklik ayarı yapılacak sonra far beyin ve ampulleri ile kasası takılacak. 

Servisten 9 bin lira fiyat almış bir dostumuz.

Bana kalırsa değmez bu kadar yüksek meblağa.

Bunun yerine aracı satıp highline alsanız daha makul neredeyse :)

Led stoplar gelirsek...

Servisten 1600 liraya alabilirsiniz ve işçilik ücreti buna dahil değil. 

İnternetten de almak mümkün:

http://www.becautoparts.com/products/2015-vw-golf-7-oem-led-tail-lights

Yukaridaki gibi Arka led stoplar standart kırmızı değil de GTI da bulunan cherry Red isimli koyulaştırılmış kırmızı Ledleri öneririm. Seri numarasıyla sipariş edin ve emin olun her yerde aynı  fiyata.

Far ve Elektronik parçaların  kodlamaları ve aracın şasisine tanıtmak cidden zor. O yüzden ya ender elektronik gibi profesyonel yerlerde ya da serviste yaptırmak mecburi. 

Parça sizden olursa biraz daha uygun olabilir. Yurtdışında yaşayanlardan rica edin. TIR kasasında getirmek veya araç bagajında getirmek uygun olur. Ama arayıp bulmak zaman alır elbette.

Arkadaşlar Merhaba biraz önce kiliti açtım ama kapıları açmadım kapı 1dk sonda otomatik kilitlendi böyle bi özellik olduğunu bilmiyodum.Doğru mudur ?

Arkadaşlar Merhaba biraz önce kiliti açtım ama kapıları açmadım kapı 1dk sonda otomatik kilitlendi böyle bi özellik olduğunu bilmiyodum.Doğru mudur ?
Doğru evet kapıların kilidi açılıp kapılar açılmazsa otomatik kendini Bi süre Sonra kilitliyor.

Değerli Hocam 

Highline araçlarda Basic Bi-Xenon  farlar bulunur.

Ancak bunu yaptirmak için yapacağınız masrafa değmesi için Gündüz U Ledli Bi-Xenon farları yaptırırsanız  daha makul ve mantıklı.

Manuel yükseklik ayarı iptal edilecek ve otomatik yükseklik ayarı yapılacak sonra far beyin ve ampulleri ile kasası takılacak. 

Servisten 9 bin lira fiyat almış bir dostumuz.

Bana kalırsa değmez bu kadar yüksek meblağa.

Bunun yerine aracı satıp highline alsanız daha makul neredeyse :)

Led stoplar gelirsek...

Servisten 1600 liraya alabilirsiniz ve işçilik ücreti buna dahil değil. 

İnternetten de almak mümkün:

http://www.becautoparts.com/products/2015-vw-golf-7-oem-led-tail-lights

Yukaridaki gibi Arka led stoplar standart kırmızı değil de GTI da bulunan cherry Red isimli koyulaştırılmış kırmızı Ledleri öneririm. Seri numarasıyla sipariş edin ve emin olun her yerde aynı  fiyata.

Far ve Elektronik parçaların  kodlamaları ve aracın şasisine tanıtmak cidden zor. O yüzden ya ender elektronik gibi profesyonel yerlerde ya da serviste yaptırmak mecburi. 

Parça sizden olursa biraz daha uygun olabilir. Yurtdışında yaşayanlardan rica edin. TIR kasasında getirmek veya araç bagajında getirmek uygun olur. Ama arayıp bulmak zaman alır elbette.
hocam yorumunuz için çok teşekkür ederim.

Peki replika u ledlerden alıp xenon taktırsam nasıl olur ? 2 bin tl civarına hallolur replika sanırsam.

Peki replika u ledlerden alıp xenon taktırsam nasıl olur ? 2 bin tl civarına hallolur replika sanırsam.
Değerli Hocam 

Kullanan dostlarımız var. 

Sorun olduğunu duymadık şimdiye kadar.

Orijinaline güç yetmiyorsa  neden olmasın.?

Çinden alırsanız 450$ civarına xenon ile birlikte alabilirsiniz. Montaj da 100 tl tutar ;)

Merhabalar, Bakırköy ve çevresinde bilindik, işini iyi yapan Rot Balans yaptırabileceğim bir yer tavsiyeniz var mıdır ? Ya da serviste yapıyorlar mı ? Servisi mi önerirsiniz

peki hocam bu replika u ledlerin viraj dönerken algılayıp farı o yöne çeviren bir sistemi var mı? viraj aydınlatmalı sis farlarıyla beraber çalışırsa hoş durmaz gibi geliyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

peki hocam bu replika u ledlerin viraj dönerken algılayıp farı o yöne çeviren bir sistemi var mı? viraj aydınlatmalı sis farlarıyla beraber çalışırsa hoş durmaz gibi geliyor.
Replikalarda bu sistem yok hocam. İsterseniz sis farını iptal edebilirsiniz.

Geri
Üst Alt