ANA KONU

ilginç bi ses gerçektende..

videodaki ilk araç 1.4 tsi 150hp yeni superb ikinci araç ise benim.(1.4 tsi 125 hp)

@gokberks hocam kapatıyor 2 saniye sonra gür bi şekilde yakıyor normale dönüyor. 2014 ağustos üretimi 33bin km de bu zamana kadar bitmesi normal mi?
Bu kadar kisa surede yapmasi normal degil hocam serviste tekrarlamama ihtimaline karsilik videoya cekip servise gosterin bence

Sent from my iPhone using Tapatalk

100'e az kaldi :)

5be4d88dbdb3e09efa9111f77b63cad2.jpg

Bu kadar kisa surede yapmasi normal degil hocam serviste tekrarlamama ihtimaline karsilik videoya cekip servise gosterin bence

@EMR hocam dün vosmer gösterdim aracı bugün teslim ettiler ampülü değişti birde güncelleme varmış mil değişimi oldu.

Salı günü (23/02/2016) bakıma gittiğimde, serviste kafeterya, kuaför, bilardo, bilgisayardan internet vs. gibi hizmetler vardı, bende internete girdim ve tabiki ilk girdiğim yer golftutkusu.com oldu. Peki ben ne mi yaptım? Aşağıda göründüğü gibi sitenin sayfasını açık bıraktım  :(' :('  

Merhabalar

Herkeste aynı mı yoksa benimkinin ayarı mı bozuk bilmiyorum ama silecek suyunu tavana kadar atıyor sıkınca sizlerde durum nasıl acaba ?

Merhabalar

Herkeste aynı mı yoksa benimkinin ayarı mı bozuk bilmiyorum ama silecek suyunu tavana kadar atıyor sıkınca sizlerde durum nasıl acaba ?
Bazen bende dikkat ediyorum aslında, sunroof un üstü damla damla ıslanıyor sanki camı sildikten sonra, serviste onun ayarını yapıyorlar diye biliyorum.

@cradlemelih hocam tavsiyemi yaptım diyosun yanı enn güzelini yapmıssın bende d oto esenyurdun veznesınde skoda memnunıyet tablosunda giriş yapabildim aynı sekil sayfayı acık bıraktım foto aklıma gelmedı ama herkes bana bakıyordu kaçtım :)

Salı günü (23/02/2016) bakıma gittiğimde, serviste kafeterya, kuaför, bilardo, bilgisayardan internet vs. gibi hizmetler vardı, bende internete girdim ve tabiki ilk girdiğim yer golftutkusu.com oldu. Peki ben ne mi yaptım? Aşağıda göründüğü gibi sitenin sayfasını açık bıraktım  :(' :('  

Değerli Melih Hocam;

Forumumuzu nasıl tanıtalım diye çok düşünüldü..

Hepsi Çok güzeldi bu da Gayet ince bir düşünce olarak yerini aldı anılarımızda.

Harikasınız.

Merhabalar

Sanırım tasarımla ilgili bi problem var. Benim aracın Arka yolcu camlarinda bile su lekeleri vardi ve silecek suyunu sikinca her yere fışkırttığını fark ettim. Servise gidip ayar yaptırmaya çalıştım ama nafile en alt seviyede dahi bir değişiklik olmadı. Bende vazgeçip aynı ayata geri getirttim.

Merhabalar

Bir önceki Golf ve şimdikinde de sunroof camı her püskürtmede yağmur yemiş gibi oluyor. Hepimizinki aynı sanırım hocam.

Serviste ayarda yaptırdım sıkıntı yok hala silecek suyunu verince araca duş aldırıyor :)

Geri
Üst Alt