Sonunda Golf'umun siparisini verdim

@FurcHT hocam dediğim gibi alıp pişman olan görmedim. En önemli kriter bu ;) ben almadım çünkü imkan yoktu. İmkan varsa korkamadan alınmalı.

Merhaba golf tutkunlari,

Sonunda Golf umun siparisini Izmit Ark Oto dan verdim. Aracin yaklasik 3 ay icerisinde gelecegini, ozel siparis oldugu icin 5,000TL kapora gerektigini belirttiler. Benim canimi skan ise, arac geldigi zaman ki kosullar ile pazarlik yapilacak olmasi. Dost Drive indirimi olmamasi durumunda, indirim alamayacagim. Sizlere de baska bayiler bu sekilde belirtti mi? Aracim asagidaki sekilde olacak, ins. hayirli olur. Herkese guzel gunler dilerim.

1.4 TSI 125hp Manual Higline

1. Tungsten Gri
  2. 17" Madrid aluminyum alasimli jantlar
  3. DYNAUDIO Excite ses sistemi , 8 hoparlör, 400 W ses çıkışı
  4. 3.5J x 18 Yer tasarrufu sağlayan stepne (18" jant için)
  5. Bi-Xenon Plus farlar ve LED gündüz sürüş farları
  6. Panoramik açılır cam tavan
  7. 14 yöne manuel ayarlanabilen ergoActive spor sürücü koltuğu
  8. "Keyless Entry" anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi Güvenli Kilitlemesiz
  9. Geri görüş kamerası "Rear Assist"
Aracin bu sekil fiyati 89,802.05 TL. Dost Drive ve bayii indirimi ile beraber 85,000TL fakat belirttigim gibi arac geldigi zamanki kosullara gore tekrar pazarlik yapilacak :/
@FurcHT hocam bizede hayırlı olsun demek düşer.

Umarım gönlünüzce olur herşey.

Darısı @kimi-emd Semih hocama diyelim inşallah.

@jajaja @fcsrn @yusuf Cok tesekkur ederim.

Dostlar, siparisimi az once DSG olarak degistirdim. Ins hayirli olur, basimi hic agritmaz, keyifle binerim. DSG olarak fikrimi degistirmemde sizlerin ve 2. el deki piyasasinin etkisi oldu. Herkese kiymetli yorumlari icin tesekkur ederim, artik beklemesi kaldi :)  Umarim geldiginde guzel bir indirimle alabilirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@FurHT son durumda karar verdiginiz ozellikleri yazabikirseniz ona gore tavsiye/oneride bulunalim hocam.

mobil cihazdan tapatalk ile gonderildi..yazim yanlisi icin kusura bakmayin. One Life Thug Life ;)

@jajaja Asagidaki sekilde hocam son sekli :)  

1.4 TSI 125hp DSG Higline

1. Tungsten Gri
  2. 17" Madrid aluminyum alasimli jantlar
  3. DYNAUDIO Excite ses sistemi , 8 hoparlör, 400 W ses çıkışı
  4. 3.5J x 18 Yer tasarrufu sağlayan stepne (18" jant için)
  5. Bi-Xenon Plus farlar ve LED gündüz sürüş farları
  6. Panoramik açılır cam tavan
  7. 14 yöne manuel ayarlanabilen ergoActive spor sürücü koltuğu
  8. "Keyless Entry" anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi Güvenli Kilitlemesiz
  9. Geri görüş kamerası "Rear Assist"

@FurcHTHocam bu donanıma  18" durban jantı eklemezseniz gözüm arkada kalır ve sizde sonradan pişman olursunuz direk 18 hocam dua edersiniz bana :)

@FurcHT hocam sonradan durban almadigima.pisman olan.bir act.ci olarak onceki mesajimdaki onerilerimi.dikkate alirsaniz golf sizin icin daha ayri olucak. dla yi cikarmaniza sevindim.

mobil cihazdan tapatalk ile gonderildi..yazim yanlisi icin kusura bakmayin. One Life Thug Life ;)

@HaK Hasan Hocam merhabalar, aracin siparis bilgilerini az once mail attilar. Model Yilinda 2017 diye belirtmisler. Arac 2017 model mi bu sekil ? 

golf tutkusu.JPG

@jajaja

hocam ileri tarihli sipariş 2017 şasi üretimi olması için diye düşünüyorum

Benim bildiğim Avrupada Ağustos ve sonrasından itibaren üretilen araclar model olarak bir sonraki yıl olarak geçiyor.Örneğin 2016 ağustosta ve sonrasında üretilen bir araç Avrupada 2017 model türkiyede ise çıkan kanun neticesinde 31.12.2016 tarihinde bile türkiye giriş yapsa 2016 model geçiyor yanlışım varsa düzeltin :)

Benim bildiğim Avrupada Ağustos ve sonrasından itibaren üretilen araclar model olarak bir sonraki yıl olarak geçiyor.Örneğin 2016 ağustosta ve sonrasında üretilen bir araç Avrupada 2017 model türkiyede ise çıkan kanun neticesinde 31.12.2016 tarihinde bile türkiye giriş yapsa 2016 model geçiyor yanlışım varsa düzeltin :)
:'( eyvallah hocam.

Geri
Üst Alt