Hayaldi...Gerçekleşmesine çok az kaldı:)

@driver_can Hocam aracınız şimdiden hayırlı olsun :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar sipariş formumda yer alan tam boy stepne aracımın üzerindeki gibi dijon mu gelecek?Yer tasarruflu istemedim lastik balon yapar jant çizilir falan stepne aynı olsun diye hata mı ettim?

@driver_can

hocam hayırlı ugurlu olsun ailemize ve istanbul grubumuza bi dost daha geliyor demektir bu :'(

@driver_can 

tam boy stepne jantta aynı tipte gelir. 5.bir tekerlek gibidir tam olarak. bagajla ilgili cok sıkıntınız yoksa tam boy iyidir.

ben de aynı noktada direkten dönmüştüm :)

@driver_canhocam dost drive indirimi mayis ayinda surecek mi? Benim aldigim arac da nisan ya da mayista gelecek, fakat dost drive internet sitesinde su an mart 31e kadar gozukuyor. Siz herhangi bir bilgi aldiniz mi mayis ayinda da devam edecek diye?

@driver_canhocam dost drive indirimi mayis ayinda surecek mi? Benim aldigim arac da nisan ya da mayista gelecek, fakat dost drive internet sitesinde su an mart 31e kadar gozukuyor. Siz herhangi bir bilgi aldiniz mi mayis ayinda da devam edecek diye?
Hocam o biterse başkası başlar. İçiniz rahat olsun ;)

Bende bitse bile yerine bişey geliceğini tahmin ediyorum yoksa bu piyasada bu fiyatlarla çok zor olur alım gücü insanların.Bu arada 1 yıl 3 aydır üzerine titrediğim minik dev'imin resmini ekleyeyim şuraya:)satıldıktan sonra hatırası olur:)

image.jpeg

image.jpeg

@driver_can Can kardeş minik devin de maşallahı var, pırıl pırıl. Genelde bir süre polo kullanan kişiler ya gidip yine polo ya da genişletip golf alıyor. Golf süper olacak Polodan sonra.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri
Üst Alt