Hayaldi...Gerçekleşmesine çok az kaldı:)

driver_can

Paylaşımcı Üye

İsim
CAN
Evet başlıktada belirttiğim gibi ağzımdan düşmeyen her gördüğümde kafamı çevirip baktığım ama yıl sonunda askere gidicek olmamın engel olduğu golf sevdam gerçekleşiyor Allah kısmet ederse.Bugüne kadar hep mantığımla hareket ettim babamın otomobilci olması ailemizde bizim için otomobilleri hep ayrı yere koydu.7 yaşımdan beri direksiyonundayım 27 yaşımdayım.İlk kendime ait aracımı üniversitede part time işe başlayarak almıştım.Bu günüme şükür Allah golf almayı nasip etti bana hayırlı işler vererek.Lafı uzattım biliyorum ama içimde ayrı bi heyecan var.Bu sabah siparişi geçip kaporamı gönderdim.2012 model polo aracım içinde ilan açmıştım.2-2,5 ay bekleme süreci deniyor.Evet gelelim yıllardır ikide birde bayileri arayıp fiyat aldığım gelicek araçlar için hayal kurduğum sonra da mutlu bir yuva kurmayı hayal ettiğim hayatımdaki insana kavuşmamı geciktireceğini düşündüğüm için ertelediğim aracıma:)ne gerek var arabamız çok güzel derdi hep ama geçen hafta shoowromda incelediğimizden beri o da yolda görünce dönüp dönüp bakmaya başladı:)

image.png

image.png

kurşun gri araç sahibi olarak bence çok doğru bir karar verdiniz :)

kazasız belasız huzurla binmenizi şimdiden dilerim.teslim aldığınız gün ki heyecanlarıda burada görmek isteriz.

kurşun gri araç sahibi olarak bence çok doğru bir karar verdiniz :)

kazasız belasız huzurla binmenizi şimdiden dilerim.teslim aldığınız gün ki heyecanlarıda burada görmek isteriz.
Amin hepimiz kazasız belasız kullanalım araçlarımızı hayırlısıyla.Şuan için çok bi heyecanım yok ama aracımı satıp gelme süresi yaklaştıkça heyecan artıcaktır eminim:)

@driver_öncelikle şimdiden hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin.

toplam tutar üzerinden ne kadar indirim aldınız.

Henüz sipariş geçildi indirim konusu o günün şartlarında geçerli olacak ama bi tanıdık vasıtasıyla verildi sipariş diğer bayilerden 1-2 puan daha yüksek indirim vereceğinin sözünü aldım oyüzden evimden uzak bi bayiden sipariş vermem gerekti.

hocam hayırlı olsun cok duygulandım okuyunca yazınızı ve sizin adınıza cok sevindim,dilerim herkes hayırlısıyla hayalini kurduğu herşeye kavuşur.Allah kaza bela vermesin

Çok teşekkür ederim herkese iyi dilekleri için.Mayıs ortası alacağım bi ödeme var o günlere denk getirmek istedim fakat yeniden sipariş vermem gerekti istediğim özellikler için.Ayrıca ergo koltuklar için tereddüt ettim fakat son anda ekletmeye karar verdim.Koltuk tedariğinde bi sıkıntı olduğunu duyduğunu söyledi satış danışmanım ama çok uzatmaz süreci umarım.

Oncelikle hayirli olsun, kazasiz belasiz kullanin. Teklife gore araci liste fiyatindan (78,900TL) aliyorsunuz, suan %3 indirim kampanyasi yok mu? Ben de kisa surede sizin aldiginiz modeli almayi planliyorum ins :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam hayırlı olsun güle güle kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

Bayi indirimi aksesuarlarda mı yaptı acaba. Mayıs ayı içerisinde bende Erel otomotive uğrayacağım. Tavsiye edeceğiz şeyler var mı?

Toplam tutar üzerinden indirim yapılacak araç geldiğinde dost drive indirimi üzerine bayi indirimi uygulanacak 1-2 puan bu bayi indirimi fazla olması için zorlayacağım diğer bayilere göre şuan gelecek araçlar için konuştuğum bayiler genelde yüzde 5-6 arası indirim yaptılar toplam tutar üzerinden.

@driver_can

hocam süper konfigürasyon hayırlı olsun.

125 manuel kendi açımdan bakınca çok güzel seçim, çok keyif verecek size.

opsiyonlar da harika.

ergo aldığım hergüne şükrediyorum mükemmel bir opsiyon

her gören "abi özel sipariş mi bu koltuklar" diye soruyo :)

anahtarı da hayırlısıyla elinize almak nasip olur inşallah

@driver_can

hocam süper konfigürasyon hayırlı olsun.

125 manuel kendi açımdan bakınca çok güzel seçim, çok keyif verecek size.

opsiyonlar da harika.

ergo aldığım hergüne şükrediyorum mükemmel bir opsiyon

her gören "abi özel sipariş mi bu koltuklar" diye soruyo :)

anahtarı da hayırlısıyla elinize almak nasip olur inşallah
İnşallah çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için:)Allah size ve tüm arkadaşlarımıza da kazasız belasız ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin:)durban konusunda çok kararsız kaldım ama hem bütçeyi okadar  çıkaramadım kredi kullanmayı düşünmüyorum şuan için bi aksilik olmazsa hemde trim sesi en sevmediğim şey 18 jantla biraz daha sert olacağını bildiğim için şuanlık 17 kaldı.

HAyırlı olsun :)  

Geri
Üst Alt