Sonunda Golf'umun siparisini verdim

FurcHT

Üye
İsim
Gürkan
Merhaba golf tutkunlari,

Sonunda Golf umun siparisini Izmit Ark Oto dan verdim. Aracin yaklasik 3 ay icerisinde gelecegini, ozel siparis oldugu icin 5,000TL kapora gerektigini belirttiler. Benim canimi skan ise, arac geldigi zaman ki kosullar ile pazarlik yapilacak olmasi. Dost Drive indirimi olmamasi durumunda, indirim alamayacagim. Sizlere de baska bayiler bu sekilde belirtti mi? Aracim asagidaki sekilde olacak, ins. hayirli olur. Herkese guzel gunler dilerim.

1.4 TSI 125hp *DSG Highline

1. Tungsten Gri
  2. 17" Madrid aluminyum alasimli jantlar
  3. DYNAUDIO Excite ses sistemi , 8 hoparlör, 400 W ses çıkışı
  4. 3.5J x 18 Yer tasarrufu sağlayan stepne (18" jant için)
  5. Bi-Xenon Plus farlar ve LED gündüz sürüş farları
  6. Panoramik açılır cam tavan
  7. 14 yöne manuel ayarlanabilen ergoActive spor sürücü koltuğu
  8. "Keyless Entry" anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi Güvenli Kilitlemesiz
  9. Geri görüş kamerası "Rear Assist"
  10. Adaptif hız sabitleyici ve Şehir içi acil fren desteği "Front Assist"

*Manual siparis DSG olarak revize edildi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Güle güle kullanın, kazasız belasız.. Donanımlarınız çok güzel, DSG de olsaymış keşke diyorum sadece :)   Size de söylendiği gibi araç bayiye gelmeden indirimler konuşulmuyor Doğuş ta.

@Volkan Cok tesekkur ederim iyi dilekleriniz icin :)  DSG yerine hakkimi donanimdan kullanmak istedim.

Hocam hayırlı olsun, tez zamanda kavuşursunuz aracınıza.

Dynaudio merak edilen opsiyon.

17 Madrid janta neden 18 yer tasarruflu stepne veriliyor.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@FurcHT hayırlı olsun, seçimleriniz de çok güzel olmuş bence :'( Aracınızla ilk buluştuğunuzda bütün kafanızı kurcalayan (zam vs..) şeyleri bi anda unutacağınızdan eminim :)

@burak_ Dynaudio ses sistemi bagajda stepne bölümüne konumlandırıldığı için 18" yer tasarruflu stepne ile alınması zorunlu.

@FurcHT hayırlı olsun hocam. Kapora için canınızı sıkmayın istediğiniz an geri alabilirsiniz. Araç gayet güzel. ;)

@FurcHT

Hayirli olsun guzel bir arac olmus.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba golf tutkunlari,

Sonunda Golf umun siparisini Izmit Ark Oto dan verdim. Aracin yaklasik 3 ay icerisinde gelecegini, ozel siparis oldugu icin 5,000TL kapora gerektigini belirttiler. Benim canimi skan ise, arac geldigi zaman ki kosullar ile pazarlik yapilacak olmasi. Dost Drive indirimi olmamasi durumunda, indirim alamayacagim. Sizlere de baska bayiler bu sekilde belirtti mi? Aracim asagidaki sekilde olacak, ins. hayirli olur. Herkese guzel gunler dilerim.

1.4 TSI 125hp Manual Higline

1. Tungsten Gri
  2. 17" Madrid aluminyum alasimli jantlar
  3. DYNAUDIO Excite ses sistemi , 8 hoparlör, 400 W ses çıkışı
  4. 3.5J x 18 Yer tasarrufu sağlayan stepne (18" jant için)
  5. Bi-Xenon Plus farlar ve LED gündüz sürüş farları
  6. Panoramik açılır cam tavan
  7. 14 yöne manuel ayarlanabilen ergoActive spor sürücü koltuğu
  8. "Keyless Entry" anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi Güvenli Kilitlemesiz
  9. Geri görüş kamerası "Rear Assist"
Aracin bu sekil fiyati 89,802.05 TL. Dost Drive ve bayii indirimi ile beraber 85,000TL fakat belirttigim gibi arac geldigi zamanki kosullara gore tekrar pazarlik yapilacak :/
Değerli Hocam 

Hayırlı olsun. 

General ve Altur'dan da fiyat alır mısınız?

DSG ya da donanımlı bir araç arasında seçmek zorunda kalsam sanırım DSG yine seçerdim. 

Elbette kullanım sıklığının ve daimi güzergahın da önemi vardır bu kararı almada.

Dynaudio sahibi sanırım siz ilk olacaksınız. 

Yer tasarruflu stepne seçeneklerinde sadece 18 değil 17 inch için de seçenek vardır ve sizinkisi de 17 inch olacaktır 

Hayırlı olsun tekrardan 

Herkese iyi dilekleri icin cok tesekkur ederim, ins hayirli olur. Kavusacagim gunu iple cekiyorum :)  

Hayırlı olsun. DSG? :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

@calik Cok tesekkurler, butceyi zorlamamak adina Manual aldim :)  

@FurcHT hocam hayırlı olsun..Dilerim hayırlısıyla tez zamanda aracına kavuşursun...Bu arada opsiyon kadar kapora olayı yeni çıktı galiba.St telefonda konuşurken opsiyon kadar kapora alıyoruz demişlerdi Benim bildiğim 1000 tl yatırıyordun şaşırdım 

Geri
Üst Alt