Hayaldi...Gerçekleşmesine çok az kaldı:)

@driver_can ve @knocknock Öncelikle verdiğiniz Araç siparişleriniz hayırlı olsun, umarım tüm süreç gönlünüze göre olur, kötü sürprizlerle karşılaşmayız hiç birimiz. Sonrasında da kazasız, belasız sürüşler dilerim.

Sanırım siparişlerimizin süreci birbirine yakın yürüyecek, sıkı iletişim içinde olursak, ST'lere daha doğru, daha bilinçli yönlendirmeler yapabilir, olası isteklerimizi sağlam dayanaklara, örneklere dayandırarak yapabiliriz diye düşünüyorum. Tabii eğer Sizler de uygun görürseniz.

@driver_can Can Dostum, siparişinize PXB Uled opsiyonunu eklemeyi düşünmez misiniz? 1.700 TL ve iyi bir ops. seçeneği, özel sipariş vermişken iyi olur diye düşünüyorum.

PDA Sürüş profili de fiyat/kazanç oranına göre iyi bir opsiyon. Manuel viteste etkisiz olabileceğini düşündünüz de mi eklemediniz?

Saygılar...
Manuel viteste sürüş profilini seçmeyi çok etkili olacağını düşünmedim u led için de şuan için bütçemi aşıyor.İlerde çıkma denk getirirsem alırım diye düşündüm.Kısa süre sonra askere gideceğim söz nişan durumları var şuanki siparişime şükrediyorum yeterli buluyorum diyelim:)

@driver_can Can dostum, Sizi çok iyi anlıyorum, biz de geçtik o dönemlerden yıllar önce, ama bugün gibi hatırlarım. Yazınızda bahsetmiştiniz aslında dikkatimden kaçmış, hata tamamen bende. Yerinizde olsam aynı kararı verirdim, zamanlama tabii ki çok çok önemli bu işlerde.  s=s20

Her şey gönlünüzce olsun.

Saygılar...

@driver_can Can dostum, Sizi çok iyi anlıyorum, biz de geçtik o dönemlerden yıllar önce, ama bugün gibi hatırlarım. Yazınızda bahsetmiştiniz aslında dikkatimden kaçmış, hata tamamen bende. Yerinizde olsam aynı kararı verirdim, zamanlama tabii ki çok çok önemli bu işlerde.  s=s20

Her şey gönlünüzce olsun.

Saygılar...
Rica ederim yıllardır hayalini kurduğum golfe comfortline olsun ama cam tavanlı olsun diye düşündüğüm aracıma kısmet olursa hıghlıne cam tavanlı kameralı ergolu olarak kavuşacağım.27 yaşımda da kuruşuna kadar kendi emeğimle sahip olacağım şuanki durumuma şükrediyorum oyüzden:)

Arkadaşlar,bugün bir bayiyle konuştum mayısın ikinci haftası beyaz u led ve panoromik cam tavanlı hıghlıne 1.4 manuel bir araç gelecekmiş.Benimde siparişim kurşun gri ergo,cam tavan,geri görüş kameralı bir araç sizce mayıs sonu haziran başını mı beklemeliyim ilk tercihim kurşun griydi beyazda beğendiğim bir renk zamlardan çekindiğimden dolayı daha erken gelen beyazı mı tercih etmeliyim?

Arkadaşlar,bugün bir bayiyle konuştum mayısın ikinci haftası beyaz u led ve panoromik cam tavanlı hıghlıne 1.4 manuel bir araç gelecekmiş.Benimde siparişim kurşun gri ergo,cam tavan,geri görüş kameralı bir araç sizce mayıs sonu haziran başını mı beklemeliyim ilk tercihim kurşun griydi beyazda beğendiğim bir renk zamlardan çekindiğimden dolayı daha erken gelen beyazı mı tercih etmeliyim?
Can Dostum, Ben olsam geri görüş ve ergo'dan vazgeçmezdim. Geri görüş, aynı zamanda ve büyük olasılıkla daha kabiliyetli medya cihazı anlamına geliyor.

Renk tercihi aslında tartışılmaz ama İzmir koşullarında kurşun gri ile uğraşamamış, pes ettirmişti Beni. Golf 5'im o zamanki renk tanımıyla fırtına grisiydi. Güneş çekiyor, her daim 4-5 derece daha sıcak oluyordu ve tozu, kiri müthiş gösteriyordu, "her gün yıka beni" diyordu resmen. Çok memnun olduğum halde rengi yüzünden ondan ayrılmak zorunda kaldım. Ama İstanbul koşulları farklı olabilir tabii.

Saygılar...

Can Dostum, Ben olsam geri görüş ve ergo'dan vazgeçmezdim. Geri görüş, aynı zamanda ve büyük olasılıkla daha kabiliyetli medya cihazı anlamına geliyor.

