ANA KONU

Serviste ayarda yaptırdım sıkıntı yok hala silecek suyunu verince araca duş aldırıyor :)
onur hocam çok tazzık yaptıgı için oluyor ama sanırım yapılabılıcek birşey yok hepimizin üzüldüğü durum bu bence :(

@gokberks

Dairesel grafikli sürüş bilgileri ekranı bende yok. Acaba donanıma göre mi, yoksa model yılına göre mi? Sonradan yüklenebiliyor mu, bilginiz var mı?

@gokberks

Dairesel grafikli sürüş bilgileri ekranı bende yok. Acaba donanıma göre mi, yoksa model yılına göre mi? Sonradan yüklenebiliyor mu, bilginiz var mı?
Değerli Hocam;

Aracınızı 21. haftadan sonraki tarihte aldıysanız; yani 6.5 ekranlı composition media'larda bulunmakta.

Eğer yoksa sonradan yüklenebilen 

Think Blue antrenörü "App COnnect " içerisindeki programlardan biri 

Değerli Hocam;

Aracınızı 21. haftadan sonraki tarihte aldıysanız; yani 6.5 ekranlı composition media'larda bulunmakta.

Eğer yoksa sonradan yüklenebilen 

Think Blue antrenörü "App COnnect " içerisindeki programlardan biri 
hocam bunu ilk kez duydum ya da gözden kacirdim. 

teorik olarak appconnect tüm 6,5' lerde var o zaman?

hocam bunu ilk kez duydum ya da gözden kacirdim. 

teorik olarak appconnect tüm 6,5' lerde var o zaman?
Bunlar kesin bulgular.

fakat sonraki mesajımda fikir yürütmemi de içeren düşüncelerim mevcuttur. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
belki bir katkım olabilir diye tüm entry leri tek tek okudum ama bildiklerimin tamamı zaten değerli hocalarım tarafından detayları ile yazılmış. Hatta bilmediğim bir çok özelliği de öğrenmiş oldum. 

Diğer konuları da okumaya ve bilgilenmeye devam :)  

belki bir katkım olabilir diye tüm entry leri tek tek okudum ama bildiklerimin tamamı zaten değerli hocalarım tarafından detayları ile yazılmış. Hatta bilmediğim bir çok özelliği de öğrenmiş oldum. 

Diğer konuları da okumaya ve bilgilenmeye devam :)  
Hocam bu özellik konusu çok garip her an yeni bir şey keşfedebiliriz ;)  

Bugün farkettim teybin sesi yüksek seviyelerdeyken mute tuşuna basıp sesi kapattıktan sonra tekrar sesi açınca ses seviyesi kapatmadan önceki seviyede degilde açılış ses seviyesinde başlıyor.
İsterseniz bu açılış ses seviyesini de ayarlayabiliyorsunuz.

Onu biliyorum da başka bir konuda arkadaşlar dan bilgi istiyecem. Eskiden kontağı kapatınca sellektor yapınca farlar yanık kalırdı şimdi olmuyor acaba bilmeden bir ayarını mı değiştirdim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dsg  vites N konumunda olunca araç stop etmiyor,vitesi P'ye aldım sandım:) stop etmiyor,ahada bozuldu diye tam düşünürken durumu fark ettim. Yapmış alaman..

Onu biliyorum da başka bir konuda arkadaşlar dan bilgi istiyecem. Eskiden kontağı kapatınca sellektor yapınca farlar yanık kalırdı şimdi olmuyor acaba bilmeden bir ayarını mı değiştirdim.
Medya ekranında ayarlar menüsünden ışık sekmesine girip coming home fonksiyonunun süresine bakabilir misiniz Hocam

Geri
Üst Alt