Sonradan takilan led stop

Merhaba aracım aracım 2014 comfortline beyaz cam tavan led stop yok u led yok katlanır ayna ilk sırada hangisi ni en ekonomik nerden temin edebilirim

Merhaba aracım aracım 2014 comfortline beyaz cam tavan led stop yok u led yok katlanır ayna ilk sırada hangisi ni en ekonomik nerden temin edebilirim
U led replika alın hocam. Led stop orjinal alın apo usta ya da ender elektronikten. Katlanır ayna çinden getirmeye bakın. Biraz araştırın bulamazsanız ben yardımcı olurum.

Ankara da varmı önerebileceğiniz bir yer Yusuf abi

yusuf hocam led stop orjinal alın demişsiniz. Sebebi nedir? Bende kayan ledli taiwan düşünüyordum

yusuf hocam led stop orjinal alın demişsiniz. Sebebi nedir? Bende kayan ledli taiwan düşünüyordum
Fiyatlar çok yakın hocam. Taiwan falan hikaye hocam hepsi çin onların. Sokakta bir çok ledlerden bazıları yanmayan araç var. O yüzden led stopta oyum orjinale

Herkese iyi haftalar, bugün Avek Ümraniye'ye gittim, katlanır ayna mekanizması ( ayna ve kapak hariç) için fiyat teklifi aldım, düğme dahil 1337 TL yapıyor (%5 iskontolu). Aslında orjinal parça için fena fiyat değil, ancak aliexpressten 900 liraya alıp ekstraları satarsak maliyet bayaa düşüyor. Kararsız kaldım. Aliexpress daha mantıklı gibi..sonuçta çok kritik bir parça değil..

Peki bizim aracimizdan cikan aynalar ve kapak bu mekanizmaya uymuyormu neden satalim ki ???

Yusuf abi malum sitede satılan u led ler 1450 ile başlıyor oneriyormusun

2 tane ayna camı, sinyal ve kapağı elde tutmaya gerek yok, nakite çevirmek güzeldir. :)  He belki kapaklardan bi takımı boyatıp diğerini orj renginde saklayabilirsiniz o kullanıcıya kalmış. :)
Aciklamada ayna ve kapak haric o fiyat dedigi icin sordum 

Aciklamada ayna ve kapak haric o fiyat dedigi icin sordum 
Hocam hatlar karıştı biraz:) çinden aldığımız full dolu ayna olarak geliyor. Ama servisten alırken sadece gövde alırız diğerlerini almaya gerek yok. Çinden gelende de fazlalık olanlar satılır ve maliyet düşürülür.

magneti marelli marka led stop buldum nette. bu marka orjinalmi acaba? 1250 TL

Herkese iyi haftalar, bugün Avek Ümraniye'ye gittim, katlanır ayna mekanizması ( ayna ve kapak hariç) için fiyat teklifi aldım, düğme dahil 1337 TL yapıyor (%5 iskontolu). Aslında orjinal parça için fena fiyat değil, ancak aliexpressten 900 liraya alıp ekstraları satarsak maliyet bayaa düşüyor. Kararsız kaldım. Aliexpress daha mantıklı gibi..sonuçta çok kritik bir parça değil..

Hocam serviste montajını da yaparız dediler mi ?

Geri
Üst Alt