Araç fiyatları daha ne kadar artacak

ya piyasanın ne olduğu belli değil hangi araba kaç para ortalık karma karışık öyle izliyorum bende 2 ay önce nolur nolmaz diye yedek araç olarak bi tane brodway aldım tüplü golf kapalı garajda duruyor

Maalesef krizin adı konmadığı için insanlar olağan bir hayat yaşadığı algısına kapılıyor. Hiper enflasyon olduğu sürece ucu açık, fiyatlar her yere gidebiliriz.

• Beğen
Tepkiler: SCC
Şu bindiğimiz giriş seviyesi araçlara lüx deyip E den aşağısına binmeyen tipitipler yüzünden yerli otomobil öncesinde içten yanmalılara bir ötv zammı daha gelir.. Golf 1.5 milyonu geçer. 💩

Millet deli gibi kredi çekiyormuş, faizler artacak diye... Bu gidişte yıl sonu dolar gene 20 yi geçecek, hiperenflasyon tavan yapacak gibi duruyor... Keşke olmasa da dolar gene 2001 deki gibi TL ile kafa kafaya yarışsa..

Gelecek
ya piyasanın ne olduğu belli değil hangi araba kaç para ortalık karma karışık öyle izliyorum bende 2 ay önce nolur nolmaz diye yedek araç olarak bi tane brodway aldım tüplü golf kapalı garajda duruyor
Efsanesin😄👏

Haftasonu sabah dokuzda nöbetçi notere gittik önümüzde 40 kişi ismini yazdırmış. Hafta içi desen noterler tıklım tıklım.

62983b9386b2441320ac8308.jpg

Noterlerde adım atacak yer yok, araç sahipleri bin lira dahi pazarlık yapmıyor, favorilerdeki ilanlar her gün ikişer üçer siliniyor. Şu an piyasada inanılmaz bir hareketlilik var, herkes fiyatlar daha da yükselecek diye telaş içinde…

MK8’in fiyatları ilk açıklandığında forumda isyan çıkmıştı bu fiyatlara (300-380 bin) kimse Golf almaz diye… :)

Merhaba arkadaşlar ,Aracımı artık değiştirmek istiyorum kmsinden ve aracın boş oluşundan dolayı. Bilmeyenler için (1.6tdi 2014 midlineplus 259 binde aracım) Geçen gün bir araç beğendim 1.2tsi comfortline manuel 80 bin civarı kmlerde 350 bin tl bandındaydı fiyatı, iletişime geçtim arkadaşla gelin bakalım araçlara dedi, Bugün fiyatı 365 bin tlye cıkarmış (galerici) bu fiyatlar daha ne kadar artıçak sizce ? Değiştirmek için beklemelimiyim ?
Ekli dosyayı görüntüle 58535
Piyasa’nın özeti
Merhaba hocam 2015 1.2 TSI 86000 km manuel comfortline Golf'üm var. Bir arkadaş ilgilendi nisan 28 de ben de sitede muadil en ucuz ilan hangisiyse o rakamdan veririm demiştim. O zamandan beri takip ediyorum 1 ay önce aracıma muadil ilanlar 335-355 bandındaydı şuan 390-410 bandına çıktı. Satsam alacağım araçlardan biri 2016 tiguan veya 0 corolla dream olurdu, tiguan 580 bandından 650+ lara çıktı corolla ise 470'den 560'a çıktı.
28 nisanda arkadaşa 0 corolla aldırdım akşam 465 den pazarlığı yaptım sabah giderken 475 yaptı fiyatı zar zor galeriden 0 2021 corollayı 470 e aldık. Aldığımız adam bize aracı satarken yerine koyacağı corollaların pazarlığını bitirmişti. Bizim aramadığımız bayi kalmadı, araç bulamadık ama galericinin şuan ilanında 10 taneden fazla 2021 corolla var 0 km.

Noterlerde adım atacak yer yok, araç sahipleri bin lira dahi pazarlık yapmıyor, favorilerdeki ilanlar her gün ikişer üçer siliniyor. Şu an piyasada inanılmaz bir hareketlilik var, herkes fiyatlar daha da yükselecek diye telaş içinde…

MK8’in fiyatları ilk açıklandığında forumda isyan çıkmıştı bu fiyatlara (300-380 bin) kimse Golf almaz diye… :)
Bende içindeyim isyankâr olanlardanim. Fakat kim bilebilirdi ülkemin içinden geçeceklerini. Kim bilebilirdi güzel giden bir ekonomi bakanini alip (NACİ BEY) YERİNE Değişik bir tip getirileceğini.. Bunu öngörmek gerçekten büyük siyasi tecrübe ister. Ama artik ülkede herkes herşeyi öngörebilir. Ekonomi bakani diyor ya TL daha ne kadar değer kaybedebilir ki zaten düşeceği kadar düştü.... 🤬🤬🤬🤬🤬

Birkaç yerde daha okumustum sanirim otv vergi duzenlemesinden dolayi yabancı araçlar gelmiyor diye...Durum gerçekten çok komik bir hal almaya başladı.Demir yığını yani araba günden güne artiyor.Eskiden arabaya yatırım yapmak en son seçenekti hatta seçenek bile değildi.İnsanlar normal birikmiş paralari ile Egea bile zor alabilecek hâle geldiler.Onumuzdeki günlerde yine fiyatlar artacak.Asil uzucu olanda fiyatlar bu kadar yukselirken talep gorulmesi.İnsanlar tüm paralarini arabaya yatirirken gida krizi olursa offf o zaman bakalim arabalari çorba yapar yeriz.

Birkaç yerde daha okumustum sanirim otv vergi duzenlemesinden dolayi yabancı araçlar gelmiyor diye...Durum gerçekten çok komik bir hal almaya başladı.Demir yığını yani araba günden güne artiyor.Eskiden arabaya yatırım yapmak en son seçenekti hatta seçenek bile değildi.İnsanlar normal birikmiş paralari ile Egea bile zor alabilecek hâle geldiler.Onumuzdeki günlerde yine fiyatlar artacak.Asil uzucu olanda fiyatlar bu kadar yukselirken talep gorulmesi.İnsanlar tüm paralarini arabaya yatirirken gida krizi olursa offf o zaman bakalim arabalari çorba yapar yeriz.
Hiç alakası yok.Zaten kaç senedir doğru düzgün araç bulunamıyor.Ötv geleceğine inanmak şu ekonomide nasıl mümkün olur?
Devletin işine gelen bir durum değil.En fazla matrah düzenlemesi olur.Onun da daha önce nasıl olduğunu gördük.Seramik kaplama 2 çıta vs derken
arabayı olmadık fiyatlara çeken bayiler...

Geri
Üst Alt