Sonunda Golf'umun siparisini verdim

Aracınız hayırlı olsun gerçekten güzel opsiyonlar. Güzel günlerde kullanırsınız umarım. 

@FurcHT Gürkan Hocam, siparişiniz hayırlı olsun, Allah sabırlar versin 3 ay bekleyiş için. Renk de güzel, opsiyonlar da.

İndirim oranı da %5,34 çok iyi sayılır, fiyat artışı olsa da bu indirim oranını değiştirmezler herhalde.

Benim tahminim %3'lük indirimin adı değişir kendi değişmez. En azından bu oran da kendini korur.

ST'nize "model yılı olarak 2017 mi olacak" diye sordunuz mu? Dönem olarak kritik bir tarih, aracınız 2017 model yılı olursa daha bi iyi olur sanki. Zam riski nedeniyle ısrarcı olmasanız da bir öğrenin derim. Tekrar hayırlısı olsun.

Saygılar...

Not: Gürkan Hocam bu yazıyı Size yazmıştım daha önce ama nedense yayınlanmamış. Size mesaj yazayım derken çıktı karşıma ve gitmediğini farkettim, silmek yerine göndermek istem.

@HaK Hasan Hocam merhabalar, aracin siparis bilgilerini az once mail attilar. Model Yilinda 2017 diye belirtmisler. Arac 2017 model mi bu sekil ? 

Ekli dosyayı görüntüle 4140
Gürkan Hocam, 2017 şasi tarihli olması çok iyi olmuş. Tüm dünyada her yılın 2. döneminde üretilen araçlar bir yıl sonraki model olarak anılırlar. Aracınız demek ki Temmuz ayı içinde üretilecek ve aslında2017 model olacak. Türkiye'de değişen kanun uyarınca 2012 yılından itibarenmodel değişimi yılın son gününe taşınmıştır. Türkiye'de 31.12.2012 tarihinde satılan araç, bize verilen ruhsatta 2012 model görünürken, Almanya'da 2013 modeldir. 

Araç sahipleri için en kötü tarafı; İndirimlerin, promosyonların en fazla olduğu Aralık ayında araç aldığınızda 1 Ocakta aracınızın modeli 1 yıl eskimiş oluyor :(  

Araç sahipleri için en iyi tarafı, ödediniz MTV'deki vergi diliminiz 3 yıl değil,  2 yıl sonra bir alt dilime düşüyor. :)  

Tekrar hayırlısı olsun aracınız.

Saygılar...

@HaK Çok sağolun Hasan Hocam :)  tek endişem DSG sorun çıkarmaz inş. Umarım hayırlı olur.

@HaK Çok sağolun Hasan Hocam :)  tek endişem DSG sorun çıkarmaz inş. Umarım hayırlı olur.
İçiniz rahat olsun hocam. DSG kullanırken dikkat edilecek bir kaç husus var, bunlara dikkat edilmesi ve alışkanlık edinilmesi halinde uzun süre sıkıntı çıkarmaz. Forumun konuları içinde bu hususları bulup bilgi edinebilirsiniz.

Ayrıca VW ve Doğuş bu konu üzerinde çok hassas ve sürekli gelişim içindeler. Özellikle 2012-13 yıllarından bu yana iyileşme yönünde çok yol katedildi. Olası bir sıkıntı durumunda da iyi niyet kapsamında maliyetsiz ya da düşük maliyetli çözümler yaratılmaktadır.

Saygılar...

Araca bu sabah ACC donanimini da eklettim son dk de, beklemesi kaldi artik :)  Umarim geldiginde guzel bir indirimde koparabilirim.

Araca bu sabah ACC donanimini da eklettim son dk de, beklemesi kaldi artik :)  Umarim geldiginde guzel bir indirimde koparabilirim.
hayırlısı olsun hocam :)  kendi özel aracınızı beklemek zevklidir 

@FurcHT hocam ısrarla 18" durban öneriyorum size. Bakın bu işin geri dönüşü yok :)

Yakın zamanda bu pişmanlığı yaşadım, sizinde yaşamanızı istemem. Bizim Tungsten Gri'lerde Durban efsane bir görüntü sunuyor. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Araca bu sabah ACC donanimini da eklettim son dk de, beklemesi kaldi artik [emoji4] Umarim geldiginde guzel bir indirimde koparabilirim.
Acc yi kullandikca iyiki almisim diyeceksiniz. Tekrar gule gule kullanin heyecanli gunler sizi bekliyor.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@jajaja GolfTutkusu.com unutulacak gibi degil hocam, bu forumdaki sicaklik cok baska gercekten. Sadece bu forum dahi insana Golf aldirabilir.

@jajaja GolfTutkusu.com unutulacak gibi degil hocam, bu forumdaki sicaklik cok baska gercekten. Sadece bu forum dahi insana Golf aldirabilir.
Bana ACT aldırdılar hocam :)

Vesile olan herkesin yüreğine sağlık diyelim. O kadar çok ilgilendiler ki çaresiz kaldığım anlarda.  :('

@FurcHT hocam ısrarla 18" durban öneriyorum size. Bakın bu işin geri dönüşü yok :)

Yakın zamanda bu pişmanlığı yaşadım, sizinde yaşamanızı istemem. Bizim Tungsten Gri'lerde Durban efsane bir görüntü sunuyor. 
Sn.@jajaja hocamın dediğine harfiyen katılıyorum.Saygıdeğer hocalarımın tavsiyesi üzerine sipariş listemi Beyazdan Tungsten gri ye Madrid ten Urbana dönüştürdüm 125 den ACT ye geçtim.Kısaca her ayrıntı hocalarımın önerisine göre düşünüldü. -"GolfTutkusu.com unutulacak gibi degil hocam, bu forumdaki sicaklik cok baska gercekten. Sadece bu forum dahi insana Golf aldirabilir.-" Birçok forumda bulundum ama gerçekten beni etkilemeyi başaran Golftutkusu.com oldu.Umarım bu ortam bozulmadan devam eder Şimdi Audi Mercedes BMW yerine Golfü tüm ayrıntılarıyla düşünüyorsam gerisini siz getirin Teşekkürler saygılarımla

Geri
Üst Alt