Sonunda Golf'umun siparisini verdim

@umut81 Tesekkur ederim :) . Sormayin, ben de bundan onceki aracimi 1000TL kapora ile almistim, simdi ozel siparis oldugu icin 5000TL dediler 

@FurcHT Gürkan Hocam, siparişiniz hayırlı olsun, Allah sabırlar versin 3 ay bekleyiş için. Renk de güzel, opsiyonlar da.

İndirim oranı da %5,34 çok iyi sayılır, fiyat artışı olsa da bu indirim oranını değiştirmezler herhalde.

Benim tahminim %3'lük indirimin adı değişir kendi değişmez. En azından bu oran da kendini korur.

ST'nize "model yılı olarak 2017 mi olacak" diye sordunuz mu? Dönem olarak kritik bir tarih, aracınız 2017 model yılı olursa daha bi iyi olur sanki. Zam riski nedeniyle ısrarcı olmasanız da bir öğrenin derim. Tekrar hayırlısı olsun.

Saygılar...

@FurcHT aracınızın siparişini vermişsiniz şimdiden hayırlı olsun.
Şimdiden keyifli sürüşler. Aracı teslim alırken incelemeyi es geçip bayiden çıkmayın derim :).

@ADANALI Çok teşekkürler Hasan Bey, 2016 model diye konuştuk. İnş dediğiniz gibi indirimlerden olmayız.

Gerçekten vakit kaldıysa dgs yı düşünün

Sent from my iPhone using Tapatalk

@Beşiktaş1903 DSG ye 10bin tl istemeleri ve kronik sorunları sebebiyle yanaşmak istemedim açıkcası Mustafa Bey.

@FurcHT hocam öyle düsünmeyin. Forumun neredeyse yarısı dsg kullanıcısı. Yine olsa yine alırım diyor hepsi :)

"DSG ye 10bin tl istemeleri ve kronik sorunları sebebiyle yanaşmak istemedim açıkcası"
Sn @FurcHT hocam dsg yi kullanan bir daha vazgeçemiyor.Evet sorun çıkarmıyor mu çıkarıyor şans işi ama şu kadarını söyleyeyim 10 dk aracımı kullanıp (polo dsg) ön yargılarından vazgecip dsg yi seçen arkadaşlarım var.Tekrardan hayırlı olsun saygılarımla

Hayırlı olsun :)

DSG için söyleyebileceğim tek şey, büyük şehirlerden birinde yaşıyorsanız bence ekletin. Otomatik vites istanbul trafiğinde bir nimet. Hani hiç bir donanım o kadar rahatlık sağlamıyor trafiğin ortasında kalınca. 

Trafiği olmayan bir yerde yaşıyorsanız gerek yok tabi o paraya donanım alınır sizin de dediğiniz gibi.

Çok kararsız bırakıyorsunuz DSG konusunda :)  Yalnız daha 1. haftasında kavrama sorunu alan mı dersiniz, servisten çıkamayan mı dersiniz, 10bin TL fark verip bunlarla hiç uğraşmak istemiyorum. Bunun yanında DSG korkusundan insanlar extra garanti uzatımı yaptırmak zorunda kalıyor.

Çok kararsız bırakıyorsunuz DSG konusunda :)  Yalnız daha 1. haftasında kavrama sorunu alan mı dersiniz, servisten çıkamayan mı dersiniz, 10bin TL fark verip bunlarla hiç uğraşmak istemiyorum. Bunun yanında DSG korkusundan insanlar extra garanti uzatımı yaptırmak zorunda kalıyor.
Bunların yanında çok daha çoğunlukta olan sorunsuz binlerce km yapanda var ama. Garanti uzatmaya gerek yok bence. Servis dışında bakım vs yaptırmadığınız sürece iyi niyet garantisi adı altında hallediyorlar herşeyi zaten. Bence imkan vars DSG zevkinden mahrum kalmayın. ;)

@fcsrn Eren Hocam iyi akşamlar. Ne kadar zamandır DSG kullanıyorsunuz? Herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı? İnanın DSG den uzak durmamın sebebi arızaları. Çok kararsız kaldım bu konuda. 10 Bin TL fark verip arıza verecek mi acaba diye düşünmek çok sıkıcı bir durum.

@fcsrn Eren Hocam iyi akşamlar. Ne kadar zamandır DSG kullanıyorsunuz? Herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı? İnanın DSG den uzak durmamın sebebi arızaları. Çok kararsız kaldım bu konuda. 10 Bin TL fark verip arıza verecek mi acaba diye düşünmek çok sıkıcı bir durum.
Hocam 2 seneyi geçti, dolayısıyla garanti de bitti. Ama kafam rahat. Sorun çıkarsa da ücretsiz-hadi en fazla işçilik ücretiyle- hallediyorlar zaten. Garanti varken o ücreti de almıyorlar. 

Sıkışık trafikte ısınma sorunu görenler okuyorum başka yerlerde. Ama henüz öyle bir sorunla karşılaşmadım. İstanbul trafiğine de girdim İstanbulu aratmayan Amasya trafiğinde de herhangi bir arıza vs vermedi. 

Düzgün kullanıldığı taktirde vereceğini de sanmam. Otomatik-manuel her şanzımanın kaderi olduğu gibi zamanı gelince kavrama değişimi istiyor sadece. 

Fabrikasyon hatalı olanlar olabilşyor çok nadir, ama onlarda sorunsuz bi şekilde hallediliyor zaten.

Sözün kısası, başkasının "bir arkadaşım" diye başlayan yazılarına bakıpta kendinizi bu zevkten mahrup etmeyin bence. ;)

Geri
Üst Alt