ANA KONU

@EMİR hocam teklif formu ve aracın direksiyon fotoğrafını atabilir misiniz. Eğer sürüş konfor paketi var ve hız sabitleyici yoksa servise bunu takmalarını söyler ve mağduriyeti giderirsiniz..

@yusuf hocam yok bana zaten sürüş konfor paketi var demediler teklif formundada yok ancak ben sürüş konfor paketinin içeriği gereği bende ona şaşırdım madem paket halinde opsiyonlu 3üde olmalı yada 3üde olmamalı diye. Belki taktırırım ama çok pahalı geldi fiyatlar :)  aldığım fiyat sizce iyi mi ?

@yusuf öyle ise neden sürüş konfor paketinde neden ön ve arka park sensörü yazıyor midline plus için mi ?
Değerli Hocam 

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz 

Midline plus donanımda sürüş konfor paketi alınamaz. 

Park sensörleri ve hız sabitleyici sürüş konfor paketini oluşturur. Fakat comfortline donanımda ön ve arka park sensörleri standart olduğu için bu paketten düşülecektir. 

@yusuf hocam yok bana zaten sürüş konfor paketi var demediler teklif formundada yok ancak ben sürüş konfor paketinin içeriği gereği bende ona şaşırdım madem paket halinde opsiyonlu 3üde olmalı yada 3üde olmamalı diye. Belki taktırırım ama çok pahalı geldi fiyatlar :)  aldığım fiyat sizce iyi mi ?
Fiyat fena değil hocam. Benim aracı 10.000 tl ucuza alabilirdiniz mesela :)  benim araç satılık bu ara.

İşte benim ki vites yükseltirken son attığım videodaki gibi değil daha yavaş salınarak düşüyor ibre. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yukarıdaki video ile alttaki videodaki şartlar çok farklı.

Sizin normal diye gösterdiğinizde tam gaz halinde vites değiştiriyor.

Anormal dediğiniz videoda ise gaza çok az basılmış.

İkisi kıyaslanamaz. Bence de bir anormallik yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

herkese iyi geceler bugün 1.4 tsi comf manual. aracımı teslim alarak aranıza katılıyorum. yer: izmir

gündüz 40-50 km yol yaptım.. dururken ışıklarda falan şehir içi trafiği gürültü falan aracın sesini hiç hissetmiyordum, hatta star stop devreye mi girdi acaba diye dinliyordum neyse...

az önce rahat duramadım pijamalarla indim araca... radyoları, klimayı falan kurcalarım diye. aracı çalıştırdım. bi ara radyonun sesini ksımıştım.. ortam da sessiz zaten gece gece.

içeri sanki cok ses alıyor gibi geldi, camı aralayıp dinledim biraz ... abartı olmasın ama dizel araba çalışır gibi sanki gürültü hissettim... egzoz dan hafif bi üfürme...motorda ara ara hırıltı falan... 

herhalde araç yani ondandır diye düşündüm. inşallah öyledir.
bugün biraz yol aldıktan sonra durup kaputu actım, dinledim. sesin motordan geldiğini ama motor sesinden bağımsız farklı bir ses olduğunu fark ettim.

biraz araştırınca bu konuyu buldum, ses bunu aynısı, yarın vidyo çekip paylaşırım.

(aracı almaya giderken vosmer in önünde inşallah uzun bi süre uğramam, uğrarsam da araç almak için gelirim demiştim, daha bir hafta olmadan yine vosmer'e) :D :D

Bugün Erkan'ın arabadaki ufak göçüğu hallettik [emoji106] gayet ii oldu.

dcbf0606768a10bc10dc206b62cefcfd.jpg
3a4c169614229454f63d0b9b9745e014.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

f16a277fb875cc3bac4df6c7c7ea0456.jpg

Herkese merhabalar , bugun iş yeri otoparkımda densizin biri ön silecekleri kaldırmış,normalde kalkmıyor herkesin bildiği gibi ama kolu yukarı doğru çekmiş,silecek motorunu belliki  zorlamış ve sonrasında da kaldırmış,araca binip çalıştırdım normal olarak çalışıyor silecekler ama sizce zarar görmüşmüdür merak ettim çok.

@BBERKAYYhocam silecekten önce kaportaya bakın kaldırırken boyayı bize kaldırıyor, silceğin bir türlü telafisi oluyor, çok geçmiş olsun

@Beşiktaş1903 hocam kaportanın orda boya kalkması yok,çünkü kolu ilk yukartı cekmıs belliki,arabayı yeni aldım böyle bişey görünce kan beynime sıçradı haliyle,sağolun ilginize.

@BBERKAYYinsan yeni araba alınca etrafındaki ayı enflasyonunda doğal bir artış oluyor malesef ne kadar dikkat ederseniz o kadar yaklaşıyorlar gerçekten kızıyorum aslında cem yılmazın uygun bir cevabı var 

Merhaba arkadaşlar aracımda yağmur sensörü yok ancak bugün yağmur yağarken aracı park ediyordum geri vitese takınca arka silecek çalıştı bi anlam veremedim bilgilendirme yapabilir misiniz ?

Geri
Üst Alt