ANA KONU

@Mahmut Özkan hocam el frenine neredeyse hiç müdahale etmedim bu güne kadar kendi açıyor kapıyor sizdeki sorun daha farklı gibi.

+ tüketim artıkça firmalar artık daha iyi nasıl üretirim değilde daha hızlı nasıl üretirim derdine düştüler

golf 5 ile golf 7 deki kalite farkı düşüncenize bende katılıyorum.

ama 3 nesil fransız aracı kullanan biri olarak golf hala bir kaç adım önde hala+

Hocam bu normal. Bizim araçta da aynı şekilde. Bir sorun yok. [emoji4] 
Kavrama değişmeden önce böyle değildi Yusuf Bey yavaş düşmesi yerine aniden düşerdi. Çalıştığım işyerinde 4 arkadaşta daha golf var onlarda böyle değil aniden düşüyor. Sizin aracında mı kavraması değişti.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kavrama değişmeden önce böyle değildi Yusuf Bey yavaş düşmesi yerine aniden düşerdi. Çalıştığım işyerinde 4 arkadaşta daha golf var onlarda böyle değil aniden düşüyor. Sizin aracında mı kavraması değişti.

Hayır kavramayla ilgili herhangi bir müdahele olmadı. 

Hayır kavramayla ilgili herhangi bir müdahele olmadı. 
Yusuf Bey Linkteki video yu izlerseniz bu araç diesel ama benimkide aynı böyle hareket ediyordu ibre

@gkhnaltnkHocam vites yükseltirken böyle evet, ama düşürürken sizin attığınız video da ki gibi.
İşte benim ki vites yükseltirken son attığım videodaki gibi değil daha yavaş salınarak düşüyor ibre.

@gkhnaltnk hocam kavrama değişirken yazılım güncellenmiş olabilir. İçiniz rahat etmesi için servise uğrayabilirsiniz. Bence sorun yok.

herkese iyi geceler bugün 1.4 tsi comf manual. aracımı teslim alarak aranıza katılıyorum. yer: izmir

gündüz 40-50 km yol yaptım.. dururken ışıklarda falan şehir içi trafiği gürültü falan aracın sesini hiç hissetmiyordum, hatta star stop devreye mi girdi acaba diye dinliyordum neyse...

az önce rahat duramadım pijamalarla indim araca... radyoları, klimayı falan kurcalarım diye. aracı çalıştırdım. bi ara radyonun sesini ksımıştım.. ortam da sessiz zaten gece gece.

içeri sanki cok ses alıyor gibi geldi, camı aralayıp dinledim biraz ... abartı olmasın ama dizel araba çalışır gibi sanki gürültü hissettim... egzoz dan hafif bi üfürme...motorda ara ara hırıltı falan... 

herhalde araç yani ondandır diye düşündüm. inşallah öyledir.

@yayengec hocam araç ilk çalışma esnasında özellikle soğuk havada birkaç dakika sesli çalışır. Havalandırma açarsanız o da bir miktar ses yapar. Kapalı alanda da ses çok artar. Gündüz kısa bir süre bekleyip tekrar dinleyin ;)  hayırlı olsun aracınız ;)

Selamun Aleyküm sevgili arkadaşlar. Bende iki günlük taze Golf 1.2 manuel comfortline . Aracımı ssahibi oldum çok şükür. Sıkı pazarlıklar sonucu birde ayın 31i olduğun için ekstra indirim oluyormuş ona binaen 67.250 ye anlaştım daha sonra araçta küçük iki çizik çıktı arka tamponda bir indirim daha yaptılar 66,500 tl'ye aldım. Sürüş konfor paketinde ön ve arka park sensörü ve hız sabitleyici var ancak benim anlamadığım ben sürüş konfor paketi almadım ama benim aracımda ön arka park sensörü varken hız sabitleyici yok bunun sebebi nedir ?

@EMİR öyle ise sürüş konfor paketi yok demektir. Comfortline için on arka park sensoru standarttır...

Geri
Üst Alt