Hayaldi...Gerçekleşmesine çok az kaldı:)

@driver_can hayırlı olsun hocam. Çok sevindim yazınızı heyecanla okudum. Güle güle binin.

Aracımın sipariş numarası 31 martta verildi ama sanırım henüz fabrika siparişi onaylamamış ordered şeklindeydi en son konuştuğumda.Bikaç opsiyon eklettiğim için u led bütçemi aştı sonra çift u lede geçmek isteyen bi kullanıcıdan temin ederim diye düşündüm.Bikaç gündür renk kafama takılıyor dışarda gördüğüm kurşun griler hep kirli bu da resimlerden farklı durmasına sebep oluyor.Acaba rengi beyaza çevirtsem u led mi eklesem metalik farkı yerine:(çok kararsızım bikaç gün içinde karar vermeliyim tabiki

Aracımın sipariş numarası 31 martta verildi ama sanırım henüz fabrika siparişi onaylamamış ordered şeklindeydi en son konuştuğumda.Bikaç opsiyon eklettiğim için u led bütçemi aştı sonra çift u lede geçmek isteyen bi kullanıcıdan temin ederim diye düşündüm.Bikaç gündür renk kafama takılıyor dışarda gördüğüm kurşun griler hep kirli bu da resimlerden farklı durmasına sebep oluyor.Acaba rengi beyaza çevirtsem u led mi eklesem metalik farkı yerine:(çok kararsızım bikaç gün içinde karar vermeliyim tabiki
Aracı boyatamazsınız o yüzden aklınızdaki rengi alın. U led de en güzel opsiyonların başında geliyor. Zor karar :)

Bize soruyorsunuz diye fikrimi belirtiyorum. Bakımı, işletme maliyeti her yönden daha düşük olan Saf Beyaz rengi seçip, U Led ekletin Hocam.

Saygılar...

Aracı boyatamazsınız o yüzden aklınızdaki rengi alın. U led de en güzel opsiyonların başında geliyor. Zor karar :)
Yok u led almak için rengi değiştirme zorunluluğum yok ama kurşun griyle ve eklettiklerimle fazla gelicek bide zam görme ihtimalini de hesaplıyorum çünkü.Renk tamamen kişisel tercihtir.Ama dışarıdan nasıl durduğu da önemli detailinge ilgili biriyim bi dolap dolusu malzemem var beyazda istediğim yansımaları alamam diye kurşun gri seçtim ikiside beğendiğim renkler ama şimdi kafam karıştı:(

Yok u led almak için rengi değiştirme zorunluluğum yok ama kurşun griyle ve eklettiklerimle fazla gelicek bide zam görme ihtimalini de hesaplıyorum çünkü.Renk tamamen kişisel tercihtir.Ama dışarıdan nasıl durduğu da önemli detailinge ilgili biriyim bi dolap dolusu malzemem var beyazda istediğim yansımaları alamam diye kurşun gri seçtim ikiside beğendiğim renkler ama şimdi kafam karıştı:(
Dediğim gibi hocam ben arada kalsa pasifik maviyi seçerdim :)  U ledi de alır borca girerdim :D  Tabi durum sıkışık ise renk derim.

güzel tercih umarım gönlünüzce olur TSİ/manuel candır ;)  birde higline olunca ooo

Renk ilk tercih ettiğim şekilde Kurşun gri olarak kalacak bugün u led sormak için st'imle görüştüm.Ekleyebiliriz ama süreci uzatabilir 1-2 hafta kadar sonradan ilave etmemiz dedi bende zaten sabırsızlandığım için ekletmedim.Gelince o da bana uğraş olsun u led alır takarım bi süre sonra diye düşündüm.Aracımın teslimatı da şuan için haziran 13-19 arası gözüküyor.28 MArtta sipariş verdim bir iki hafta önceden gelme ihtimali de olabilir diye de belirtti genelde gecikmez geciksede 1 hafta gecikir dedi.

Renk ilk tercih ettiğim şekilde Kurşun gri olarak kalacak bugün u led sormak için st'imle görüştüm.Ekleyebiliriz ama süreci uzatabilir 1-2 hafta kadar sonradan ilave etmemiz dedi bende zaten sabırsızlandığım için ekletmedim.Gelince o da bana uğraş olsun u led alır takarım bi süre sonra diye düşündüm.Aracımın teslimatı da şuan için haziran 13-19 arası gözüküyor.28 MArtta sipariş verdim bir iki hafta önceden gelme ihtimali de olabilir diye de belirtti genelde gecikmez geciksede 1 hafta gecikir dedi.
Değerli Hocam;

Bence U LEDli Bi-Xenon farları kesinlikle ekleyin Hocam..

Beklemeye değer.

Hatta R line tamponlar da ekleyin...

Değerli Hocam;

Bence U LEDli Bi-Xenon farları kesinlikle ekleyin Hocam..

Beklemeye değer.

Hatta R line tamponlar da ekleyin...
İyi diyorsunuzda yaklaşık 5500 gibi bir rakam daha eklenecek o tamponlarla dijon jantları beğenmeyeceğim onuda durbanla değişeceğim 2500de onlar eklenecek araba çıkacak neredeyse 90 bine böyle bi bütçem yok malesef siparişim bu şekilde kalması daha uygun benim için.

@driver_canhocam konuya bende dahil olayım led almayan dostlarımız sonradan almak istiyor

sonradanda daha pahalıya maal oluyor tabiki bütçeyi sarsmıycaksa 

sonradan keşke dememek için alın derim ben

@driver_canhocam konuya bende dahil olayım led almayan dostlarımız sonradan almak istiyor

sonradanda daha pahalıya maal oluyor tabiki bütçeyi sarsmıycaksa 

sonradan keşke dememek için alın derim ben
Valla şuan için son kararım bu şekilde oldu eski aracımdada olmayan biçok donanımı ben eklettim gayetde zevk aldım zararda etmedim satarken en başta karar verseydim belki yaptırırdım ama şimdi süreci değiştirmek istemiyorum haziran ortasını geçerse bayrama denk gelebilir bayramdada arabasız kalmak istemiyorum zaten sene sonu askere gideceğim ne kadar çabuk gelirse okadar iyi benim için :)

Selamlar henüz üretime girmemiş üretim tarihi planlanmamış yalnızca sipariş numarası verilmiş araçta renk değişikliği ve donanım ekletme sipariş sürecini etkiler mi teslim tarihinde uzama söz konusu olur mu?

Selamlar henüz üretime girmemiş üretim tarihi planlanmamış yalnızca sipariş numarası verilmiş araçta renk değişikliği ve donanım ekletme sipariş sürecini etkiler mi teslim tarihinde uzama söz konusu olur mu?
Can Hocam, bu konuda aracın en güncel halini ST'niz görebilir, Biz ne desek de ST'nizin dediği baskındır. Değişir deriz, ST'niz ile aranızı açarız, değişmez deriz, bakarsınız mümkün der ST'niz, donanımların eklenmesine istemeden engel oluruz.

Sipariş süreci 8-12 hafta arasında değiştiğinden 4 haftalık bir oynama payı var, ve bu oynaklığı kabul etmiş durumdayız zaten. Bu sınırlar arasında kalırsa Sizi üzmez herhalde. Hele "keşke" demeyi sevmiyorsanız revize ettirmeyi deneyin derim Ben.

Saygılar...

Geri
Üst Alt