Welcome to Golftutkusu

9LOgm5.jpg

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

"Golf satın aldığınızda bir arabadan fazlasına sahip olduğunuzu göreceksiniz"

Kastım her geçen gün bir yenisini diğerleri arasına eklediğiniz detaylar, kullanım özellikleri değildir. burada bilgi ve tecrübeden fazlasını da paylaştığımızı göreceksiniz: bir paylaşım platformunda nadiren bulunan seviyeyi,  çıkarsız paylaşımın sonucu olan ; samimi bir dostluğu bulacaksınız uzun yıllar önce kaybettiğimiz.

Yorumsuz, tarafsız, tartışmasız ve yüzlerce gereksiz mesaj okumadan aradığınızı bulmaya odaklı ve görsellerle desteklenmiş Golf ansiklopedisinin yapraklarıdır çevirdikleriniz. Onlar ki ciddi bir emeğin ve işbirliğinin sonuçlarıdır. 

Eğer bir Golf  sahibiyseniz veya almayı düşünüyorsanız normalde yıllar alacak tecrübe sonucu öğreneceklerinizi çok daha kısa sürelerde öğrenmeniz mümkün olacak. Bu araştırmanızın sonunda sadece bir Golf sahibi olmadığınızı göreceksiniz.

Bilgiyi güçle ve gücü parayla özdeşleştirenlerin fena halde yanıldıklarının en önemli kanıtı sınırsız seyahat özgürlüğüdür sayfalar arasında.

 bu paylaşım platformunda vereceğiniz manevi destek doğru yolda olduğumuzun en önemli kanıtı olacaktır. Lütfen üye olarak desteğinizi esirgemeyin.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

7v47yY.jpg

Enlui

Üye
 • İçerik sayısı

  7
 • Katılım

 • Son ziyaret

Enlui Hakkında

 • Derece
  Yeni üye
 • Doğum Günü

Converted

 • İsim
  Enes
 • Yaşadığım Yer
  Ankara
 1. Çok farklı hırsızlık olayları var ve bunları engelleyemezsiniz malesef, örneğin silecekler ,sibop kapakları, resimdeki parça, tsı bluemotion yazısı vb
 2. http://www.sozcu.com.tr/2016/ekonomi/otomobilde-yeni-otv-oranlari-belli-oldu-1528512/ Haber ile yukarıdaki sayısal veriler uyuşmuyor. Golfler için ÖTV vergi dilimi %50 oluyor.
 3. Arkadaşlar çıkma kaput fiyatları ortada, bu firmalar neyin kafasını yaşıyor bilmiyorum. Gider yenisini taktırırım https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-volkswagen-golf-7-kaput-2012-2016-model-cikma-kaput-286661438/detay
 4. Bende Ankaradayım arkadaşlar, 2015 110 Ps Comfortline aracım
 5. @berredayStart stop sonrası TIRRR sesi ile ilgili konu vardı fakat videolar silinmiş Bir sonuç alınamamış gibi duruyor
 6. @forzaGilles Arkadaşlar servise sordum bu durumu, otomatik jikle modu tarzında birşey söyledi, yahu 40 derecede ne jiklesi dedim yine aynı cevabı verdi.Kendi karar veriyormuş jikle moduna . Sıkıntı yok dediler birçok araçtada varmış.Tatmin etmedi ama servisin cevabı bu. Bence devir bandı düzelene kadar bekleyin,sonra hareket edin
 7. @forzaGille İlk saniyeler ile son saniyeler arası fark belli oluyor. Burada ki sıkıntı sesli çalışma, çok azda olsa titreşim,yüksek devirle (1200) başlayıp normal rölanti devrine düşme,yüksek anlık yakıt tüketimi. Sabahları yapıyor sadece