Sonradan takilan led stop

Katlanır ayna için serviste sadece iskelet satılıyor mu bilmiyorum ama sorma şansım var bakıma gideceğim yakın zamanda. 

Bende her zamanki destekçim, Abim, @yusuf Abi sayesinde aldım aynalarımı. Şuan İstanbul'da olduğum için takmadım salı günü Amasya'ya döndükten sonra takacağım. 

Ürün aliexpress ürünü ve kalite gayet iyi, kapakları da daha gelmeden satmıştım 100 TL ye. Bu şekilde çok ucuza geliyor bence düşünün derim. Montajı da kendim yapacağım yine, henüz montaja para verecek kadar zengin değilim. :)  Sinyal ve ayna camlarını da satınca neredeyse bedavaya gelmiş olacak :)  

Ekli dosyayı görüntüle 12603

Ekli dosyayı görüntüle 12604

Ekli dosyayı görüntüle 12605
Eren hocam, katlanır ayna için de far sensörü konusu gibi kotası olanların açamayacağı bir konu bekliyorum.  &:

Eren hocam, katlanır ayna için de far sensörü konusu gibi kotası olanların açamayacağı bir konu bekliyorum. 
Bu link işinize yarayabilir hocam [emoji106]

Orjinal numaralar referans amaçlı verildi yazıyor. Muhtemelen orjinal değil
Orjinalin markası nedir. Bilginiz varmı. Mesela halojen farlar valeo marka. Aynı farin hella marka olanıda var.

bende araştırdım ama marka bulamadım.ama bu magneti marellinin çin mallarından daha kaliteli olduğu kanaatindeyim 

Firma İtalyan bir firma, oem kalitesinde olduğu yazıyor, çin mallarından çok daha kaliteli olduğunu düşünüyorum ben de.
9e30ccd9fee778bd093044312e8d2b2d.jpg

Orjinal led stoplar serviste zubizu indirimiyle (%16) satılıuor mu acaba sormak lazım.

IMG_2552.PNG

volkswagenim uygulamasındaki fiyat bu

Geri
Üst Alt