Sonunda Golf'umun siparisini verdim

GolfTutkusu benim manual i DSG ye cevirtti, ayrica ACC ekletti hocam :)  

Hocam herşey tecrübe ile sabit burada.

Foruma üye olmadan alınan bir araç ile foruma üye olup aktif takip edip araştırarak alınan araçlar arasında çok fark var.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hocam herşey tecrübe ile sabit burada.

Foruma üye olmadan alınan bir araç ile foruma üye olup aktif takip edip araştırarak alınan araçlar arasında çok fark var.
Kesinlikle.Mesela ben burayı keşfetmeden bir araç oluştursaydım,sonrasında çok hayıflanırdım.Şurası bir gerçek ki buradaki golf hakkındaki gerçek bilgi,yardımlaşma satış temsilcileri dahil kimsede yok :000074-medium:

GolfTutkusu benim manual i DSG ye cevirtti, ayrica ACC ekletti hocam [emoji4] 
Ben araci aldiktan sonra foruma uye olmustum. Cok sukur pismanligim yok ama bu guzel insanlarla once tanismak daha hos olurdu.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@ansolak hocam sen arabaci adamsin :) sozum senden haric

mobil cihazdan tapatalk ile gonderildi..yazim yanlisi icin kusura bakmayin. One Life Thug Life ;)

Arkadaslar merhaba, bugun bayi ile gorustugumde aracin uretim tarihinin 21 Temmuz olarak planlandiginin ve bundan yaklasik 3 hafta sonrada kendilerinde olacagini belirttiler. 16 Mayis ta verilen siparisin 2 ay sonra uretilmesi cok uzun degil mi? VW Wolsburg fabrikasinda bildigim kadari ile yaklasik gunde 4000 adet golf uretiliyor, 2 ay sonrasi cok gec geldi bana. Sizlerin bilgilerini almak istedim, cok tesekkurler.

Arkadaslar merhaba, bugun bayi ile gorustugumde aracin uretim tarihinin 21 Temmuz olarak planlandiginin ve bundan yaklasik 3 hafta sonrada kendilerinde olacagini belirttiler. 16 Mayis ta verilen siparisin 2 ay sonra uretilmesi cok uzun degil mi? VW Wolsburg fabrikasinda bildigim kadari ile yaklasik gunde 4000 adet golf uretiliyor, 2 ay sonrasi cok gec geldi bana. Sizlerin bilgilerini almak istedim, cok tesekkurler.
O banttan cikan arac sayisi.

1 günde arac uretilmiyor hocam.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt