5 inç yeni Mib 2 MirrorLink ünite taktırdım. Tecrübelerim...

Arka bagaj kapağında camın ustunde stopların pin soketleri mevcut ordan geri vitesin mavi-siyah kablodan artı ucu aldım harhangi bir kahverengi kablodan da eksiyi aldım.

@skysoblue85
Hocam resimli anlatım alabilir miyiz rica etsek? Bende yapacağım kamera montajını da ay başından sonra inşallah. Yol gösterici olur. :)

Bi kaç güne yaparım hocam en azından sokulcek parçaları gösterim çünkü topladım arabayı şuan.

@fcsrn

Ben arka tampondaki goruntusunj merak ettim sadece uzaktan nasil :)

Merhaba Arkadaşlar,

Konu çok uzun bu nedenle bir kaç soru sormak isterim.

Öncelikle bu işlemi yapmak garantiyi etkiler mi?

Sistemi komple Türkçe yapabiliyor muyuz.

Think blue ekrana geliyor ve çalışıyor mu.

Kontağı kapatınca ışıkların gelip gitmesi bir sorun mu.

Ne gibi özellikler çalışmıyor veya ekrana gelmiyor.

Alibaba'da 100 dolara geliyor (300TL) uygun mu yoksa daha ucuz alınabilecek bir yer var mı.

teşekkürler,
Garantiyi direkt etkilemez, elektronik aksamda bir sorun olursa bunu bahane edip garantiye sokmazlar. 

Şuan için Türkçe yok malesef. 

Bilgim yok, kullananlar cevaplayacaktır. 

Bence değil, gelip gitsin bir şey olmaz, gelip te gitmezse o zaman sorun. :)

Bu konuda da net bilgim yok. 

Ben @mehmetmert Hocamızın bir önce ki sayfa da paylaştığı linkten 40 dolar cihaz + 36 dolar kargo olarak aldım, ancak şuan o satıcı Türkiye'ye gönderimi kaldırmış görünüyor. Aliexpress'e bakın, uyguna bulursunuz mutlaka. 

@fcsrnAnladım. Teşekkür ederim. Bakalım diğer arkadaşlar ne diyecek. 

Alması sıkıntı değilde garanti sıkıntı. Anlarlarsa kesin garanti dışı bırakırlar. Park sensörüne bile izin vermediler. :))
Park sensörünü bayi kendi de takıyor ama dışarı da 50-100TL olan sensör onlarda 275TL, 125TL de işçilik koyuyorlar 400TL ye takıyorlar. :)

Kamera çalışması ile ilgili kısa bi video çektim,

@fcsrnAnladım. Teşekkür ederim. Bakalım diğer arkadaşlar ne diyecek. 

Alması sıkıntı değilde garanti sıkıntı. Anlarlarsa kesin garanti dışı bırakırlar. Park sensörüne bile izin vermediler. :))
Hocam benim aracın herşeyi dışardan :) servise elletmedim. Garantide ses etmediler. Ancak teyp bozulursa yapmazlar. Park sensorum de çinden gelme ve dışarıda montaj ;) jantlar değiştikten sonra garantiden burçlar yağlandi. Garantide çıkarmak kolay değil. Ekmek kapısı onlar için :)

Geri
Üst Alt