5 inç yeni Mib 2 MirrorLink ünite taktırdım. Tecrübelerim...

Montajdan sonraki ekran ve kameranin tampondaki goruntusunu paylasirsaniz sevinirim :)

@fcsrn Eren kardeşim, alttaki linkte bulunan videoya bakarak montajı yapmıştım, sana da yardımcı olur. Ben önce klima panelini söktüm. Altından rahatça tutuluyor. Daha sonra videodaki gibi dörtlü butonunu çıkardım. 

Yeni alacak arkadaşlar cihazdan memnun kalacaksınız .

Bu üründen bende taktım aracıma ama Bluetooth ile arama gelince rehberim de olan bazı kişilerin ismi görünüyor bazılarının ki görünmüyor birde hızlı aramaya kayıt ettiğim kişiler her defasında sıfırlanıyor kullanan arkadaşlar bu sorun ile karşılaştılar mı ? veya Nasıl bir çözüm önerirsiniz

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
Sizin sorununuzun nedeni bazı numaraların başında +9 olmaması. Çünkü gelen aramalar +9 uluslararası koduyla geliyor ve sizdeki numaralarda bu kod olmadığı için cihaz aynı numara olduğunu algılayamıyor. Rehberinizdeki numaraların başına +9 ekleyin telefonu cihazdan silip tekrar deneyin. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@aaron Çok teşekkürler Hocam. Cihaz gelmeden iyice izleyim. [emoji4]
Hocam takan şaçları dökmüş hayırlı olsun cihaz uzun bir tanıtım videosu beklerim sizden :) hiç gereği yok bayağı bir bilen lazım :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sizin sorununuzun nedeni bazı numaraların başında +9 olmaması. Çünkü gelen aramalar +9 uluslararası koduyla geliyor ve sizdeki numaralarda bu kod olmadığı için cihaz aynı numara olduğunu algılayamıyor. Rehberinizdeki numaraların başına +9 ekleyin telefonu cihazdan silip tekrar deneyin. 
Rehber olayını hallettim , kullandığım başka bir uygulama üzerinden rehbere kayıt ettiğim kişilerin numaraları görünmüyormuş. Ama hala hızlı aramaya atadığım kişiler her arabaya binişimde sıfırlanıyor

Serius Est Quam Cogitas

Kamera montajını bitirdim musait bi zamanda video çekecem fakat araya kapasitörlü devre yapmam gerekiyor araba çalışıyorken parazitli gösteriyor görüntüyü. Bu yüzden biraz daha işim var:/

Rehber olayını hallettim , kullandığım başka bir uygulama üzerinden rehbere kayıt ettiğim kişilerin numaraları görünmüyormuş. Ama hala hızlı aramaya atadığım kişiler her arabaya binişimde sıfırlanıyor

Serius Est Quam Cogitas
Hocam tüm rehberleri ve kullanıcılari silin. Tekrar telefonunuzu tanıtın. Sonra biryerde kaydetme vardı. 

Arka bagaj kapağında camın ustunde stopların pin soketleri mevcut ordan geri vitesin mavi-siyah kablodan artı ucu aldım harhangi bir kahverengi kablodan da eksiyi aldım.

@skysoblue85

Benim kargolanmasinin 3. Gunu Turkiyeye giris yapmis,bakalim cuma olmadan gelir herhalde :)

@fcsrn 12 -13 dolar civarı olması lazım

Bugun parazit olayını role ile çözdük oto elktrik tesisatcisina götürdüm 20 tl bağladı role yi şuan parazitsiz çalışıyor. Kameranın yeri iki plaka aydınlatmanın ortasına dayson ile yapıştırdım ve tabi tamponu da deldik fena değil gövde rengi kamera olduğu için çok sırıtmıyor fotolarını çekmedim video da çekip koyacam birkaç güne.

Geri
Üst Alt