Renk tercihi aslında tartışılmaz ama İzmir koşullarında kurşun gri ile uğraşamamış, pes ettirmişti Beni. Golf 5'im o zamanki renk tanımıyla fırtına grisiydi. Güneş çekiyor, her daim 4-5 derece daha sıcak oluyordu ve tozu, kiri müthiş gösteriyordu, "her gün yıka beni" diyordu resmen. Çok memnun olduğum halde rengi yüzünden ondan ayrılmak zorunda kaldım. Ama İstanbul koşulları farklı olabilir tabii.

Saygılar...
Yorumunuz için teşekkür ederim:)bende oldum olası halk arasında füme diye genellenen rengi beğeniyorum.Siyah kadar bakımı zor olmaz diye düşünüyorum bide cilalamayı temizlemeyi seven biriyim yapıncada karşılığını veriyor koyu renkler.Rengini severek tercih ettim ama ikinci tercihim hep beyaz oldu alım sürecimde de hayallerimde de.Şuanlık beklemedeyim eğer mayıs sonuna yetişirse benim için gayet iyi buda siparişten sonra 2 aylık bir süreç demek.Gördüğüm kadarıyla bu aralar 2 ay sürüyor teslim süresi.

@driver_can Aynen hocam, Ben de füme tonlarını, hatta genel olarak pastel renkleri çok severim. Golf'ten önce metalik gri Bora vardı Bende, çok memnundum. Isı, temizlik, çizik konularında çok başarılıydı, resmen dertsiz masa örtüsü gibi. Belki de o rahatlık, çok sevsem de füme renginin bakımını zorlaştırdı benim için, psikolojik olarak. İzmir gibi sıcak ve sahil kentlerinde, ya metalik açık renk ya da Beyaz en doğru tercih gibi geliyor Bana.

Ergo ve geri görüş için son düşüncenizi belirtmemişsiniz ama bence vazgeçmeyin.

Saygılar...

@driver_can Aynen hocam, Ben de füme tonlarını, hatta genel olarak pastel renkleri çok severim. Golf'ten önce metalik gri Bora vardı Bende, çok memnundum. Isı, temizlik, çizik konularında çok başarılıydı, resmen dertsiz masa örtüsü gibi. Belki de o rahatlık, çok sevsem de füme renginin bakımını zorlaştırdı benim için, psikolojik olarak. İzmir gibi sıcak ve sahil kentlerinde, ya metalik açık renk ya da Beyaz en doğru tercih gibi geliyor Bana.

Ergo ve geri görüş için son düşüncenizi belirtmemişsiniz ama bence vazgeçmeyin.

Saygılar...
Yok ikisinide severek eklettim.Hatta 2500 liralık durban opsiyonundan vazgeçip metalik renk kamera ve ergo koltuğu eklettim.Jant işini ilerde de halledebilirim ama bu üçü daha önemli fabrika çıkışı olarak benim gözümde.Zaten eibach 3.5 yay kullanacağım dijonlar bu şekilde gözüme daha güzel gözükücektir.

Hocam aceleniz yoksa bekleyin. Ben hep derim zam geldi diye siz zarar edecek değilsiniz. Aracın fiyatı düşmüyor hiç. Bence araç tam istediğiniz gibi olsun ;)

Hocam aceleniz yoksa bekleyin. Ben hep derim zam geldi diye siz zarar edecek değilsiniz. Aracın fiyatı düşmüyor hiç. Bence araç tam istediğiniz gibi olsun ;)
Bende beklemeyi tercih edeceğim büyük ihtimal araca ihtiyacım yok beklemek sabırsızlık dışında sıkıntı olmayacak:)

Yok ikisinide severek eklettim.Hatta 2500 liralık durban opsiyonundan vazgeçip metalik renk kamera ve ergo koltuğu eklettim.Jant işini ilerde de halledebilirim ama bu üçü daha önemli fabrika çıkışı olarak benim gözümde.Zaten eibach 3.5 yay kullanacağım dijonlar bu şekilde gözüme daha güzel gözükücektir.
Bu durumda sorduğunuz sorunun yanıtı olarak; 

Mayıs başı gelecek aracı değil, verdiğiniz siparişi bekleyeceğinizi anlıyorum. Bence de doğrusu bu. Hayırlısı olsun.

Saygılar...

Bu durumda sorduğunuz sorunun yanıtı olarak; 

Mayıs başı gelecek aracı değil, verdiğiniz siparişi bekleyeceğinizi anlıyorum. Bence de doğrusu bu. Hayırlısı olsun.

Saygılar...
Evet ben ve sevdiklerim siparişimi beklemem gerektiğini düşünüyoruz.

@driver_can hocam Allah gönlünüze göre olana hayırlısıyla kavuşmayı ve kazasız belasız binmenizi nasip etsin, aracınızın oluşumu gerçekten güzel :'(

Geri
Üst Alt