Performans Kodlaması (ACT Modu)

15.7 kablo nerden alabilirm arkdaşlar alieksper baktım bir kö tane var ama yıldızları yok birde geri birldirim yapan hiç olmamış

Yusuf Bey, şu VAG işinde bir rastlaşamadık gitti. Bakın şimdi spor mod çıkmış. İyice insanın içi çekiyor.  acıktım

Yusuf Bey, şu VAG işinde bir rastlaşamadık gitti. Bakın şimdi spor mod çıkmış. İyice insanın içi çekiyor. 
Hocam numaram varsa müsait zamanda bakarız

Kodlama ile ilgili geri bildirim yapayım.

Bu kodu ilk gördüğüm gün uyguladım ve değiştirmeyi hiç düşünmedim. Çünkü aradığım işlemdi. Hem direksiyonu dynamic hem de pedalı direct olarak kullanıyorum.

Bu kodlamadan sonra yakıt artışı değişmedi, daha doğrusu artmadı hatta az bile olsa düşmüş olabilir. Bu işlem sonrasında gazın tepkisi eski telli gaz pedallarındaki gibi linear bir hal alıyor. Aracınıza zararı olmaz. Tepki iyileşince insan ister istemez gaza daha fazla basıyor ve tabi işte bu noktada yakıt artıyor. Kodlamadan sonra kısa sureli denemelerinizde ayağınız alışana kadar yakıtınız artabilir ama uzun sureli kulanımda fark olmadığını göreceksiniz. Bence her araçta bu kodlama olmalı. Ankara' dayım. İsteyen olursa aracına uygulayabilirim, tabii ki ücretsiz (ama foruma bağış yapabilirsiniz)

Düzenleme: Yazmayı unuttum, aracım 2015 1.4TSI 122 manuel.

Moderatör tarafında düzenlendi:
İstanbul sarıyerde oturuyorum  golf 6 tdi dsg için uygulamada yardımcı olabilicek arkadaş varmıdır ?

tel no:0505 261 40 35

Moderatör tarafında düzenlendi:
Uygulamasını atabilecek olan var mı ? Kablo yolda

Kablo ile geliyor o da hocam
Şöyle yanlış oldu sanırım act modu nasıl uygulanıyor onu demek istedim kusura bakmayın. Birde sorum şu benim aracın gizli özrllikleri açıldı. Yedek almamıştım hepsini geriye alma imkanım var mı ya da yedek alan arkadaş atarsa oradan istediğimi kapatabilirim

Evet deneme sonucumuz araç baya değişti yani gaz tepkimesi hoşuma gitti yakıt olarak denemedim ama ilk defa ful depo 1050 km gidecek

Merhaba bu golf 6 lara neden üveye evlat muamelesi yapılıyor ki bu özellik golf 6 da çalışır mı işe yarar mı 

Evet deneme sonucumuz araç baya değişti yani gaz tepkimesi hoşuma gitti yakıt olarak denemedim ama ilk defa ful depo 1050 km gidecek
Hocam kodlamanın ardından yakıt artar deniliyordu, siz daha uzun gidecek demişssiniz

Hocam kodlamanın ardından yakıt artar deniliyordu, siz daha uzun gidecek demişssiniz
Şöyle daha tam denemedim ama yarım depoyla yaptırdım 1050 km gitti yeniden doldurdum bakalım kaç km gidecek artma söz konusu olursa değiştiririm. Yapmadan önce 870-930 arası gidiyordum şimdi gitsin bakalım

Ben de yaptım. Bariz tepkiler arttı. 1.2 tsi. Çok memnunum. Km derdim yok zaten. Otobanda 207km ile ceza yemişim geçen
650-700 gidiyor herhalde bir depo.

Yok mu İstanbul'da yardımcı olucak kimse bizde deniyelim ;)  

Akşam bu kodlamayi bende uyguladım.. alt devirler daha bi serilesti gibi yada psikolojikte olabilir ama gaza basinca geç gelen tepkime gitti dokunduğum gibi araba yürüyor 

Geri
Üst Alt