Golf'ten sonra ne alınır?

BMW 1.18i M Sport kayıt sırasında girdim. Temmuz teslim aracımı bekliyorum. Şu an 2022 Golf life aracım var. Dolar euro artsa bile aradaki makas yaklaşık aynı kalacağından zamları dert etmiyorum. BMW 1 serisinde her donanım opsiyonu mevcut. Distributor eklemiyor. Ben bmw'nin 1 serisinde bile gerekli kaliteyi özeni gösterdiğini düşünüyorum araçlarına. Ek olarak şu an BMW sıfır araç alımında ek masraflar çıkarmayan tek marka gibi. Bu sebeple bu markaya geçmeyi anlamlı buldum. Golf evet güzel bir araç çoğu araca fark atar ama beni şaşırtmayan yönleri yok değil. Daha sıfır araçta frende disklerden ses gelmesi, araç multimedya yazılımının yeni mezun olacak stajyere yazdırılmış hissi ve yavaşlığı.. 1 serisinde en azından bu tarz temel sorunların olmayacağını düşünüyorum. Yakıt olarak ise zaten sakin kullanan biriyim. varsın 1, 1.5 lt fazla yaksın. Zaten yılda 15 bini geçmeyen biriyim en aktif kullanımda.
BMW 1 benzinli için TSI motordan 1-1,5 lt. fazla yakmasını beklemek hayal olur, 1 serisi benzinli tsi motordan rahat 2-2,5 lt. fazla yakacaktır,

Herşeye rağmen 1 serisi tasarım olarak gayet güzel bir araç. Hayırlı olsun.

BMW 1 benzinli için TSI motordan 1-1,5 lt. fazla yakmasını beklemek hayal olur, 1 serisi benzinli tsi motordan rahat 2-2,5 lt. fazla yakacaktır,

Herşeye rağmen 1 serisi tasarım olarak gayet güzel bir araç. Hayırlı olsun.
Bmw1,2,3,4 benzinli
Volvo xc40
Honda civic 1.5 182 hp

Bunlar insanların gözü kapalı aldığı
Ama yakıt tüketimine gözü kapalı bakmaya devam ettigi araçlardır.

Yakıt anlamında Gözünü açan illa benzinli araç alıcam diyorsa

Tsi /etsi almalı

BMW 1.18i M Sport kayıt sırasında girdim. Temmuz teslim aracımı bekliyorum. Şu an 2022 Golf life aracım var. Dolar euro artsa bile aradaki makas yaklaşık aynı kalacağından zamları dert etmiyorum. BMW 1 serisinde her donanım opsiyonu mevcut. Distributor eklemiyor. Ben bmw'nin 1 serisinde bile gerekli kaliteyi özeni gösterdiğini düşünüyorum araçlarına. Ek olarak şu an BMW sıfır araç alımında ek masraflar çıkarmayan tek marka gibi. Bu sebeple bu markaya geçmeyi anlamlı buldum. Golf evet güzel bir araç çoğu araca fark atar ama beni şaşırtmayan yönleri yok değil. Daha sıfır araçta frende disklerden ses gelmesi, araç multimedya yazılımının yeni mezun olacak stajyere yazdırılmış hissi ve yavaşlığı.. 1 serisinde en azından bu tarz temel sorunların olmayacağını düşünüyorum. Yakıt olarak ise zaten sakin kullanan biriyim. varsın 1, 1.5 lt fazla yaksın. Zaten yılda 15 bini geçmeyen biriyim en aktif kullanımda.
geçenlerde bodruma iş için gitmiştim şirket kiralık olarak toyota istemişti ama adamların elinde olmayınca BMW 1.18i yı bana verdiler..1.5 benzinliydi araç..konfor olarak göreceli birşey diyemem ama yakıt ve gaz tepkimesi bana kötü gelmişti.. gaza basıyorum araba geç tepki veriyor..acayip şaşırmıştım...yakıtıda bodrumdaki trafiği bilirsin 10-11lt yakmıştı..bizdeki tsi 1.2 6 lt bilemedin 7lt yakıyor..bunun 1,5lt fazlası yakması bana biraz zor gibi geldi..

geçenlerde bodruma iş için gitmiştim şirket kiralık olarak toyota istemişti ama adamların elinde olmayınca BMW 1.18i yı bana verdiler..1.5 benzinliydi araç..konfor olarak göreceli birşey diyemem ama yakıt ve gaz tepkimesi bana kötü gelmişti.. gaza basıyorum araba geç tepki veriyor..acayip şaşırmıştım...yakıtıda bodrumdaki trafiği bilirsin 10-11lt yakmıştı..bizdeki tsi 1.2 6 lt bilemedin 7lt yakıyor..bunun 1,5lt fazlası yakması bana biraz zor gibi geldi..
Fikirlerimi fena halde değiştiriyorsunuz. Acaba sıramı değiştirip oluyorsa ix1'e mi kaydırsam? Nasıl olsa bu araç 2024 teslim gözüküyor. Golf'ümden memnunum. Bu aradaki sürede de birikim yaparım bu araç için. Şu an bunu düşünmeye başlamadım değil

Açıkçası XC40 aklımı çelmeye başladı :) ama 2024 Tiguan'ı görmek istiyorum.

ne yaptın dostum aldınmı aracı..valla almadıysan ve bana uyduysan fiyat olarak zarar ugramıs olabilirsin umarım hatalı bilgi vermemişimdir..

Xc40 a binen sehirici 10,5 litre gezer

Tsi dan sonra depresyona girer.
Uzun bir süredir sadece hafta sonları ya da tatile giderken araç kullandığım için tüketime çok takılmıyorum üstat. Kronik sorun vs. olmadıktan sonra Golf ten geçmek mantıklı mı onu sorguluyorum. Aslında AWD bir araç istiyorum, seçenekler arasında da en mantıklısı XC40 gibi duruyor.

Bir süre düşündüm bu konuyu, tek başıma yaşadığım için hatchback istiyorum, a200 aklımı çeldi biraz sonra aynı özellikler için milyonluk fark gereksiz geldi, daha düşük fark ile ne alınabilir diye bakınırken motosiklet ehliyetine yazılmaya karar verdim. Biraz daha verip üstüne başka araç almaktansa o fark ile motor almayı düşünüyorum 😅

Uzun bir süredir sadece hafta sonları ya da tatile giderken araç kullandığım için tüketime çok takılmıyorum üstat. Kronik sorun vs. olmadıktan sonra Golf ten geçmek mantıklı mı onu sorguluyorum. Aslında AWD bir araç istiyorum, seçenekler arasında da en mantıklısı XC40 gibi duruyor.

Golfün yanına + Şirket aracı varsa ??

Tabiki yakıt kriteri geri plana düser

Bir aracı 7/24 mecbur ev iş cocuk kreş alısveriş yürütmek zorunda olmakla olmamak arasında 2 dünya fark var.

1.5 Xc40
1.5Bmw 3.20
1.5 Bmw 1,18
1.5 C200
2.0 tfsi audilerde buna dahil

Bunlar aracı aldım yakıtını unuttum kategoride araçlar ..hadi unuttum degilde hicbir ortamda konusunun açılmasına gerek duymamak gibi vb.vb.vb

Zaten bunların arasında araç gecisi yapan bir kitle var aslında

Yani "aşıları" var bu kategorideki aracları kullananların

F30 bmw kullanan adam xc40 a gectiginde enfeksiyon tepkisi vermiyor araç sahibinin ekonomisi

Zaten 10-11 litreye alışık

Tsi dan yukardaki araçlara gecen yakıtta afallar / sersemler

Geri
Üst Alt