5 inç yeni Mib 2 MirrorLink ünite taktırdım. Tecrübelerim...

Buyuk ekrani ciksada alsam,ben buyugunun cikmasini bekliyorum :)

Onboard navigasyonu yıllardır çok görüyorlar bize dandik hyundai modellerinde standart oysa vw de okadar abartı varki aktivasyon şu bu araba parası istiyor 4.5 g nin nimetlerinden faydalanmak isterdim android alt tabanıyla tv film harita whatsapp, e-mail ,hava durumu vs... Herkezin elinde kulağında telefon araba kullanırken halbuki sesle mesaj yazmak program açmak kapamak mümkün ahmeti ara mehmeti ara mümkün gerçekten kızıyorum ha beceremiyorsan ipad baglantısı boşluğu bırak Oray'a en kral ipadi koyalım demi :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

yapmışlar :) ama tam hayal ettiğim bu değil di Sent from my iPhone using Tapatalk

Hocam benimde Bluetooth'lu, navigasyonun cok fazla eksikliğini hissetmiyorum açıkcası. Haftasonu kaş a gittik oteli daha rahat bulayım diye telefonun haritasına yazıp ordan ulaştım. Telefon içinde soyle bir yer ayarladım baya guzel oldu :)

image.jpeg

Hocam benimde Bluetooth'lu, navigasyonun cok fazla eksikliğini hissetmiyorum açıkcası. Haftasonu kaş a gittik oteli daha rahat bulayım diye telefonun haritasına yazıp ordan ulaştım. Telefon içinde soyle bir yer ayarladım baya guzel oldu [emoji4]/monthly_2016_07/image.thumb.jpeg.c2a140f665eb936fbbac9ad0507f596c.jpeg
İlk gördüğümde bu da ne dedim :) )

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hepiniz aldigi adam 80$dan bir gram assagi inmem dedi bana 80$ is my last price last price ustune 35$da kargo vardi 115$ bende sinir oldum ondan almadim.Ondan sadece 13$a 2pin radioyu tek pine indiren kablo aldim.Onunda fiyatini ucurmus bayagida 6$dan 13$ a yapicak birsey yok.

40$ urun 36$da kargo(ems) ile assagidaki linktekini aldim.Umarim sorun cikmaz gorecegiz :)

Look what I found on AliExpress

http://s.aliexpress.com/v2u6ryYv

@mehmetmert Bende bu adresten @yusuf Abi aracılığı ile almış bulunmaktayım. Bu alışverişte biraz yüksekten uçuyorum ama yere sağlam inerim inşallah. 

Şimdi bir sorum var. Cihazın montajını kendim yapacağım. Konsolda ki piano black kısımların nasıl söküldüğünü bilen var mı?

Benim 2 pinden1 pine cevrilen yola ciktida teybi hala kargoya vermedi mesajada cevap vermedi.Lakin saticinin puani ve satislari bayagi saglam tatil gibi birsey olabilir belki neyse dert degil o :)

piano black kaplamalar soyle cikiyor,vitesin ordaki gozu actim ben.Alt kisimdan piano black gogsu cekince cikiyor zaten hemen :)

@fcsrn aşağıdan başlayarak yukarı doğru sökmeye başla bi de dörtlü leri de sökmeyi unutma en başta ve işe başlamadan önce youtubeden birkaç video izle youtube de mevcutt.

Kamera montajini yapabilen var mı kodlamayı yapamadım byte 19 daki 04 14 yapamadım ondan herhalde ekran da çıkmıyor görüntü

codu degistiremezsin lcode 2 ile degistirebilirsin diyor

Basarabilen var mı

Hallettim basitmiş foto daki satırdan degistireckmisiz kodu

Sistem çalışıyor şimdi sira montajta

IMG_20160813_155941.jpg

Kutucuktan değiştireceksenizde kodu yazdıktan sonra enter tuşuna basmanız lazım.Siz sadece sayıyı değiştirmişiniz enter'a basmayıp.Dolayısıyla yeni kod girmemişiniz ve açıklamadada yeni kod girmediniz diyor.Kamera olarak ne kullanmayı düşünüyorsunuz acaba?

Geri
Üst Alt