Sonradan takilan led stop

Sonucu ve yaptırmaya karar verirseniz son hal fotolarını atarsanız seviniriz

İyi akşamlar. İnternette ilanı olan ve orjinal olduğunu iddia eden yere gidip görüştüm. İlan eskiymiş, o dönem kampanya yapmışlar. Şu anda ayna seti 1200 + 200 montaj toplam 1400 dedi. Aynaları görmek istedim, getirdi gösterdi.@yusuf hocamın da tahmin ettiği üzere aliexpress ürünü, orjinallikle alakası yok. Ha ürün kalitesini beğendim, öyle ucuz durmuyor kesinlikle, fakat o ürünü takmak istedikten sonra aliexpress ten kendim sipariş geçerim kargo dahil 900 civarına gelir..Bu hafta öncelikle yetkili servise gidip orjinal parça fiyatı soracağım, keseme uygunsa ve temin edebilirsem orjinal alacağım, olmazsa aliexpress ten sipariş geçeceğim. Zaten sağlam kargo ücreti aldıkları için maks 15 günde gönderiyorlar ve takipli geliyor, sorun olacağını sanmıyorum. Bu arada incelediğim ürünün şu kısmını çektim..
9f02225cbb1a045732423b4b3e10d57d.jpg

İyi akşamlar. İnternette ilanı olan ve orjinal olduğunu iddia eden yere gidip görüştüm. İlan eskiymiş, o dönem kampanya yapmışlar. Şu anda ayna seti 1200 + 200 montaj toplam 1400 dedi. Aynaları görmek istedim, getirdi gösterdi.[mention=2]yusuf[/mention] hocamın da tahmin ettiği üzere aliexpress ürünü, orjinallikle alakası yok. Ha ürün kalitesini beğendim, öyle ucuz durmuyor kesinlikle, fakat o ürünü takmak istedikten sonra aliexpress ten kendim sipariş geçerim kargo dahil 900 civarına gelir..Bu hafta öncelikle yetkili servise gidip orjinal parça fiyatı soracağım, keseme uygunsa ve temin edebilirsem orjinal alacağım, olmazsa aliexpress ten sipariş geçeceğim. Zaten sağlam kargo ücreti aldıkları için maks 15 günde gönderiyorlar ve takipli geliyor, sorun olacağını sanmıyorum. Bu arada incelediğim ürünün şu kısmını çektim..
9f02225cbb1a045732423b4b3e10d57d.jpg
Hocam servise sorun sonrasında görüşelim

Bugün ender elektronikteydim .. aynalarida gördüm Gönül rahatlığıyla alabilirsin.. en kisa zamanda bende taktiricam 

150 tl montaj ücreti aliyorlar hocam .. led stop icinde 200 tl bcm den hat çekerek.. kablolar dahil

150 tl montaj ücreti aliyorlar hocam .. led stop icinde 200 tl bcm den hat çekerek.. kablolar dahil
Aliexpresten alınca sinyal kapak ve cam da extra kalacağı için hala aliexpress mantıklı. Kapaklar 100tl rahat satılıyor. Sinyal ve cam da 200 civarı eder. 600 tl gelir kendisi alana aşağı yukarı
kendi de takarsa tadından yenmez

Hocam maddi yönden çok haklısın ama ben oemciyim . Bugün fabiaya yağmur sensörü taktirdim oem ürün.. sensör montaj kodlama 450 tl ödedim.. aliexpresste 20 dolara çin sensörleri var ama hassasiyet sorunlari yaşayanlar varmış bu yüzden oem tercih ediyorum 

Tesekkurler 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şimdi bu katlanır ayna motorlu aynayı yetkili servisten alan var mı?Veya parça numarası? En azından yetkilide parçası 600-700 se alıp dışarda taktıralım.

Şimdi bu katlanır ayna motorlu aynayı yetkili servisten alan var mı?Veya parça numarası? En azından yetkilide parçası 600-700 se alıp dışarda taktıralım.
Hocam haftaiçi servisle görüşüp almaya çalışacağım. Telefonda araba orjinalinde desteklemiyorsa satamıyoruz dediler şasiden kontrol ediyorlarmış, ama bir yolunu bulup temin edecez, olmadı 2014 sonrası highline aracı olan bir arkadaştan şasi no rica edeceğiz [emoji4]

Geri
Üst Alt