Sonunda Golf'umun siparisini verdim

@jajaja GolfTutkusu.com unutulacak gibi degil hocam, bu forumdaki sicaklik cok baska gercekten. Sadece bu forum dahi insana Golf aldirabilir.
Sizin gibi güzel insanlarda unutulacak gibi değil hocam. 

bi yerden sonra Golf bahane oluyor, buradaki arkadaşlarla sohbet almış başını gidiyor. 

Golf tutkusu hem golf aldırır hem de dost kazandırır hocam örnek gta   :('
Hem aldirir hemde sattirir hocam.

Yeni golf almak icin tabiki.[emoji6]

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4 dakika önce, kimi-emd yazdı:
Golf tutkusu hem golf aldırır hem de dost kazandırır hocam örnek gta   :('
Hem aldirir hemde sattirir hocam.

Yeni golf almak icin tabiki.
emoji6.png
Hocam ağzından bal damlıyor golf sahibi aracını satınca ya golf alır ya da gönlü bmw  kayar 

Hocam ağzından bal damlıyor golf sahibi aracını satınca ya golf alır ya da gönlü bmw  kayar 
Golften sonra ya

bmw 3

yada

Audi quattro.

Golften sonra ya

bmw 3

yada

Audi quattro.

Bencede @ansolak @kimi-emd hocam hep konuştuğumuz gibi.

Bir sonraki istasyon kesinlikle 3, 4 serisi ya da bir quattro olmalı.

Ancak quattro sonrası ben bıyıklı ve angel eye'lı canavardan biraz soğudum, benim için yol tutuş yüksek hızda güven ilk öncelik.

@burak_ hocamı ayrı tuyuorum o tam bir fanatik R'cı. 80 yaşına da gelse Golf Dede olarak R da roll yapar. ;)

Golften sonra ya

bmw 3

yada

Audi quattro.
Hocam  audi quatro insanı yoldan çıkarır desemde  inanmayın yere 4 koldan yapışan bu güzelliğe hayran kalmamak imkansız quatro bmw almaktan caydırır vallahi 

Hocam  audi quatro insanı yoldan çıkarır desemde  inanmayın yere 4 koldan yapışan bu güzelliğe hayran kalmamak imkansız quatro bmw almaktan caydırır vallahi 
caydırdı canlı örneği benim. :)

3 çöp dermişim ;)

@jajajaevet hocam 3 serisi farklı bi tutku bavyera otomobil fabrikasının kemik arabası çöp denmeyi dediğin gibi hak etmiyor ama quatro mu 3 mü alıyım dersen çok quatro çok kafa ağrıtır sabahlar olmaz 

@jajajaevet hocam 3 serisi farklı bi tutku bavyera otomobil fabrikasının kemik arabası çöp denmeyi dediğin gibi hak etmiyor ama quatro mu 3 mü alıyım dersen çok quatro çok kafa ağrıtır sabahlar olmaz 
Test lazim hele bi goprolar ve alternatifleri gelsinde.

Cok guzel bir muhabbet donmus :)  Oncelikle Golf ume doya doya uzun yillar binmek istiyorum, sonrasinda benim de hedefim premium sinif olan Mercedes/BMW/AUDI olacaktir heralde, imkanlar el verdikce tabi  :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sn.@jajaja hocamın dediğine harfiyen katılıyorum.Saygıdeğer hocalarımın tavsiyesi üzerine sipariş listemi Beyazdan Tungsten gri ye Madrid ten Urbana dönüştürdüm 125 den ACT ye geçtim.Kısaca her ayrıntı hocalarımın önerisine göre düşünüldü. -"GolfTutkusu.com unutulacak gibi degil hocam, bu forumdaki sicaklik cok baska gercekten. Sadece bu forum dahi insana Golf aldirabilir.-" Birçok forumda bulundum ama gerçekten beni etkilemeyi başaran Golftutkusu.com oldu.Umarım bu ortam bozulmadan devam eder Şimdi Audi Mercedes BMW yerine Golfü tüm ayrıntılarıyla düşünüyorsam gerisini siz getirin Teşekkürler saygılarımla
GolfTutkusu benim manual i DSG ye cevirtti, ayrica ACC ekletti hocam :)  

Geri
Üst Alt