Hayaldi...Gerçekleşmesine çok az kaldı:)

@driver_can Değerli Adaşım hayırlı uğurlu oldun, güle güle kullanın süper bir tercih olmuş, renk olarak da sizin istediğinizin açığı tungsten de çok yakışıyor.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Değerli Can Hocam;

Güzel günlerde sevdiklerinizle birlikte kullanmanızı dilerim. Maşallah

Rodaja dikkat etmenize sevindim. Uzun yıllar kullanmayacaksanız dahi dikkat etmekte fayda var.

Kombinasyon harika.

Dahası spor süspansiyona ilişkin bütün önyargım Burak Hocamın aracıyla kırıldı. Ayaklarınızın altında briaz fazla titreşim var o kadar. Fakat yol tutuş, frenaj, aerodinamik avantajları nedeniyle tercih edilmesinde sakınca bulunmadığını düşünüyorum artık. @burak_

VAG ile açma işlemini İstanbul'da size en yakın Golf tutkunu halledecektir eminim.

Hayırlı olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@driver_can Değerli Adaşım hayırlı uğurlu oldun, güle güle kullanın süper bir tercih olmuş, renk olarak da sizin istediğinizin açığı tungsten de çok yakışıyor.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Değerli Can Hocam;

Güzel günlerde sevdiklerinizle birlikte kullanmanızı dilerim. Maşallah

Rodaja dikkat etmenize sevindim. Uzun yıllar kullanmayacaksanız dahi dikkat etmekte fayda var.

Kombinasyon harika.

Dahası spor süspansiyona ilişkin bütün önyargım Burak Hocamın aracıyla kırıldı. Ayaklarınızın altında briaz fazla titreşim var o kadar. Fakat yol tutuş, frenaj, aerodinamik avantajları nedeniyle tercih edilmesinde sakınca bulunmadığını düşünüyorum artık. @burak_

VAG ile açma işlemini İstanbul'da size en yakın Golf tutkunu halledecektir eminim.

Hayırlı olsun.
Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için bende görene kadar acaba renkten dolayı pişman olur muyum diye düşünüyordum hatta hayatımda çok değer verdiğim sözlümde kurşun gri rengini beğenmişti acaba o nasıl bulacaktı diye içim içimi yiyordu teslim almaya birlikte gittik ama aracımızın yanına bizi götürdüklerinde ikimizinde gözlerinden ne kadar beğendiğimiz anlaşılıyordu:)hatta o günün akşamı itiraf etti diğeri hiç aklıma gelmedi bile diye:)Durban jantlı olmasaydı alır mıydım emin değilim ama kafamdaki dış görüntüye aracımda ulaştım diyebilirim.U ledlerde kaymağı oldu:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@driver_canHocam hayırlı olsun makina  ateş ediyo taramalı hemde renk süper durbanlar beyazla tungtene  çok yakışıyor ne deyelim mevlam kazasız belasız kullanmazı nasip eylesin inşallah yalnız uyarayım araç güzel olduğu için çok nazar çekiyor :)  bu arada gta nın gene  durban hevesi tavan yapacak  s=s20

@driver_can hayırlı olsun tekrar. Güngören civarına yolunuz düşerse seve seve açarım özellileri ;)

Hocam Hayırlı olsun darısı bekleyenlerin başına ( ben ) s=s15

@driver_canHocam hayırlı olsun makina  ateş ediyo taramalı hemde renk süper durbanlar beyazla tungtene  çok yakışıyor ne deyelim mevlam kazasız belasız kullanmazı nasip eylesin inşallah yalnız uyarayım araç güzel olduğu için çok nazar çekiyor :)  bu arada gta nın gene  durban hevesi tavan yapacak  s=s20

@driver_canhocam hayırlı olsun aracınız

Hocam Hayırlı olsun darısı bekleyenlerin başına ( ben ) s=s15
Çok teşekkür ederim beğenmeniz gerçekten mutluluk verici:)Darısı tüm bekleyen arkadaşlarımızın başına olsun:)

@kimi-emd

serron niçin almıyor kımse hocam oda iyi bir jant aslında :000049-medium:
Emrah hocam refleks gümüş alırsam serronda  aklımdan geçmiyor değil refleks gümüşe ve gün batımına çok güzel gidiyo  :'(   Müsait bi zamanda kop gel artık ankaraya hocam gta seni bekliyor 

@driver_can hocam maşalllah berak Allah,bende sizinki gibi tungsten gri ve durban jantlı bir araç düşünüyorum inş.Sayenizde görmüş oldum.Sağolsun hocalarımız bu rengi ve jantı önerdiler ve çok hoşuma gitti Allah kaza bela göstermesin.Bir kan akıtın imkanız varsa.Hayırlı olsun saygılarımla...

Hayırlı olsun Maşallah diyelim. Durban ve Tungsten Gri birlikte çok güzel duruyor.

Geri
Üst Alt